1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Hata Kodu 23

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by BULLSEYE1, Oct 12, 2019 at 10:06 PM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BULLSEYE1

BULLSEYE1 Forum-Apprentice

Kaç senedir ilk defa böyle hata aldım. Daha hesaba giremedim. Bu arada kimseyle de hesap bilgilerimi paylaşmam. İnşallah güvenlik te boşlanmamıştır oyunda. Daha giremedim hesaba ama itemlerin yerinde olmasını umuyorum.

2. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @BULLSEYE1,

Bu hata genellikle "Oyundan Çık" menüsüne tıklamayıp direk sağ üst köşeden "x" işareti ile oyunu kapatmanızdan dolayı kaynaklanıyor. Çözümü için ise görev yöneticisini açarak "işlemler" kısmından DSO'yu kapatınız; birden fazla DSO seçeneği olabilir, bilginize sunarız. Eğer bu şekilde de olmazsa oyunu tamamen kapattığınızdan emin olup bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Hesabınızı tehdit edecek herhangi bir hata da değildir, içiniz rahat olsun. :)

Saygılarımla.

Beta likes this.
  3. BULLSEYE1

Oyuna girmedim ki daha. Bilgisayarın başına geçtim. Modem bağlandı, biraz nette dolandım. Oyuna girmek için clienta tıkladım ama bu geldi. Bilgisayarı da başlattım. modemi resetledim. Tempi silip yeniden yükledim. Supporta da yazdım inş çözülür hemen.

4. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @BULLSEYE1,

Oyuna bugün girip girmemenizin önemi yok, önceki günlerde hatanın sebebini tetiklemişseniz eğer bugün vermiştir. Çok sık rastlanan bir hata değildir fakat bazen bu hatayı alabiliyorsunuz. Önceki günlerde bende bu hatayı aldım. Bunun için oyundan çıkarken "x" işaretinden kapatmak yerine, "Oyundan Çık" menüsüne tıklayıp çıkmanız daha yararlı olacaktır.

Saygılarımla.

Beta likes this.
  5. BULLSEYE1

Hata falan vermedikten sonra hep çıkış menüsünden çıkarım ama 6 gün civarı olmuştu en son, nebula vermişti "x" ile çıkmak zorunda kalmıştım. Çözümü nedir acaba? Ben yukarıda yazdıklarımı yaptım olamdı. Supporta da yazdım. Onların müdahelesini miı beklemek lazım?

6. NofeArTR

NofeArTR Forum-Apprentice

Gün içerisinde çok fazla test sunucuna girip ardından nornal sunucuya girince karşılaşılan hata..
    Hatta tarayıcıdan yabi eski usül bile giren varmış
    Olay şundan ibaret.. Test sunucuna bağlanırken insanlar tam patch attırmıyor zorunlu kısım bitince hemen oyuna giriliyor. Ardından yada belli bir zaman sonra normal sunucuya tekrardan patch yükleyince bu hata ile karşılanıyorsunuz..
    Test sunucusunda hatta bazen çalışma olduğu zaman bile bu hatayı alıyoruz..
    Çözüm:Oyun hesabı askıda kalıyor düşürülmesi gerek benim yaptığım modemi kaptıp açıyorum bilg yeniden başlıyor ve temp temizleyip oyuna tekrardan patch attırıp tamamen dolmasını bekliyorum sonra düzeliyor
    Saygılarımla

7. BULLSEYE1

Hepsini yaptım da olmuyor. Supporta bildirmiştim gece id,sunucu vs. bilgileriyle. Bekliyorum artık. 11 saat oldu şuan. Halen aynı hata var.

Share This Page