BA_Bastet

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 22, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witam =^.^=

    Pan Bóg, jak wiadomo, tworzył świat przez bodajże tydzień, a potem spojrzał na swoje dzieło i powiedział: „Ooo .. (khem) !”. A później dodał: „A, mam jeszcze chwilę, teraz zrobię coś naprawdę ładnego. Coś mnie godnego, coś zaprawdę w boskim wymiarze. Coś takiego, co jest autentyczną kwintesencją piękna i nie ma wad”. I zrobił kota.

    Autor: Andrzej Sapkowski

    Jak to kot - wyrzucona drzwiami wracam oknem. Tym oknem jest Sekcja PL :)
    Jeśli są tu jacyś fani kąśliwego kota - oto mój wątek, można spamować w nim kocimiętką :)

    Większość pewnie wie, ale przypomnę: gram na Grimmagu, magią, strzałą, parą i toporem. Mój team to waleczne dziewuchy, którym potwory Dracanii niestraszne :)


    a girl doesnt affraid1.jpg


    91e3e822ac393fce619b93df53d153b9.jpg
     
    тαυяιєℓ and BA_Oldman like this.
  2. тαυяιєℓ

    тαυяιєℓ Forum Apprentice

    Musiałam się zwlec i tutaj, bo ktoś musi Wam tu kwiat podlać i świeży na radio postawić, herbatę zaparzyć, posprzątać jakby co nieco :D

    [​IMG]
    poza tym coś trzeba robić :rolleyes:.

     
    BA_Bastet likes this.
  3. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Możesz wpaść podlać mój bałagan i posprzątać radio :p

    podlewanie.jpg

    A potem porobimy herbatę :p

    funny-cat-that-hot-tea-can-burn-my-skin-635803142476085694-17463.jpg
     
    тαυяιєℓ likes this.
  4. тαυяιєℓ

    тαυяιєℓ Forum Apprentice

    :D:D patrz a u nas takie rzeczy się nie działy :cool:
    Ok, wprowadzamy się :p

    [​IMG]
     
  5. michalog

    michalog Forum Apprentice

    Mimo, że nie mamy swojego forum zawsze zostaniemy :rolleyes:
     
    BA_Bastet likes this.
  6. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Gdzieeee... idzieeeeesz..

    comback.jpg


    Tak yes!

    tenor.gif
     
    тαυяιєℓ likes this.
  7. MENTOL

    MENTOL Living Forum Legend

    [​IMG]

    :D:D:D
     
    BA_Bastet likes this.
  8. тαυяιєℓ

    тαυяιєℓ Forum Apprentice


    Nooo po graty swoje, mówiłam że się wprowadzamy :rolleyes::rolleyes:

    [​IMG]
    Choć psy to moi ulubieńcy <3 to koty opanowały moją głowę :eek:...
    Masz coś fajnego dla mnie? :rolleyes:
     
    BA_Bastet likes this.
  9. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Aaaa.. już myślałam, że nawiewasz!

    Pacz to, nowe wyrko!
    szkl.jpg

    A tu będziemy się relaksować!

    jakuz.jpg
     
  10. Saphr

    Saphr Forum Greenhorn

    [​IMG]
    Nic innego nie pozostaje jak tylko czasem tu zaglądać, aczkolwiek dziwnie się patrzy na spis ekipy, wielu graczy - zwłaszcza nowych się tu nie odnajdzie, wszystko w jednym dziale, straszny tłok (na innym forum z wieloma językami pewnej gry da się bez problemu wyłączyć niechciane działy i nikt nikomu nie przeszkadza, nawet przy użyciu funkcji "Pokaż nowe posty").

    Wracając jednak do meritum wątku - dobrze, że ktoś się ostał, a nawiązując do mojego obrazu to czasem lubię podglądać na Discord co słuchasz na Spotify i kilka dobrych kawałków udało się już podebrać <:. Z innej strony to bywały też takie kawałki (czasem mega zabawne), że bym Cię w życiu nie podejrzewał o słuchanie czegoś takiego d(o_o)b.

    Tak czy owak - zostałaś obiektem moich paczań - uważaj.
     
