Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ve hře nikde budou to denní bonus kody nejspíš na discordu a určitě na fb DSO
     
    Petr_Veliký likes this.
  2. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    @elithyacz Ja ty Pozirace snu farmil tak vim co to obnasi :) Jak rikam, ja si vybral tuhle cestu. Stejne musis farmit jiny suroviny a pri tom si aspon nafarmis dostatek klicu abys mohl farmit ty Pozirace. Neni kam spechat. Navic muj war je stary 2 roky a asi 4 mesice, takze ty Lebky na healovani ci runy do ozdoby jsem nemel moznost mit. Takze veske tyto Drahokamy co nove pridali mam tak akorad do poctu, proto se jich nechci zbavovat. Navic jsem si udelal jen 5 jehlanu se skodama do helmy a zbytek nechavam byt a cekam jak se hra vyvine dal. At pak nemam zbytecne jehlany s kombinaci kamenu, ktere mi budou k nicemu. Jinak mozna ze jsem mel jen stesti, ale prijde mi ze u Meduzy ty suroviny padaji casteji nez u jinych bossu. Mozna proto jak je neskutecne otravna :)
     
  3. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    FRAGMAS 20 fragmentu.. zdroj: insta

    edit: ale nejak soudruzi z NDR to nevychytali... me to nejde :D
     
    Warodzilla likes this.
  4. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    A ja bych jeste dodal - stare HP potiony.
     
    Warodzilla likes this.
  5. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no uz je to nejaky cas co se forum presunulo a v zadne sekci neni zadna prezentace postav clovek se ani nema na co podivat:)
     
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak zítra budou 2 kody k adventnímu kalendáři.


    Co povídáš pár lůzrů sem postavu dalo. Takový mega nobíci radost pohledět.
     
    Last edited by moderator: Dec 1, 2019
  7. Tauron

    Tauron Advanced

    @jackoneill1976 , @ZEFYR1-CR Obrázek wara a následnou debatu ohledně postavy jsem přesunul do sekce Rytier draka, kde pak ostatní hráči mohou dohledat případnou inspiraci. ;)

    A Jackoneill, prosím, necituj předchozí příspěvky, děkuji.:rolleyes:
     
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Každý den v 11:00 na discordu
    [​IMG]
     
    -Touchwood- and chozeee like this.
  9. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    Tak vsetci sa uz silno urcite tesite na event, mam taku jednu vec co som si vsimol po tom patchi 226. Zmizli zlate hodnoty na veciach s odolnostami, skuste mrknut co to robi aj vam. https://prnt.sc/q4yzbb
    Mna to dost nasralo, lebo som si do amuletu co ma 2 zlate chcel preniest nove platiny a prave ked som to tam siel dat, tak padla hra a po nacitani tam uz bol iba jeden zlaty stat.
     
    elithyacz likes this.
  10. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Máš recht chlape ani jsem si toho nevšiml. napsal jsem na discord +/- svoji lámavou eng tak uvidíme.
     
  11. micuna13

    micuna13 Advanced

    změnila se barva , jestli se změnila číselná hodnota nevím , ale v % číslo zůstalo stejné.... možná jim jen došla zlatá barva ? ;)
     
    Warodzilla likes this.
  12. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Toto pada z Velkeho darku + 10k Temnych minci, ktere jsem rozklik https://ctrlv.cz/GS6E

    Edit: Ty Phestosovy mince se nepocitaji, ty z nej nepadaji.
     
    Last edited: Dec 2, 2019
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jinak sněžítko neboli jeskyně s tím dlouhým názvem 200 drakenů celkem pěkný rozjezd. Tak nezapomeň couda22 jako minule :) 10k sušenek za 50 phes mincí je pecka jen bacha rovnou se tím pustí plášť počkám s tím na peklo IV
     
  14. Tauron

    Tauron Advanced

    O problému ohledně odolnosti se již ví a pracují na tom, stejně tak jako špatný popisek u Amuletu z Q9 (Odolnost vůči jedu). Děkujeme za reakce
     
    micuna13 likes this.
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Mno zajímavé byl jsem 10x na medvědovi a ani jedna mince takhle bude sbírání 1500 mincí na příští rok opravdu fuška.
     
  16. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    ten drop minci je ozaj = nule, snad budu padat aj z Kranpusa, alebo aspon spravia nejaku opravu v ramci tych odolnosti. Je to hruza teda.
     
  17. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Z Kramparusa udajne padaji mince v poctu 1 (mini1), 2 (mini2) a 3 (mini3) bez ohledu na obtiznost.
    Na testu alespon padaly darky celkem slusne, na produkci padaji dost mizerne, takze farmit mince pres opakovatelny ukol je v podstate nerealne.

    No a Q9 amulet? Tak to je dalsi komedie z dilny BP. To maji opravdu zapotrebi delat takove podpasovky? At si vykladaji co chteji, ale tohle byl jasny zamer udelany pred eventem, ktery klade velke naroky na odolnosti.

    Jo a co se tyce toho automatu za 2000 phestosovych minci, tak doporucuju ho nepouzit, dokud BP jednoznacne nerekne, jaka verze atiry (3h vs. celoeventova) bude z te bedny vypadavat.
     
  18. blackassam

    blackassam Forum Expert

    ...koukám že zase cíleně manipulují s itemy:mad:o_O...no dobře si to opravdu načasovali...to se musí uznat:eek:...každopádně tyhle podpásovky moc nepřidaj DSO a spíš tohle odradí hráče setrvávat v téhle hře...jsem zvědav jak dlouho jim bude trvat než na tuhle jednoduchou věc už konečně příjdou.:mad:
     
  19. anti.

    anti. Regular

    pochybuji, že by mince na mini padaly v tak malém počtu (podle mě blbost) a co se týče dropu mincí z medvěda, řekl bych, že tam bude takových 25% šance, s tankem jsem na 7500/14000 liště, ze začátku jsem byl dokonce přesvědčen, že padá pokaždé :D pak to docela ustálo :O
     
  20. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Jako vzdy BP nezklamali. Zvedneme odmenu za opakovaci ukol na 20 minci, ale kľuud (edit: pardon, na ostravsku normalni synonymum slova snizime) drop darku na minimum. Dame medvedovi do dropu mince, ale padne jedna za 10 kol.
    Chybi automaticky sber eventovych veci, prasatka jenom pro jednoho clena ve skupine, na kazdem stupni jiny stupen darku, takze inventar plny :)
    jen tak dal
    Edit c.2: Kazdorocni problem s pretizenymi servery? :)

    Ares.
     
    Last edited: Dec 2, 2019