Poszukiwany - Poszukiwana czyli szukam bractwa/towarzyszy do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Oct 29, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Moi Drodzy, ponieważ na nowym forum nie mamy działów powstał jeden temat z ogłoszeniami dla wszystkich serwerów.

    1. Obowiązkowo proszę podać nazwę SERWERA.
    2. Nick postaci, poziom
    3. Poziom wiedzy, poziom sławy (coś co ułatwi oszacować zaawansowanie gracza)
    4. Kilka słów o sobie (wiek, komunikator, zainteresowania, itp). Nie musi to być wypracowanie, 2-3 zdania wystarczą :)

    Temat ma zawierać TYLKO posty rekrutacyjne. Wszelkie dyskusje oraz zaproszenia do bractw będą usuwane jako OffTop (niechciana treść).
     
    BA_Bastet and Kairroq like this.
  2. Aura

    Aura Forum Greenhorn

    GRIMMAG

    Czarodziejka Kręgu - Nick: RunaŚmierci
    55 lvl - Marszałek
    Kobieta - 18 wiosen wieki temu skończone
    Nie korzystam z komunikatorów głosowych - może kiedyś

    Hejka, gram codziennie lub kilka razy w tygodniu (zależy na ile obowiązki mi pozwolą).
    Nie przepadam za tym, gdy ktoś za bardzo interesuje się moimi statystykami i mówi mi jak mam żyć; grę ogarniam i nie potrzebuję odgórnych porad oraz nacisków, dlatego poszukuję spokojnego i sympatycznego towarzystwa, które gra bez większej spiny i nacisków.
    pozdrawiam :)
     
    Oleandryna, BKGREG and vortex0811 like this.
  3. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    TroskliweMisiaki
    Twój post usuwam jako OT. W celu rekrutacji do bractwa proszę utworzyć osobny temat (jeżeli takiego nie ma) w sekcji polskiej.
     
  4. Oli

    Oli Forum Greenhorn

    Witam gram na Werianie szukam polskiego bractwa

    Sory nick w grze Uboot komunikator glosowy ok obojetnie jaki
     
    Last edited by moderator: Nov 6, 2019
  5. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Oli
    Twoje posty połączyłem, używaj opcji Edytuj :)
     
  6. Tyrroniusz

    Tyrroniusz Forum Greenhorn

    Witam!

    Jestem nowym graczem w tej gierce komputerowej i się w nią troszkę wciągnąłem. Gram już ponad tydzień i jeszcze mi się nie znudziła tak więc jest sukces! Ponieważ jestem graczem gier głównie mmo mam niezmierną potrzebę grać z ludźmi w jakiejś grupce (gildia, klan, bractwo itp.). Z tąd moje zapytanie czy istnieją jakieś polskie bractwa które aktywnie spędzają czas w DSO i oferują pomoc (głównie wiedzę na temat gry) nowym graczom? Jeżeli tak to bardzo chętnie dołączę i podzielę się z wami moją niezmiernie pozytywną energią!

    Pozdrawiam was!

    PS. Nick w grze Tyrroniusz, serwer Grimmag
     
    Oleandryna likes this.
  7. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Tyrroniusz
    Twój przeniosłem w odpowiednie miejsce. Myślę że super się zaprezentowałeś i miejmy nadzieję iż ktoś się do Ciebie odezwie w grze. Pozdrawiam.
     
  8. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Serwer : Agaton
    Profesja : Krasnal
    Lvl : dociągam do 50 na chwilę obecną
    Bractwo : brak
    Nick :Shot0putter
    Zajęcie : Obecnie szukanie pracy -_- / czas wolny DSO
    Wiedza : więcej mam jej w realnym świecie :D

    Jeśli ktoś zabłądzi i trafi na ten serwer służę pomocą w expie / qestach co tam kto potrzebuje, obecnie jestem aktywnie bezrobotny więc i czasu do pomocy wiele. Nie używam komunikatorów typu TS etc. bo lubię słuchać muzyki, radia albo drapać koty z narzeczoną :pP
    Co do wieku 18 lat + VAT ten 23% :)

    Pozdrawiam
     
  9. Larista

    Larista Forum Greenhorn

    Wróciłam do gry po 3 latach przerwy i szukam aktywnego bractwa lub towarzyszy do gry, mam 51 lvl powoli ogarniam "nowego" Drakensanga, ale idzie mi całkiem ok, chyba :D
    Coś o mnie: Mam 26 lat, korzystam z ts'a, gram prawie codziennie, głównie wieczorami i w nocy.
    Serwer: Grimmag

    Nick: Larista
     
  10. gekon112

    gekon112 Forum Greenhorn

    1. Serwer: Grimmag
    2. 3stra (55lvl)
    3. 40 poziom wiedzy, aren nie gram
    4.16 lat, mogę rozmawiać na ts lub dc. Gram prawie codziennie, głównie potrzebuje pomocy w Q oraz eventach (na inf3-4), w dso gram już około 7 lat .
     
