1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. BA_Oldman

  BA_Oldman Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Durii!

  [​IMG]

  W tym wątku możecie zadawać pytania ogólne dotyczące gry.
  Przed zadaniem pytania prosimy o przejrzenie istniejących wątków, w szczególności działu FAQ i tutoriale, w którym znajdziecie liczne opisy i wskazówki.


  Serdecznie pozdrawiamy,
  Wasza Ekipa Drakensang Online
   
 2. Luxfire

  Luxfire Forum-Greenhorn

  Czy "Wspaniała lalka Janka" znika po użyciu?
   
 3. Jasiu111

  Jasiu111 Forum-Greenhorn

  Raczej laka. Tak, znika jak każdy produkt jednorazowy.
   
 4. Satine1988

  Satine1988 Forum-Greenhorn

  Hej. Nie wiem czy to dobre miejsce, ale szukam opisu nowego rodzaju klejnotow, mozecie mi wskazac gdzie go znajde najlepiej po polsku :) dzieki
   
 5. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  Post przenoszę do pytań ogólnych ;)

  Obawiam się, że miejsce takie oficjalnie nie istnieje, a nieoficjalnie - jest w powijakach :( Część o klejnotach już przygotowałam, zatem pozwolę sobie ją tu wkleić (tabelka nie zawiera jeszcze nowych klejnotów, które będą do uzyskania w evencie Halloween):

  Klejnoty
  Są ich dwa rodzaje: klejnot jedności oraz różne klejnoty z wyjątkowymi efektami. Klejnoty różnią się od kamieni szlachetnych – tylko ograniczona ich liczba może być wprawiona w wyposażenie.

  • Klejnot jedności można wytworzyć z królewskich kamieni szlachetnych i połączyć ich bonusy. Można połączyć trzy dowolne królewskie kamienie szlachetne tej samej rzadkości, aby wytworzyć klejnot zjednoczenia. Królewskie kamienie szlachetne używane w produkcji muszą się od siebie różnić. Nie ma możliwości stworzenia klejnotu, który ma trzykrotny bonus do obrażeń. Klejnoty jedności nie mają ograniczenia związanego z gniazdem, co sprawia, że można je umieścić w każdym przedmiocie. Przykładowy klejnot:
  Królewski ametystKrólewski rubinKrólewski onyksRezultat: Klejnot jedności
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Bonus:
  460 pkt. życia
  Bonus:
  90 pkt. obrażeń
  Bonus:
  900 pkt. do wartości krytycznego ciosu
  Bonus:
  345 pkt. życia
  68 pkt. obrażeń
  675 pkt. do wartości krytycznego ciosu
  • Klejnoty z wyjątkowymi efektami różnią się od klejnotów zjednoczenia ze względu na efekty i bonusy, których nie oferuje żaden kamień szlachetny. Te klejnoty należy umieścić w odpowiednim gnieździe przedmiotu - w tym samym rzędzie, w którym umieszczane są kamienie szlachetne. Klejnoty z wyjątkowymi efektami można znaleźć, ale nie da się ich wyprodukować. Można jedynie ulepszyć ich stopień rzadkości na stole warsztatowym. Opisy klejnotów poziomu zwykłego:
  IKONANAZWAOPISLICZBA MOŻLIWYCH ZAGNIEŻDŻEŃPRZEDMIOT
  [​IMG]Klejnot otuchyBonusy:
  180 pkt. życia

  Zadając przeciwnikowi obrażenia, masz 10% szans na wywołanie efektu Rosnąca otucha, trwającego 10 sekund. Efekt zwiększa regenerację zasobów o 5% i przywraca 5% punktów życia na sekundę wszystkim członkom grupy oprócz ciebie. Efekt nie kumuluje się.
  1Płaszcz
  [​IMG]Klejnot zasługiBonusy:
  180 pkt. życia

  Zadając przeciwnikowi obrażenia, masz 10% szans na wywołanie efektu Wartościowy wkład, trwającego 10 sekund. Efekt zwiększa liczbę punktów życia o 5% i regeneruje 5% zasobów na sekundę wszystkim członkom grupy oprócz ciebie. Efekt nie kumuluje się.
  1Płaszcz
  [​IMG]Klejnot odnowieniaBonusy:
  180 pkt. życia

  Regeneracja punktów życia na sekundę: 100
  3Hełm
  [​IMG]Klejnot furiiBonusy:
  Wartość krytycznych ciosów: 450 pkt.

  Zadając przeciwnikowi krytyczne obrażenia, masz 20% szans na zwiększenie swoich obrażeń krytycznych o 10% i zwiększenie szybkości ataku o 5% na 10 sekund.
  1Ozdoba broni
  [​IMG]Klejnot postępuBonusy:
  180 pkt. życia

  Zasoby: 10
  5Buty
   
  BA_Oldman likes this.

Share This Page