Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  2. Já osobně ještě ne, ale spoluhráči v gildě ano.
     
  3. Zrusto

    Zrusto Forum Greenhorn

    Amforu jsem osobně potkal jen na bolestivce :D Co se týče plášťů, tak ten s unikátním bonusem na nález itemu s monstra, tak ten jsem dropl tak 6x, zatím nejvíce mám cca 8,1%. Což je skoro nic.
    Ten druhý plášť(Konec hrabivosti - název u mága, nevím jak u ostatních). Ten jsem dropl zatím jen 1x, bohužel na bolestivce.. kritik i hp gold stat(jak jinak že? :D ) a očarko průměr. aktuálně jsem za 1/4 I1 lišty, tak snad padne lepší :) ale i tak, s raptorem mě ten plášť přidá o 3,5k škod nahoru :)
     
  4. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @Zrusto ...vyzkoušej P3 ideal se silnější skupinou...padalo hodně slušně uni...nejvíc 2h pak pytel , plášťě sice padaj, ale něco méně...Třeba bude ještě lepší štěstí na drop:rolleyes:;)
    Prozatím nejlepší kousky co se zadařili:
    [​IMG] [​IMG]
    Plášť hrabivosti stejně nevyužiji, ale pytel se aspoň hodí na lov dárků:D:p
    Prokletá amfora zatím 0ks
     
    Last edited: Dec 9, 2019
    micuna13 likes this.
  5. Zrusto

    Zrusto Forum Greenhorn

    Nějaký tip, jak nejrychleji nafarmit jak řepu, tak ess současně? :D
     
  6. ciribaj

    ciribaj Forum Apprentice

    Zrusto běhej poušť , střídej obtížnost sněhuláci jsou tam hned a řepy tam padá dost .
    Event hotov a amfora na I4 nebyla .
     
  7. Sallome77

    Sallome77 Count Count

    No tě pic,
    člověk chvíli nehraje a tady takový převrat.... kde je české fórum?
    Do háje jak se má člověk dozvědět co a jak ve hře, když jsou všechny nápovědy fuč?

    Lidičky prosím je tu někde vlákno v češtině ze kterého by se člověk dozvěděl např. co vše se nově dá dělat na ponku? Stát celý den u ponku a číst miniaturní písmenka mně moc nebaví.
     
  8. blackassam

    blackassam Forum Expert

  9. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    Ahoj, nevíte od jakého levelu se dá hrát vánoční event? Založil jsem si druhou postavu a chtěl tam občas něco uhrát, ale vánoční event se mi vůbec neukazuje (jsem aktuálně level 16). Podle popisku při vstupu (na první postavě) by to mělo být od levelu 10. Nebo není to třeba omezené tak že jde event hrát jen an jedné postavě? Díky :)
     
  10. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Eventova mapa by mela byt pristupna od 20teho levelu. Snezitko (jeskyne s dennimi darky) je asi pristupna od 15teho levelu.
     
  11. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    JJ jsem to prehlidl, je to fakt az od 20. Snezitko nevidim, ale asi to bude spojeny a celej event je proste od 20 lvl (i kdyz na snezitku se pise 15+). No tak jeste par levelu nahaju no :)
     
  12. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    S tým Gnobem to teda vychytali... To k čemu inzerovat když přinese nefunkční věci?
     
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Je spousta pošuků co má mraky drakenů a koupí si to už jen kvůli přispůsobení aby měli splněný i jen ten k ničemu úspěch. Já se těšil na košťátka a kostým a nakonec jsem všechny žaludy uvalil do run a jsem spokojený.
     
  15. anti.

    anti. Regular

    tak tahle otázka byla dost i na mě :D běhal jsem po Q5 a laboratořích lží jak vocas a ještě s lágy :D a pak minutu čekat na načtení obrázku, děs běs ale díky
     
  16. 22Mato66

    22Mato66 Someday Author

    Začal som Lor'tacom potom laborka s väznicou, šiel som aj celé q5 a nikde nič nakoniec to bol Tengansruh čo je zaujímavé.
    @Ares mám otázku myslel som si že som tam nedal obrázok ale keď klikneš pravým na ten link v mojom prvom (originálnom) príspevku a dáš otvoriť obrázok na novej stránke tak ti vyskočí ten správny, myslel som si že priamo len daný odkaz tam treba pridať a preto som v rýchlosti reagoval a pridal ho hneď pod môj príspevok, dúfam že za toto nieje diskvalifikácia keďže na fórum nepíšem moc často a neviem ako to tu presne s obrázkami funguje.
     
  17. Ares

    Ares Advanced

    Áno, otvoril som si ho, vyjadrenie k výsledkom už je aj vo vlákne
     
  18. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @elithyacz ...před tím jsme byli rádi za vápenec a ostružinu...když se zadařilo a zrovna padala...a teď obráceně co:D...mraky vápence a lstivé oči nebo požírače snů nikde... jako by věděli na co máme spadeno :Do_O
     
    elithyacz likes this.
  19. Tazmaniak.CZ

    Tazmaniak.CZ Forum Apprentice

    V tuhle chvilku nejdou ve hre obtiznosti ..jde max smrtici???
     
  20. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    By ma zaujímalo v akom riťnom otvore je obtiažnosť inf1-4? Čo tam BP zase vystrája? Ako mám plniť event na obtiažnosti inf 1 a viac? Bude nejaká kompenzácia?
     
    Tazmaniak.CZ likes this.