    BA_Bastet likes this.
  11. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Hejka Paczaczu! <3

    W planach mamy (właściwie jest już w produkcji :p ) post, w którym w formie drzewka linków, posegregujemy posty ekipowe: czyli Ogłoszenia, FAQ gry/techniczne/płatności itd.
    Stworzy to "układ forumowy" a z czasem posty ekipy i tak wylądują na końcu i wtedy szukanie ich tym "linko-drzewkiem" będzie łatwiejsze :)


    O rany, naprawę ktoś sprawdza co lubię :oops: Miło mi, że czymś ciekawym połechtałam ucho!

    A co na przykład? :D Lambert? Rosyjski rock? Fiński pop? Bollywood? :D

    kociamuza.jpg
     
  12. Saphr

    Saphr Forum Greenhorn

    To tyle dobrego nam z tego, ale wciąż pozostaje całe forum w innym języku, cześć sekcji Polskiej na dole itd. wielu graczy się tu nie odnajdzie, ba - nawet nie będzie wiedziało co, jak i czemu (a gdzie Polskie forum itd.). Społeczność na pewno się nam skurczy bardziej niż poprzednio, widać to nawet po ilości wiadomości tam a teraz tu (choć może to kwestia tylko przyzwyczajenia większości graczy i jakoś się unormuje), tak czy owak z ujemnym bilansem.

    [​IMG]
    Lambert ma akurat całkiem spoko niektóre kawałki. Ostatnio chyba widziałem i słyszałem jakiś remix "Holly Dolly Dolly Song"

    ale w jakiejś ekstremalnej hard wersji <: albo jakieś Rosyjskie hard techno ^_^, reszty już ciężko spamiętać, ale ubaw czasem był z myślą "Jezus ale Bastet rytmy ogarnia".
     
    Last edited: Oct 4, 2019
  13. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Też się tego obawiam, szkoda, bo to zabijanie trochę potencjału dyskusyjnego :( Z niektórych rozmów szło wyciągnąć ciekawe wnioski.! Cóż.. Pożyjemy, zobaczymy, mam nadzieję, że poczytamy.


    To pierwsze MUSIAŁO być w wersji hard, bo zalinkowane dzieło obumarło mi uszy :D

    A rosyjski to pewnie The Hardkiss :D Zauroczyły mnie (jakiś czas temu, ale dokopałam się na Spotify dopiero teraz) ich dwa kawałki :


    i ten


    Oba kiczowate, nie wiem który bardziej :D Mają też utwór z tancerzami z zespołu Kazaky, co zasuwają na obcasach lepszy dens niż niektóre disco-niunie!

    cat-music-620x413.jpg
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Przynoszę coś na deszczowe popołudnie - dobrze jest się nieco rozgrzać :p
    Dla chętnych mam jeszcze herbatkę po góralsku, ale bez herbatki :D


    [​IMG]

    A wydawało mi się, że to ja mam specyficzny gust muzyczny :p
     
    BA_Bastet likes this.
  15. Saphr

    Saphr Forum Greenhorn

    W zasadzie to całkiem możliwe, aczkolwiek Ciebie nie widziałem na oficjalnym koncie na Discord także nie ma jak podglądać[​IMG]
     
  16. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Dawaj mnie te herbatkę :D

    20463.jpg

    morfi.gif

    cat-music.jpg
     
  17. Uwa

    Uwa Forum Apprentice

    Tu same koty a widział ktoś MOJEGO zapomnianego szkieletowego smoka? gdzieś mi się zagubił i nie mogę znaleźć :D
     
  18. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Mam coś lepszego! Zwłaszcza że Halloween blisko :D

    Wierzchowiec idealny! Zapomniany szkieletowy kot!


    Capture_5.jpg
     
  19. Saphr

    Saphr Forum Greenhorn

    @MOD_Tyche no czekamy na te "specyficzne" klimaty [​IMG]
     
  20. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Sęk w tym, że większość tych specyficznych klimatów jest trochę niecenzuralna :p polecam wyszukać "La Bomba" od Lord of The Lost i wszystko stanie się jasne :D

    Tymczasem, zostawiam tu inną piosenkę wspomnianego zespołu - nagroda za najbardziej niepokojące spojrzenie spod rzęs wędruje do...