Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Ano jde vymenit. V torne klikni na zlepseni te hlavy a budes tam mit cenu 0/0 a sup bude modra
     
    couda22 likes this.
  2. Qweria

    Qweria Forum Greenhorn

    EDIT: Sorry Azachie lnemyslel som to jak to vyznelo, to memala byt osobna narazka, neuvedomil dom si ako to vyznie.

    Bordel ste tu zaviedli na tomto novom fore, neda sa najst popis eventu, ani diskusia k aktualnym temam. To tu akoze mame miesat vsetky temi dohromady?

    Treba spustit povodnu strukturu ako napr. Diskuze k aktualnim tematum... aby sa tu ludia zase vedeli orientovat.

    K eventu: to vazne mame chodit kamsi zistovat na ktorej mape su krysi, to ma byt napisane v hre na tom eventovom bannery, alebo prinajhosom tu na fore v specialnej rumke.
    Okrem toho maju byt na tom bannery aj casi vyziev ady si clovek vedel nalpanovat svoj volny cas na hru.

    Tento event je moc prekonbinovany, kazdy v tom ma bordel, jasne clovek sa do toho nakoniec postupne dostane ale takto neprijemne zmetene to tu este nikdy nebolo. BP uz asi uplne preplo, nech si racej zavolaju vypolstrovanu sanitku a daju tu robotu robit niekomu kto to vie.

    Ak chce BP zvysit navstevnost fora a socialiek, tak je na to jednoduche riesenie. Hlasnici v mestach mozu mat kradke informacne novinky na rozne temi a tie maju obsahovat linky na viac informacii. A okrem toho, a to je velmi zavazna vec,, ked clovek ide z hry na forum tak ma byt hned prihlaseny a nie odhlasit sa z hry a znova sa ako debill prihlasovat na forum.

    no a tento error co tu stale vyskakuje pri pisani a editovani to treba tiez opravit.
     
    Last edited: Sep 21, 2019
    Skuska55 likes this.
  3. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    diky, tak dlouho clovek hraje a porad se uci :)
     
  4. Prosím?
     
    MortisCz likes this.
  5. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Qweria, dovolím si poznamenat, že za strukturu československé sekce, neodpovídá @Azachiel_de_Morgen, ale moderátoři naší sekce. Ti mají bohužel také do jisté míry svá omezení (například k dispozici pouze jednu sekci) a i tak si myslím, že struktura indexování příspěvků, která byla zvolena, je dobrá a funkční. Azachiel byl pouze první člověk, který zpozoroval naši potřebu komunikovat a založil toto diskuzní vlákno. Ale ani to není důvod pojmenovávat chaos po něm. Není tak privilegovanou osobou.

    Co se týká popisu eventu Zamořené Kingshillské stoky, tak ten lze nalézt na mém webu. Na webu člena gildy jejíž mistr je právě Azachiel, trošku kontradikce, že? :)

    Tvá kritika, byť může být věcná, v tomto bohužel směřuje na špatné osoby a tudíž nepadá na úrodnou půdu. :)
     
    Last edited: Sep 21, 2019
  6. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Divam se, ze v diskuzi k eventu jsou same pochvalne komentare :D :D
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Kdo má +10 buff z minula a klíče k amforám je v klídku.
     
    RIDDICK4444 likes this.
  8. Ares

    Ares Advanced

    Myslím si, že zo všetkých jazykových sekcií to máme spravené najlepšie (čo sa roztriedenia týka). Sme obmedzení len na 1 sekciu, do ktorej sme museli narvať všetky vlákna. Samozrejme, kľudne môžeš navrhnúť nejakú lepšiu štruktúru našej sekcie. Nazývať ju Azachielov bordel však nateraz zamietam :D

    Mimochodom, keď klikneš na tú československú vlajku v mojom podpise, zobrazí sa ti štruktúra našej sekcie v ktorej sa určite zorientuješ ľahšie :)
     
  9. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Otázka či je to BUG. Chodím na mapu kde sú unesení obyvatelia. Kanál pod kráľovskou kryptou alebo Kanál pod prístavom.
    Občas sú tam také červy, ktoré sa dajú zabiť iba za eventovou esenciou.
    Je to chyba v hre alebo zámer BP? Z tých červov nič nedropuje a škoda na nich používať eventovú esenciu. Eventová esencia by mala byť iba na bossa, lebo je jej veľmi málo podľa môjho názoru
     
  10. ki84

    ki84 Advanced

    A kto to nemá, môže ísť na Kamčatku med kosiť.

