Auto-clicker

Discussion in 'Sekcja Polska' started by MRDarak31, Nov 24, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Pytanie które próbowałem już poruszyć na starym forum.
    Jak się ma legalność takich oprogramowań, czy gracze mogą z nich korzystać?

    (patrz 1.2.8 OWH)

    Tutaj nawet nie trzeba oprogramowania. Sam przycisk, sterownik w większości myszek za 100-150 zł oferuje taki "luksus" twierdząc, że ich produkt jest edycją specjalnie dla graczy

    Czy w takim przypadku takiego drania czeka kara, że nie dokonał zakupu zwykłej biurowej?

    https://board-en.drakensang.com/threads/can-i-use-auto-clicker.76738/

    - No okej. Mod wszystko wyjaśnił, w takim razie teraz zobaczmy sobie ten materiał:

    PATRZ 11:59


    - A mianowicie chodzi o zawartość pulpitu. I oczywiście, to że taki program tam jest, nie oznacza że akurat on go używa w dso. W końcu producent nie wymierza kar na podstawie materiałów z portali społecznościowych nawet graczom, którzy jawnie używają macro na swoim "youtubowym show".

    Czyli jednak clicker i macro jest złe, ale nic z nim nie robimy.

    Wiem, że nie można tego porównać z makrem, jednak nadal daje to sporą "przewagę" w rozwoju. Chodzi o sprzedawanie, oraz identyfikację.

    Czekam na waszą opinię.
     
  2. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Pytanie o podobnej treści było wysłane do producenta jednak nie dostaliśmy odpowiedzi. Wg mnie użycie klawiatury zamiast przycisku myszy lub auto-powtarzania przycisku myszy nie jest wykroczeniem wobec OWH. To po prostu ułatwienie jakie daje nam sprzęt (sterownik). Co innego to tzw. makro, tutaj mamy do czynienia z sekwencją zdarzeń myszy (ruch, kombinacja klawiszy, itd) a to już złamanie OWH. Jak tylko otrzymamy oficjalne stanowisko umieścimy je na forum.
    Pozdrawiam.
     
  3. Mατeυszτe

    Mατeυszτe Forum Greenhorn

    +1 Uważam że masz racje w 100% , niby nie używa autoclickera ten Shearly czy jak on tam ma a jednak ma go na pulpicie i prawdopodobnie używa . Ja jestem za tym aby autoclick był wreszcie w stu procentach legalny bo tak jak wspomniałeś " Sam przycisk, sterownik w większości myszek za 100-150 zł oferuje taki "luksus" więc nie ma sensu żeby był zakazany . I tak 3/4 graczy Dso używa autoclikera między innymi do zbierania dropu , sellania itemów czy chociażby otwierania sześcianów itp. Bo jest szybciej i gra się o wiele lepiej oraz gra od razu wydaje się fajniejsza bo mamy więcej czasu na robienie innych rzeczy niż stanie pół godziny i otwieranie a potem sprzedawanie szescianów . Pozdrawiam :)
     
    Last edited by moderator: Sep 20, 2020