Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. Oyun için tıkla

ammon abimizin 4.görevi (kolluk)

Konusu 'Genel Forum' forumundadır ve Reloyd tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Reloyd

Reloyd Forum Büyük Ustası

siz değerli drakensang sakinleri. eminim sizlerde ammon yaptınız ya da yapıyorsunuz. sözüm ve şikayetim a4 dediğimiz görev. galiba oyundan soğutan tek görev bu olsa gerek. çünkü ammonlara ilk başladığımda a1 1gün a2 2 gün a3 1 hafta olarak sürdü ama a4 1 ayı geçmesine rağmen halen devam etmekte ve bitmemekte de kararlı. eminim sizler de aynı olaydan muzdaripsiniz. değerli adminlerimiz lütfen yardımcı olun oyundan soğuduk hiç ilerleme katedemiyoruz.
  2. -Death-™

-Death-™ Forum Professörü

Merhaba,

Ammon görev nesnelerin düşme olasılığı tamamen şansınıza kalmış bir durumdur. Ek olarak Bütün Ammon görevlerinizin kısa süre içerisinde bitmesini beklememelisiniz bu çok yanlış olacaktır. Kendimden örnek verecek olursam karakterimde Ammon görevlerini yaptığım sıralarda bu görev yanlış hatırlamıyorsam 2-3 hafta kadar sürmüştü. Alternatif olarak Ammon adlı görev NPC'den parça arayıcının büyülü gözlüğünü kullanabilirsiniz.

İyi Oyunlar/Forumlar...
  3. Reloyd

yeteri kadar andermant a sahip olduğumuzda ufak çaplı taşlar ya da öz almak için değerlendiriyoruz. ammon gözlüğü 1 saat değil de 1 gün sürmüş olsa biriken andermant ı bu şekilde kullanabiliriz. ben daha çok oyunu emek ile oynamak taraftarıyım. sadece aylık premium için giderim var ki o da bu ortam da şart olmaya başladı. yine de biraz daha en azından droplar artırılabilir. yani 1 ay sürmesine karşı en azından hk andermant gibi şeyler artırılırsa biraz daha zevk alırız... lütfen biraz daha hassasiyet :)
    01ADANA01 bunu beğendi.
  4. 01ADANA01

01ADANA01 Forum yarışçısı

Reloyd sana sonuna kadar katılıyorm.A4 insanı canından bezdirir.Yetkili arkadaşlar biz bu yoldan geçtik sıra sizde gözlük alın diyorlar.Hassasiyet sıfır.
  5. 55baba55

55baba55 Forum bilgisayarı

arkadaşım admın in dediği gibi normali de bu ama iyi bir ekiple senin dediğin gunde de bıter a1-den a6 ya en kötü nam yapmısı a4 dur kımse gelmek ırtemez
  6. 55baba55

55baba55 Forum bilgisayarı

sahsen yapmayı dusun muyorum a1 ve a2 beraber aldım suan a3 ve a5 aldım
  7. sonbay96

sonbay96 Forum öğrencisi

valla arkadaşım a4 de gözlükte işe yaramıyor biz yaptığımız dönemde ister inanın ister inanmayın 2 tane gözlüğüm boşa gitti 1 kutu bile alamadım varın a4 ün ne kadar lanet bi yer olduğunu siz düşünün

size tavsiyem a4 e bu kadar yoğunlaşmayın yoksa sizde oyunu terk edenler arasında yerinizi alırsınız.
    Reloyd bunu beğendi.
  8. Reloyd

üstadım biz de sırf oyunu bırakmayalım diye arada sırada 3 5 tur atıyoruz artık. ilk başladığımızda 4 5 saat sürekli giriyoduk ama artık bünye kaldırmıyo :) teşekkürler tavsiyeleriniz için oyunda bol eşsiz şansları size :)
  9. mycityramazan45

mycityramazan45 Forum komiseri

Amon abi he :) Allah var ya sizi mutlu mesud etsin Amon abi demek :D
  10. aaaaa9802

aaaaa9802 Sabit oyuncu

sadece tavsiye ben a4 ü büyük boss hariç kısa turla bitirebilirsiniz yıldırım bossuna kadar kesip cıkın canınız sıkılınca farklılık olsun diye diğer taraftaki ates bosuna kadar kesin

sahsen zıtlık olsun diye değil ensevdiğim maptır oyunculuk geliştirici bir maptır kısa tur1u geyik bosuna bulasmadan tek basınıza bile yapabilirsiniz abartılı bir cara da gerek yok yeşil özünüzü eksik etmeyin ;)
    iyi oyunlar bensenin durmu a3 de yasamıstım ....
    Reloyd bunu beğendi.
  11. Reloyd

biliyomusunuz biz de öyle yapıyoruz. tur uzun olunca çekilmiyo :) sadece 2 boss alıyoruz çıkıyoruz orloc zaten uğraştırmıyo hiç :)

Sayfayı Paylaş