Discussion DYSKUSJA EVENT: Zanieczyszczone kanały w Kingshill

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Ostatnie pytanie ;p Ten szczurek pod targowiskiem jest tylko dzis?
     
  2. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Cóż, w informacji użyte jest słowo "dzisiaj", więc można tak przypuszczać.

    RatKing.png
     
    vortex0811 and BA_Bastet like this.
  3. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    A ja mam pytanie co do towarzysza Fantaszczura, a co z nim jego gdzie mogę dropić obecnie? I chciałem jeszcze zapytać co do przeciwnika Mórgały gdzie mogę (to coś) pokonać - potrzebuję do osiągnięcia :)
     
  4. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Pojawianie się Fantaszczura jest niezależne od Szczurokróla - on może pojawić się wszędzie i zawsze (oczywiście, po użyciu pokrętła). Co do Mórgały, jest to boss powiązany z wyzwaniem Trujące opary, które rozpocznie się jutro.
     
  5. Kubanczyk6

    Kubanczyk6 Forum Greenhorn

    A ktoś może wstawić screena, że dropnął tego fantaszczura czy to kolejny bug? ;)
     
  6. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Z Discorda, kanał #drops:
    [​IMG]
     
    Majkelix likes this.
  7. Majkelix

    Majkelix Junior Expert

    Pewnie te osoby biły Fantaszczura, a nie Szczurokróla. Osobiście nie znam nikogo, kto by bił tego drugiego i nie dostał peta.
     
    TL_Tyche likes this.
  8. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Roznica polega na tym ze w kolacznym blotku leca drakenowe rdzenie 5-25 :)
     
  9. Kubanczyk6

    Kubanczyk6 Forum Greenhorn

    Dzięki. Widocznie szansa na niego jest znikoma, bo w bractwie nikt nie trafił
    Drakeny również ;)
     
  10. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  11. _biexi_

    _biexi_ Forum Greenhorn

    Kilka słów dotyczących tego ewentu

    - Zbyt mała ilość zasobów do zdobycia w sensownym czasie, generalnie sama ukończę ewent ale w bractwie jest też kilka osób które mają słabsze postacie i przez te ograniczenia jest problem by im pomóc skończyć ewent, ponieważ nie są oni w stanie samodzielnie ubić bosa do którego wchodzi się za zawory. Taki gracz który dopiero buduje postać może się zniechęcić i przestać grać a nie o to chodzi.

    - W tej edycji wprowadzono cykliczne mini ewenty trwające 1h nie wiem jaki to ma mieć cel? Myślę że mini powinien trwać przynajmniej 24h wtedy osoby pracujące w dogodnej dla siebie porze mogły by je wykonać. Tutaj proszę wsiąść pod uwagę to że właśnie ta grupa społeczna jest podstawowym "handlowym" odbiorcą bo "płaci"

    Aby tak nie było smutno to fajnie było pobiegać po mapach na wydarzeniu które było chyba z 3 lata temu :)
     
  12. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Przyznam, że także nie rozumiem takiej strategii. Zwróciłam uwagę na niefortunny, że tak ujmę, wybór takiej formy miniwyzwania, jak tylko zostało wprowadzone.

    Zwłaszcza, że podobna, zmienno-czasowa forma przy evencie "Wydmy ziem spustoszonych" (wrzesień 2016) oberwała cięgi od graczy.

    Kanałami bieżaliśmy równo 2 lata temu, mnie jakoś te klimaty nigdy nie przypadły do gustu :p
     
    Majkelix likes this.
  13. kerad19711

    kerad19711 Forum Greenhorn

    chce zglosc blad z bosa po przejsciu opuszczony kanal nie leca drakeny czy inne rdzenie. oraz bulawy prostackie nie leca prawie wogule jesli spada drop to z opuzinieniem na 6 x 1 bulawa przy obecnym dropie kluczy to chyba pomylka . pomimo ze mialem 9k kluczy to ile trza miec ,czyzby znow poprawka i przepraszamy .produktu nie gotowego nie powinno sie sprzedawac.
     
  14. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    O którego konkretnie bossa chodzi?
    Pamiętaj, że np w Kanałach po Zamkiem rdzenie otrzymujemy ze skrzyni.
     
  15. kerad19711

    kerad19711 Forum Greenhorn

    mrugala chyba nazwa po przejsciu mapy opuszczony kanal
     
  16. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Informacja z Instagrama: dzisiaj na audycję u Szczurokróla należy wybrać się do Kanałów pod kryptą króla ;)

    ratKing2.png
     
  17. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    A kto Ci nagadał takich głupot, że BP sprzedaje gdzieś DSO? Z OWH jasno wynika, że gra w wersji podstawowej udostępniana jest za darmo. Usługi premium to opcja, nie wymagana do podstawowej gry i do których nikt Cię nie przymusza. Wynika też, że oprogramowanie może nie być wolne od wad. OWH uznaje prodkt za wadliwy, gdy korzystanie z niego jest w znacznym stopniu utrudnione.
     
  18. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Dlaczego z przeklętej amfory, która pojawia się na wyzwaniu trujące opary lecą brązowe odznaki, a nie srebrne? Udało się komuś złapać peta z Mrógały? Jak do tej pory mam 50 bić i peta nie widać. Sytuacja bardzo podobna do Fantoszczura. Przypadek? Nie sądzę. :D


    I po ptokach. :)


    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 26, 2019
    kerad19711 likes this.
  19. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    kerad19711
    Drogi Graczu, Twój post usuwam jako OT. Pan Jasiu próbował tylko wyjaśnić na jakich zasadach działa OWH. Produkt niestety nie jest wolny od wad, trzeba to zaakceptować.
     
  20. -Sandemo-

    -Sandemo- Forum Apprentice

    Witam
    dziś biegając w kanałach pod kryptą króla znalazłam Szczurokróla , zaprosiłam znajomych tych którzy nie mają jeszcze tego peta i wiecie co ?? nikt nie dostał tego szczurka, jak to możliwe ??
    a sytuacja odwrotna do tej dzisiejszej jak znalazłam Szurokróla w kanałach pod targowiskiem, dostali peta wszyscy w grupie.