1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Feedback Cadılar Bayramı Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Oct 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. KaiDraven

KaiDraven Forum-Apprentice

pet olsun yeni boss olsun ödüller olsun tatmin edici fakat çok uzun ve bıkkınlık veriyor insana mesela c3 de 117 girişte bitiyor (mini) tamam ödül güzel fakat 117 giriş ney hocam Kara Orman Yolu ve Ürkün Kale yi kesip tekrarlamak bir kaç kez yapıldığında pek sorun olmuyor fakat sınırlı sürede 117 kez aynı şeyi yapmak sıkıyor insanı bunu derken bir keresinde c1 ve ölümcül keserek genel sıralamada ilk 10 a girmiş birisi olarak söylüyorum sıralamayı kasarken en azından map değiştirebiliyorduk falan ama bunda sürekli aynı mapi günlerce kesmek gerekiyor çoğu kişi sıkılıp bırakıyor benim içinde aynı şey geçerli mini ilk geldiğindeki hevesim ile şu an ki durumum aynı değil artık bitsinde kurtulalım diyorlar.Oyun farm oyunu olabilir fakat tadında bırakılması lazım bence.

Paskalyada zaten tamamen saçmalamıştınız tek yaptığımız şey sürekli mape gir çık bi yumurtaya bas gir çık oyundan soğutmuştu daha sonra Yenilmezleri yenle yeni bi sistem getirdiniz bir şekilde bitirmiştik ama çevremde iyi karşılayan olmamıştı o sistemi yıldönümü etkinliğinde de zaten çok sıkıcı bir etkinlikti ve bırakmıştım onuda ve etkinlik yüzünden oyunu bırakınca oyuna giresi gelmiyordu insanın kanalizasyonda oyunda yoktum zaten cadılar bayramında bitirmeye çalıştım ama sıkılıyor insan bitsinde kurtulalım diye oynuyoruz ve kış etkinliğide böyle olucak gibi büyük ihtimalle onuda yapmam ama etkinlikler oyunlarda eğlence için olmalı hani şu ödülleri toplamam lazım derken bile tadı olmalı şu an artık eziyet haline geliyor sıkıcılaşıyor ama yeni pet hoş olmuş dropları arttırılıp ödüller çeşitlendirilirse çok daha güzel şeyler çıkabilir ortaya mesela kış etkinliğinde ilerleme de atabilir güzel olur hoş olur yani.

Birde eski etkinliklerle kıyaslandığı zaman son etkinlikler cidden çok fazla ilerleme istiyor son gelen Dragan Etkinliği çok güzeldi mesela yada geçen senelerdeki cadılar bayramı ödüller iyi değildi belki ama en azından insanı sıkmıyordu güzel oluyordu umarım bu etkinlikleri bi düzenlerler.

Oyuncuların azalmaya başladığını farkedip güzel şeyler yapıyorsunuz mesela yeni pet (kanalizasyondada varmış sanırım ama dediğim gibi o etkinlikte oyunda olmadığım için bilmiyorum) taş droplarının artması (hele bir dönem presiz taş kasılamaz haldeyken şu an böyle olması insanı mutlu ediyor).

Etkinlik ilerlemeleri abartılmassa gerçekten çok daha zevkli olacağını düşünüyorum.

Laviηia, Menekşe and error404 like this.
  2. CalmDark

CalmDark Forum-Greenhorn

Kara ormanda büyüyü kaldırırken elimde 10 yaşam gücü varsa on tane 40 tane varsa 40 tanesi de bitiyor tek büyü işleminde. Uzun uzun hikaye anlatacaklarına neyi nasıl yapacağımız anlatsalar da bizde elimizdekileri boşa harcamış olmasak. Sadece on tane harcamanın bir yöntemi var mı?

Swapper, Menekşe and error404 like this.
  3. KaiDraven

o sende olan bir bug sanırım bende 10 tane gidiyor

4. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Someday Author

her tıklayış 10 tane harcar. büyüyü bozarken hasar alırsan ve yeniden tıklarsan bir 10 daha gider

Menekşe likes this.
  5. KaiDraven

Bu satılan paltoyu şimdi gördümde event zaten pay to win miş yani oyun bir yerde iyi bir şey yaparken daha beteriyle geliyor :D

6. CalmDark

CalmDark Forum-Greenhorn

Sadece tıklıyor musunuz, yoksa basılı mı tutuyorsunuz?

Menekşe likes this.
  7. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @CalmDark,

Sayın @aBDuLHaMiTHaN'IN da belirttiği gibi bir kere tıklamanız yeterlidir. Bu işlem esnasında hasar yemeniz durumunda büyü bozulacaktır. Grup olarak etkinliği yapmanız ve büyüyü yapan kişiyi korumanız size daha az maaliyetli olacaktır.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  8. Swapper

Swapper Someday Author

Bende tek giriyorum o büyü bozma işlemi garanti olsun diye biraz bekliyorum topraktan 5-6 canavar çıkıyor onları öldürdükten sonra tıklıyorum daha garanti.

9. CalmDark

CalmDark Forum-Greenhorn

Yardımlarınız için teşekkürler. İyi günler, iyi oyunlar...

Menekşe and aBDuLHaMiTHaN like this.

Share This Page