Discussion Pytania / Prośby - do moderatorów, dotyczące SEKCJI POLSKIEJ FORUM, NIE GRY

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Bohaterowie Durii!

    W tym wątku możecie pytać oraz prosić o wszystkie sprawy związane z forum:​
      • otwieranie, zamykanie Waszych wątków,
      • kasacja Waszych postów - jeśli sami nie potraficie,
      • przenoszenie i przywracanie Waszych wątków Bractw z archiwum,
      • korekta błędów w Waszych postach - jeśli sami nie potraficie,
      • błędy w postach / wątkach FAQ.

    Bardzo prosimy również aby pytania/prośby dotyczyły tylko i wyłącznie POLSKIEJ SEKCJI FORUM, w sprawach związanych z grą prosimy zadawać pytania w odpowiednim wątku.
    Wątek ten nie służy do dyskusji na temat zasadności przyznanych upomnień na forum - wszystkie uwagi dotyczące pracy Administracji forum proszę przesyłać do Pomocy Technicznej.​


    Wasza ekipa Drakensang Online
     
  2. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Czy istnieje jakaś możliwość/opcja zmiany nicku na nowym forum?
     
  3. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Tylko w dwóch przypadkach: robisz nowe konto, specjalnie na Forum - wtedy wybierasz jaki chcesz nick.
    Drugi to masz bardzo fee nick - wtedy my Cię czynimy Teletubisiem :p

    Innej opcji nie ma :(
     
    MRDarak31 likes this.
  4. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    No, niby nowe forum, ale aż tak bardzo hardcorowe chrzciny mieć nie chce :p

    Jeszcze kilka pytań. Nigdzie nie widzę wątku związanego z filmami - czy gdy nadejdzie taka potrzeba użytkownicy będą mogli stworzyć go sami (wiąże się z nim chyba więcej pracy dla was z sprawdzaniem treści itp.)

    Oraz czy wątki o charakterze starego kreatywnego kącika będą miały jakiś byt tutaj i czy wymagają specjalnego tagowania.
     
  5. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    O filmach jeszcze pomyślimy, może będzie jeden temat - Filmy i Screeny, przyszłość pokaże. Musimy tworzyć możliwie mało tematów aby zachować przejrzystość.
    Zasady kreatywnego kącika wyglądają podobnie, proszę tylko nie zapominać o ankiecie i prefiksie (czarny - Feedback).
     
    BA_Bastet likes this.
  6. _biexi_

    _biexi_ Forum Greenhorn

    Przepraszam że tutaj piszę ale nie znalazłam bardziej odpowiedniego miejsca
    Proponuje przenieść z starego forum post dotyczący wykazu progów prędkości
     
  7. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Twój post przeniosłam w odpowiednie miejsce :)

    Progi są umieszczone w wątku każdej klasy, np w Czarodzieju kręgu, jako drugi post.
    Uprzedzając - wysłaliśmy zapytanie o oficjalne, aktualne progi, jako że te podane w 2017, po zmianach w prezentacji niektórych umiejętności, są częściowo zdezaktualizowane.
    Pozdrawiam :)
     
  8. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Przeglądając forum zauważyłem najprawdopodobniej błąd w uprawnieniach użytkowników na działach selekcyjnych.
    Mianowicie, nie mamy prawa tagować naszych wątków niczym innym, niż mianem testserwera.

    Problem nie dotyczy wątków po za selekcji.
     
  9. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Wysłałam zapytanie, zobaczymy co z tym fantem da się zrobić :) Dzięki za czujność!
     
  10. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Post przeniosłam do odpowiedniego działu - na przyszłość proszę Cię o zwrócenie uwagi na to, w jakim wątku piszesz. Na tym forum nie istnieje funkcja prywatnej wiadomości, tutaj możesz porozmawiać z moderatorami.
     
  11. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Jeżeli ktoś Ci groził w grze, skontaktuj się proszę z PT, będąc zalogowanym. Oczywiście, musisz im dostarczyć dowody w postaci screenów z gry.
     
  12. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Co masz konkretnie na myśli? Spróbuj może pisać bardziej rozwinięte zdania, bo w tej chwili mam problem, żeby zrozumieć, o co właściwie Ci chodzi :(
     
  13. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Kairroq
    Proszę oszczędzić sobie czerstwe żarty, Twój post usuwam jako OT.

    Bardzo proszę w odpowiednim wątku podać nr Ticketa (zgłoszenia), przyjrzymy się ponownie sprawie. Twój post usuwam jako odpowiedź do nieistniejącego postu.
    Pozdrawiam.
     
  14. GeralT123pl0

    GeralT123pl0 Forum Greenhorn

    Witam, mam dowod na to ze pewni gracze graja sobie w kulki z BP oraz innymi graczami ( oszusci, a nawet "hakerzy" kont ). Mam SS calych rozmow potwierdzajacych to, jednak nie jest ona na chatcie gry. Czy cos takiego zalicza sie do dowodu ? Gracze ci sa znani BP z powodu licznych wczesniejszych "wybrykow".

    Mam rowniez dowody dotyczace dzielenia sie kontem z innymi osobami, mam stare hasla ( jeszcze 1h temu aktuakne ) tych kont ktore sa zawarte na ss. Hasla aktualnie zostaly zmienione wraz z nickami tych postaci. Ktore wlasnie zostaly zmienione. Konta sa kradzione lub kupione.
    Jedna postac zostala usunieta przez wspol gracza, "wlasciciel" konta prawdopodobnie teraz zlozyl zgloszenie do pt o to ze postac zostala usunieta.
     
    Last edited: Nov 3, 2019
  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Szanowny Graczu,
    Obawiam się, że "zewnętrzne" rozmowy nie stanowią wiarygodnego dowodu na nieuczciwość graczy. Pierwszym i podstawowym problemem jest prawidłowa identyfikacja konta w grze - gracz o nicku X na komunikatorach może posługiwać się nickiem Y, co w żaden sposób nie łączy go z postacią w grze. Druga rzecz to manipulacja screenami -
    ja sama mogłabym stworzyć sobie konto np. na Discordzie o nazwie GeralT123pl0 i chwalić się, z jakich to ja botów korzystam.
     
  16. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    GeralT123pl0
    Drogi Graczu, Twój post zablokował filtr, poniekąd słusznie. Post usuwam jako OT. Wszelkie dowody świadczące o łamaniu OWH należy wysłać do PT. Oni zajmą się weryfikacją zdarzenia.
    Pozdrawiam.
     
  17. BKGREG

    BKGREG Forum Apprentice

    Jak tutaj na forum napisac prywatna wiadomosc do kogos ?
     
  18. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witaj,

    nie, nie ma opcji rozmów prywatnych :)


    Chciałabym nieśmiało zauważyć, że nieważne czy edytujesz posty na formę "stękającą" typu "eh oh" to nadal poprzednia forma jest widoczna w cytacie w odpowiedzi ;) W przyszłości może to być potraktowane jako trolling ;)
     
  19. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Moje wspaniałe koleżanki przygotowały mały poradnik, wydaje mi się iż bardzo pomocny.
     
    Last edited by moderator: Nov 9, 2019
  20. tapir93

    tapir93 Forum Greenhorn

    Siemka. Dretwe i malo klarowne to forum. Nie da rady tego ogarnac i przyblizyc do statego forum? Poza tym jakos sztywno zrobila sie w ekipie. Kiedy smod whiciaq wroci? ***** Wroc whiciaq i wnies do tej stypy troche ciepla.
     
    Last edited by moderator: Nov 23, 2019