Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry

Pytania ogólne do gry

Temat na forum 'Pytania ogólne dotyczące gry' rozpoczęty przez użytkownika TL_Venus, 24 listopada 2013.

1. BA_Nhandu

BA_Nhandu Board Administrator Team Drakensang Online

Wyrwiflaka - proszę o zmianę sygnatury w ciągu 24 godzin. Na forum nie ma miejsca na trolowanie.
  2. MOD_Effi

MOD_Effi Nowicjusz forum

3. Nevisek

Nevisek Czeladnik forum

Witam, chciałbym się spytać do czego są Drakeny, mam już 99, nwm czy to mało czy dużo i czy mógłbym coś za to dostać/kupić ?
  4. BA_Mariuss

BA_Mariuss Board Administrator Team Drakensang Online

Drakeny to specjalna waluta w grze. Można je zdobyć podczas akcji specjalnych- na przykład podczas trwającej Pustyni esencji.
    Za zdobyte drakeny, u specjalnego kupca, Gnoba, można kupić różne niezwykłe przedmioty.

Co do kupca: to nigdy dokładnie nie wiadomo kiedy pojawi się w grze. Jego pojawienie się zawsze poprzedzone jest oficjalnym ogłoszeniem.

Spójrz na to:Kupiec eventowy: zapowiedź

Pozdrawiam
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2013
  5. wolf5959

wolf5959 Nowicjusz forum

mam nadzieje ze mechanikus juz na stale zagosci w grze, i tak jest w zwiazku z tym mam pare pytan do ekipy technicznej. pierwsze to czy mechanikus jest uposledzony bo skoro tak to wszystko w porzadku , ale jesli jest stala postacia w grze to jest tu duzo zasadniczych niejasnosci, a prawde mowiac to fatalnych bledow: 1. to czemu tworzy sie nowa postac w grze nie zapewnia jej sie na wszystkich lokacjach przedmioto do kupna o podwyzszonych statach? te go nie rozumiem. posiadam konto premium ,ale tego nie czuje grajac mechanikusem , awprost przeciwnie czuje sie uposledzony, dlaczego majc konto za ktore ciagle place nie tak male pieniadze ma byc w jakis stopniuodsuwany na bok ? posiadajac lvl 40 nie moge pochwalic sie jakimis ciekawymi przedniotami , nie mowiac juz o unikatach. wszystko jes do poziomu 35 i to tez zadnych rewelacji. byle jakie przedmioty ,byle jaka bron tylko tyle ze nowa postac uwazam ze ekipa tworzyca gre nie przemyslala projektu wprowadzenia nowej postaci i zapewniajac jej mozliwoci kupna lub zdobycia czegos naprawde wyjatkowego. ogolnie postac jest ok, ale do lvl 35 i koniec , potem jest szara pozbawiona szans na ciekawe przedmioty typu unikaty. nie jestem zadowolony z faktu posiadania postaci mechanikusa a co sie z tym wiaze posiadania konta premium , ktore powinno wyroniac a nie uposledzac nowa postac. to tyle pozdrawiam ekipe i pozostaje w nadziei ze sytuacja ta ulegnie poprawie. w przeciwnym razie nie bede korzytal z konta premium a wprost bede zmuszony zrezygnowa z grania w moja ulubiona gre. pozdrawiam wolf5959.
  6. BA_Kaxarax

BA_Kaxarax Board Administrator Team Drakensang Online

wolf5959 - połączyłam Twój temat z istniejącym, dotyczącym pytań ogólnych do gry. Zamieściłeś go niestety w dziale dotyczącym aktualizacji ;).Co do Twego pytania, nic mi nie wiadomo na temat upośledzeń mechanikusa. Podejrzewam, że kreowanie tej postaci nie zostało jeszcze ukończone, ale to tylko moje spostrzeżenia ;). Może ekipa tworząca grę nie przewidziała, że tak szybko niektórzy wbiją 40 lvl :p. Myślę, że jeszcze w tej kwestii niejedno się zmieni. Pozdrawiam ;).
  7. Smurf

Smurf Stały bywalec

Pociągnę temat z drakenami :)
    Mam 329 ( z obecnego eventu). Gram magiem (29lvl) polecacie zbierać drakeny na set (dark amon?? coś w ten deseń)? Czy warto inwestować je w coś innego ?
  8. Tamaryszek

Tamaryszek Analityk forum

Z tego co zauważyłem, i nich mnie ktos poprawi, ale drakeny wyłącznie jest sens wydac na darkSet, albo nowy set wkwocie 2 tysiące drakenów za pierścień. Wydawanie "ciężko" zarobionych drakenów na farbki, jednorożca, czy emotikonów, jest - jak dla mnie - marnowaniem ich. A zwłaszcza wydawanie drakenów na ta świnie z kiełbaska na patyku. 5 tysięcy drakenów na świnie? masakra...

Listra wszystkiego co mozna nabyc metodą kupna u Gnoba jest tutaj:
    http://drakensangonline.wikia.com/wiki/The_Ghastly_Gnob
  9. BA_Mariuss

Musisz wybrać Premium, potem płatności i wybrać Przelew. Wypełnić wszystkie swoje dane, następnie kliknąć dalej.

Po tym pokażą Ci się dane (nr konta, Bank, odbiorca) potrzebne przy przelewie.
    Spisz te dane i idź z nimi na pocztę. To wystarczy.