    Presne toto je jeden z dôvodov(nie jediný) prečo DSO tak strmo padlo a padá dole. A pritom zjavne sa z toho mohla na staré kolená konečne stať hra s vyváženými proporciami. Niektoré zmeny, dokonca aj orezania tejto hre naozaj vyslovene prospeli, ale nie všetky. A nepíšte mi sem že veď toto je MMMMMMMnejaká RPG, gro hráčov to hralo, hrá a chce hrať sólo. A nechce to hrať veky aby mohlo robiť do konca eventy. A čo sa stane ak na takýto event narazí hráč čo to hrá buď kratšie, menej intenzívnejšie alebo proste nemá na to postavu? No s najväčšou pravdepodobnosťou ho to nie vybudí, ale naopak, vypudí z hry. Ak tomu neveríte, kliknite si do hociktorej oblasti koľko je tam teraz ľudí a koľko ich bolo povedzme čo i len pred dvoma rokmi alebo dokonca rokom. Eventy by mali byť hrateľné a pútavé pre všetkých, v tomto som dlhodobo konzistentný, či už moja postava bola na to dobre alebo nebola(bolo aj tak, aj tak). Predpokladám, že presne takúto podobu mali aj eventy ako Poraz neporaziteľných, či tie hry a budú tak robené aj ďalšie. Teda naozaj zaujímavé odmeny sa pre vôbec nie malú časť hráčov stávajú nedostupné. A nekrochkajte mi tu blahom aký je toto eňo ňuňo systém a event a že si to treba za tie roky oddrieť. Viď klik do mesta, tam máte na to eňo ňuňo odpoveď. A takto to modi plz aj tlmočte hore.


    Ares. Ďakujem za odpoveď. Niečo s tým "dropom" platinových statov na zbrane ale proste budem musieť skúsiť robiť. Ak si mám takto čo i len minimálne vylepšiť šancu na zlepšenie dropu, tak to proste stojí za to :)


    Pekný deň a dobrú drop :)
     
    jackoneill1976 and Skuska55 like this.
  11. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Drop užitočných platinových statov je mizerný a šanca na ponku je príliš nízka. Aj keď tam dám zlaté staty, nijako mi to nechce skombinovať. 3+3+0+0 je skoro nemožné poskladať. Keby som tam dal 3+3 platiny a 2+2 zlate aj tak mi to nechce dať niečo použiteľné. Rok a pol skladať na ponku nejakú veci, no nehnevajte sa. Viem tí čo to už máte poskladané mi budete písať či by som nechcel mať všetko naponkované za týždeň.
     
  12. Ares

    Ares Advanced

    Pri 3+3+0+0 máš 0,824% šancu na vytvorenie 4+0 predmetu, t.j. asi 120 pokusov. Bohužiaľ do toho vstupuje aj náhoda (skutočná, nie tá od BP) a tá je k niekomu nemilá
     
  13. Ares

    Ares Advanced

    Ak by niekoho viac zaujímali tie percentá pri prenášaní, spravil som vám tabuľku
     
    Antikrist-666 and ki84 like this.
  14. ki84

    ki84 Advanced

    Prekliata amfora na I3. Mal som obavy či toho bossika vôbec stihnem dať a tak som dal redku. Jeho HP ale tak to vyzerá neupravovali, bol dole na tri šípy. A tu je drop. https://ibb.co/0C6FRtL
     
  15. odckuler

    odckuler Forum Apprentice

    Ahojte. co hovorite na ten set z eventu? :D je to vobec pouzitelne?
     
  16. Stóné

    Stóné Someday Author

    Můžete někdo říct, kolikrát se ten červ pod hradem respawnuje ? Šel jsem I4, nechal jsem tam asi 3k esky, takže nestačilo, no oukej. Idu I3, a 3k esky opět nestačí, tu esku si teda mam cucat z palca*, k tomu farmit klíče na stoky, a po 5 letech aktivního hraní si nedám bosse solo na I3 se 70k základním zraněním ? to už je aj na mě silne kafe teda ...

    *zase Ares ;)
     
    Last edited by moderator: Sep 21, 2019
  17. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    za posledne tri tyzdne 200k zlata na 3,3,0,0 zbran.. cize asi cca 200k/500zlata(jeden ponk) = 400 pokusov a stale prd, takze musim mat urcite uzasnu nahodu alebo su zmenene percenta :D
     
  18. Stóné

    Stóné Someday Author

    A myslím že už by bylo načase taky zvětšit inventář.
     
    odckuler and d2ano like this.
  19. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    invetar bol akurat tak 2 roky dozadu aj s kobaltom, dneska ked si tam clovek odklada platiny, nakraftene veci, unikaty, sutre, itemy na eventy... zvladnem jednu mapu aj bez mapy so stvorlistokm kedze by somn uz musel predavat... zaujimave ze to BP este nepridalo ked im to nasype € do kasy :D :D
     
  20. Qweria

    Qweria Forum Greenhorn

    :D Dik moc ale tu vlajku tam nejak nevidim. :) tak uz to mam Geredis mi poradil jak na to.

    Takze ak to spravne chapem tak sa tu uz nedaju v tejto strukture, vytvarat v podsekciach dalsie podsekcie. Tak to je huste obmedzenie, uff.
     
    Last edited: Sep 21, 2019