  11. BułeczkaŻ

    BułeczkaŻ Forum Greenhorn

    Siema, szukam aktywnego bractwa/graczy do wspólnego grania najlepiej z komunikatorem głosowym, gram codziennie, niedługo wbije 55 i chciałbym pograc z kims a nie samemu.
    grimmag
    18 lat
    szkola zawalona przez drakensanga
    mily przyjazny dowcipny przystojny
    :DD
    postac rycerz
    Nick : Bułkażytnia
     
  12. Anon83

    Anon83 Forum Greenhorn

    1. Grimmag
    2. 55lvl
    3. wiedza 30 (gram od ponad miesiaca), areny poki co brak
    4. 36 lat, dostępny codziennie pon- pt 7 -15 weekendy dla rodziny.

    postać - strażnik
    Nick: Ess83
     
  13. Cedrones

    Cedrones Forum Greenhorn

    Grimmag
    55lvl nick Cedrones gram magiem
    wiedza +40lvl / pvp młody centurion
    Gram codziennie po kilka godzin ale tak samemu nie ma co robić, moge pogadać na dc/ts chetnie dojde do gildi co pomoze wymaksować postać ale najbardziej liczy sie fun z gry, w kilka osob
     
    Oleandryna likes this.
  14. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Serwer: Grimmag
    Klasa: Parowa mechaniczka
    LVL na dziś: 40
    Płeć: kobieta
    Nick w grze: Mzimzu
    wiek: XXI ;-) a tak poważnie 18 dawno skończone
    Konto w grze założyłam 7 lat temu, grałam strażnikiem lasu, postać dociągnęłam do 42 lvla, a potem lata przerwy, bo znajomi z bractwa pozakładli rodziny i przestali grać, wiadomo, praca, małe dzieci itd. Kilka tygodni temu wróciłam do gry, zrobiłam krasoludkę i cisnę w wolnych chwilach, których nie mam zbyt wiele, bo życie w realu to praca, rodzina, znajomi. Też ciekawe. :D Grę traktuję jako odskocznię i rozrywkę, bez ciśnienia na misje, staty i dropa.
    Przez te lata przerwy dużo się w grze zmieniło, uczę się jej od nowa, szczególnie modyfikacji przedmiotów. Teraz robię misje warsztatowe. Gram solo, ale miło by było być w bractwie, mieć z kim pogadać czy pójść grupą na expa czy dropa.
    Mam konto na Discord i używam Skype.
     
    MelodyOfMyHeart and Cedrones like this.
  15. MelodyOfMyHeart

    MelodyOfMyHeart Junior Expert

    Grimmag
    nick: Shamoon
    42 lvl/wiedza 32
    mam swój serwer Discorda

    Ogólnie to mam prawie już 30 lat, cały czas gram w gry online :D Wróciłam do gry po ogromnie długim czasie :D Jakby ktoś chciał pograć/pogadać/pośmiać się to zapraszam!
    Pozdrawiam!
     
    Ennika likes this.
  16. Seenior23

    Seenior23 Forum Greenhorn

    Grimmag
    nick: Seenior23

    Lvl posiadam aktualnie 25 (ciągle do góry)

    Grę zacząłem wczoraj i szukam kogoś do wspólnej gry
    Posiadam TS'a i Discorda
     
  17. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Serwer : Heredur
    Profesja : Rycek
    Lvl : 55
    Bractwo : brak
    Nick :taki jak tu na forum Sandofdesert
    Zajęcie : nieudolny craft platyn :p
    Posiadam też 2 konto na serwerze Agaton ale tymczasowo jest zawieszone z powodu zmęczenia daną klasą :)
     
  18. Afteroo

    Afteroo Forum Greenhorn

    Serwer : Grimmag
    Profesja : Mag
    Lvl : 44
    Bractwo : brak
    Nick : Dawidsonjlb
    Poziom wiedzy : 17
    Poziom sławy : 12 (malo co walcze na arenach)
    Siemanko mam 20 lat, wrocilem do gry po dlugim czasie i szukam osob ktore chca wspolnie popykac :)
     
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Ptysiunia1987Plocka - Twój post kasuję jako OT. Zapoznaj się proszę z instrukcją zamieszczoną w pierwszym poście.
     
  20. Masiulek207

    Masiulek207 Forum Greenhorn

    Witam Szukam Polskiego bractwa serwer grimmag nick : Masiul