Spójrz na to Dokonywanie płatności przelewem

Pozdrawiam

- Wszytko z tego dodatkowego inwentarza znajdzie się w takim ''tymczasowym schowku", który musisz opróżnić aby cokolwiek nowego dodać do swojego inwentarza.
    - Drop graczy z premium nie jest lepszy
    - Jeżeli chodzi o Śmiercionośne skrzydła to musisz ubić obu
    - Szukaj dalej tych odłamków:)
    - A co do aktualizacji to nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2013
  10. kokosh29

kokosh29 Młodszy ekspert

co to za nowa Emotka River Dance ? skad mozna to zdobyc? :D
  11. BA_Kaxarax

BA_Kaxarax Board Administrator Team Drakensang Online

Witam ;).
    Emotka jest do zdobycia w trwającym obecnie evencie "Pustynia esencji". Jedną można otrzymać za zadanie "Obrona Jullowa"- ma ona okres ważności 7 dni.
    5 sztuk zużywalnych jest nagrodą za uzbieranie 1935 esencjowych łez.
    Pozdrawiam.
  12. kokosh29

kokosh29 Młodszy ekspert

To wiem juz mialem ale podobno jest jakas nowa Emotka Irish River dance:D
  13. SMOD_Skrzypek

SMOD_Skrzypek S-Moderator Team Drakensang Online

kokosh29, z paska postępu dostajesz taniec w stylu M.J.-a, a za misję z obroną Jullova taniec irlandzki :)

P.S.: Przy czym nazwa jest ta sama dla tych ikonek :)
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2013
  14. Sugness

Sugness Forumowy żółtodziób

Witam

Kilka dni temu zacząłem grać w tę grę. Gram obecnie Strażnikiem lasu, i tu moje pytanie odnośnie co do gry, czy jest możliwość zablokowania paska z umiejętnościami? Kilka razy zdarzyło mi się zsunąć skila z paska w trakcie ciężkiej walki i jest to trochę denerwujące;] Kolejne pytanie czy da się zdjąć umiejętność z lewego przycisku myszy (nie zamienić tylko zdjąć całkowicie aby LPM odpowiadał tylko za wskazywanie pozycji do przejścia postaci). Jest to bardzo irytujące w kajtowaniu (hit, run and repeat) kiedy usiłuję odejść od potworka, a postać strzela jak szalona bo przypadkowo trafie w lub obok jakiegoś celu...

... i ostatnie pytanie, czy miksturki na HP można tylko za mroczne monety nabyć?
    Byłem bardzo zdziwiony jak zobaczyłem, że ekwipunek trzeba za MM powiększać o_O Rozumiem, że twórcy gry muszą jakoś na niej zarobić ale jeśli te mikstury są tylko za MM to już przegięcie;]

Pozdrawiam.
  15. BA_Mariuss

Witaj

- Nie da się zablokować paska z umiejętnościami
    - Niestety nie da się również zdjąć umiejętności z lewego przycisku myszy. Z tym możesz popróbować. Szybką strzałę przełożyć może na prawy przycisk myszy, a na lewy na przykład sieć:)

- Miksturki można kupić tylko za Mroczne monety. Z tym, że miksturki wypadają z potworków.

Pozdrawiam
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2013
  16. Szymon535A594D4F4E

Szymon535A594D4F4E Ekspert forum

Niestety, z LPM skilla nie da się zdjąć :( Sam nad tym ubolewam.
    Co do miksturek. Można je dostawać z potworów, z eventów oraz ze skrzynek za codzienne logowanie. Według mnie, jeśli eliksirów używasz tylko w sytuacji awaryjnej, kiedy wiesz, że nie uciekniesz już od potwora i zginiesz to nie powinno ci ich brakować. Ja oszczędzam i zawsze mam spory zapas :)
  17. Sugness

Sugness Forumowy żółtodziób

Witam

Dziękuję za szybką odpowiedź :)
    Problem z LPM rozwiązany. Kupiłem za kilka srebrnych monet Porządne śniadanie bohatera, następnie wstawiłem w LPM i zużyłem. Item zniknął z ekwipunku, a na pasku widnieje pod LPM Porządne śniadanie bohatera na szaro w ilości zero i teraz przycisk odpowiada tylko za poruszanie :) Poniżej zrobiłem zrzuta ekranu jak to wygląda:

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli chodzi o mikstury na HP to faktycznie z dropa wystarczy na same bossy;]

Pozdrawiam.
  18. Tamaryszek

Tamaryszek Analityk forum

A czy zamiast śniadania bohatera nie było prosciej wstawić tam miksture? czy też system misturki tam nie pozwala wstawic?...
  19. MOD_Gwiazdek

MOD_Gwiazdek Nowicjusz forum

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, trzeba się liczyć tylko z tym, że jeżeli w miejsce pożywki włożysz potiony to będzie problem z użyciem, gdyż trzeba na coś kliknąć (na siebie samego się nie da).

Pozdrawiam,
    Gwiazdek
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 grudnia 2013
  20. -Avenillo-

-Avenillo- Nowicjusz forum

Witam:)
    Przez przypadek wyrzuciłam konia wygranego w evencie ze swojego plecaka... jest jakiś sposób aby go odzyskać?

Poleć tę stronę