1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

přihlašování na forum

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by mazi52, Aug 29, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mazi52

mazi52 Forum-Greenhorn

Myslím si, že přihlašování na tohle forum je zbytečně komplikovaný, měli by to změnit

2. avalon31

avalon31 Someday Author

Nicoho sa neboj :D Ked vypnu nase forum, uz to zlozite nebude lebo ta to automaticky presmeruje sem

Juanycz, Stóné and mazi52 like this.
  3. Mammaleone

Mammaleone Forum-Greenhorn

Je to stejné jako na českém :)

4. Skuska55

Skuska55 Forum-Apprentice

Nevie niekto ako sa dá nastaviť aby mi ukazovalo iba nové príspevky SK/CZ fórum?

písalo sa, že treba spraviť následovné:

Pokud Vás zajímá jen některá sekce, tak vpravo zmáčkněte "Watch Forum".
    Pak po zmáčknutí "Watched Forum" uvidíte seznam sledovaných sekcí. Pokud bude v některé sekci nepřečtené téma, tak u daná sekce bude žlutá hvězdička.

...no nejak mi to nefunguje:

Last edited: Sep 15, 2019
  5. Ammerling

Ammerling Forum-Greenhorn

Taky se snažím experimentovat ale se stejným výsledkem, zatím to nefunguje jak by mělo, je to ve výstavbě a funguje obojí - to je to špatné, už jen to, že se musím přepínat do jazykové verze ENG. Chodil jsem takhle na ENG forum a ani to teď nefunguje po staru. Vydržet;-)

Share This Page