Discussion Rytier Draka

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    emblem_class_dragonknight_60p.png
    V tomto vlákne môžete diskutovať ohľadom triedy Rytier Draka.
     
    jesper_hamburg likes this.
  2. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no nic moc porad ale mam radost ze uz mam 200k hp :p

    [​IMG]
     
    blackassam, Geredis, dumbass and 2 others like this.
  3. Nupas5

    Nupas5 Forum Greenhorn

    Zdravím, rád bych se zeptal co si musím sehnat za sety, itemy abych byl dobrý tank.
     
    Cultiva likes this.
  4. Worldman

    Worldman Forum Greenhorn

    @ZEFYR1-CR prečo parný set ? to kvoli zlosti ? resp. čo dáva viac častí ani neviem .. kriticke skody ?

    EDIT: ok bol som si to pozret a ako mas to docela zaujimavo vymyslene :)
     
    Last edited: Nov 4, 2019
  5. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    urcite agathonuv set z kostek(prsten amulet palice stit ozdoba) rekl bych pak heredurova helma obranej seet z dragana ( plast torzo narameniky) a matilda muze byt (boty rukavice opasek)

    ps: dlouho uz na tanka nehraju:) ale tohle by melo byt stale aktualni



    kvuli kritickymu zraneni 15% a 15% vetsi rychlost utoku kara ma jen 11% a mam to abych mohl mit prsten ve full hp a neztratil kritiku ale uz mam v planu odelat ten agathonuv set a dat jinej kde je jeste vic kritickyho zraneni abych mohl odelat ty 2 runy ze zbrane na kriticky zraneni

    tak nejak jedu na hp kriticky skody a rychlost utoku ted zacinam tyhle 3 veci sou pro muj styl hrani dulezite:)
     
    Last edited: Nov 5, 2019
  6. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no tohle uz vypada lip stim buffem na hp a na rychlost utoku:D a jeste skupinovy bonus na hp:D
    [​IMG]
     
  7. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    @ZEFYR1-CR skoda, ze jsi k tomu nedal i obrazek toho, co mas na sobe za predmety, pro nektere hrace by to mohla byt inspirace.
     
  8. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    mam porad to stejny co na prvnim screenu :) porad stejny itemy tady mam jen zapnuty buffy
     
    couda22 likes this.
  9. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tak experimentuji...

    [​IMG]
     
    blackassam and chozeee like this.
  10. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    je to vubec k necemu dobry ty stakovaci veci? ja to teda neuznavam ani se mi to nelibi tak to nepouzivam na muj styl hrani a vubec porad neco stakovat na nikoho pak clovek nemuze cekat nebo se zdrzovat s identifikaci a hledani platin aby mu nespadnul bonus

    neni na bloky lepsi dragan ?
     
  11. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    dragana nemam,a ani bych to nijak nevyuzil.. ja potrebuju veci co davaj plusove hodnoty... (ani nevim co dragan ramena davaj teda..)

    jinak na koho bych cekal? :D a neni to na portovani,to jo.. ale na full kolecka to bohate drzi ..jinak to nechavam spadnout kdyz mam plny inventar... to jsou 2-3-4 kolecka v Q..jak kde... velka poust ,tam je to jedno..a jinde jakbysmet...

    //necituj prosím předchozí příspěvek, děkuji
     
    Last edited by moderator: Dec 2, 2019
  12. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no urcite lepsi bloky:D
    [​IMG]
    a taky se ti ten set vlastne stakuje ze zraneni atd

    no pravda je fakt ze snad 2h war je nejvic solo klasa( nejvic si na solo zahrajes) kdyz uz mas teda lepsi postavu
     
  13. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ahojte, mel bych dotaz na zdejsi DK - jake klenoty koalescence ponkujete? Ponkujete podle toho, co mate k dispozici nebo radeji cekate a mate namyslene idealni klenoty koalescence pro vasi sestavu?
    Do helmy jsem vrazil 5x rubin/ametyst/onyx (je mi jasne, ze s onyxem u nekterych sklidim kritiku).
    Ted premyslim, co se zbytkem - rubin/ametyst/??? (asi diamant, ale mam kdispozici dalsi onyxy a priznam se, nechce se mi pocitat, jestli a jak velkou variabilitu by mi to pouziti onyxu pak umoznilo - napr. dalsi rubiny do ozdoby...).
    Diky za nazory.
     
  14. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Zatím jsem se k tomu nedostal a vzhledem ke stavu šutrů ani jen tak brzo nedostanu, ale kombinací rubín + ametyst se podle mně nedá nic zkazit. Ten třetí šutr bych bral podle potřeby. Každej to má nějak poskládaný jinak, tak tam může vrazit to, co mu chybí.
     
    couda22 likes this.
  15. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Couda22 --- no ja radsi cekam protoze mam specifickou kombinaci takze rekl bych ze do hlavy je to jasny onyx/rubin/ametyst asi nejlepsi kombinace a ty dalsi tech 5 uz je na kazdym podle toho co potrebuje

    ja osobne budu mit 5x hlava rubin/onyx/ametyst
    a amulet sem chtel 5x diamant/kyanit/ametyst ale uvidim jak t bude vychazet na moji sestavu mozna jeste vymenim aspon 2 ty diamanty na onyxe


    nevim jak kdo stavi wara ale rekl bych ze ty onyxe sou hodne poznat a muzes si ledacos dovolit pridat nebo odebrat jinde treba preponkovat ozdobu nebo tam dat rubiny
     
    couda22 likes this.
  16. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Ja si udelal 5x rubin/ametyst/diamant do helmy ale to z toho duvodu, ze krityckych zasahu mam dostatek a odolnosti jsou stale i v tuto chvili kdy je clovek na TOPu nedostatkove zbozi, pokud nema sponkovane ramena na odolky. Ja stale nosim zakladni od Kary. Ostatni kameny nechavam byt a cekam jak se hra vyvine dal.
     
    Geredis and couda22 like this.
  17. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ahoj, v helme 3x rubin/onyx/diamant, ametysty jsem nemel. Pak jeste dve pyramidky ametyst/diamant/kyanit jednu v draganove prstenu, druhou v opasku. Kritiky navic davam do hrdost popravciho, ale uz narazim na nedostatek krit.dmg, takze dostat je jednou do ozdoby by nemuselo byt spatne a dovolilo by mi to 1xhp v prstenu navic bez ztraty. Akorat nevim jak to spocitat.. v ozdobe 2k, v sutrech 4.5k x 0,35 ocarko je 6500x0.35=2275 deleno 675kritik z pyramidky je 3.37. Neco mam navic, takze by stacily tri klenoty s kritikem a jsem na svych i s jednou krit.dmg v ozdobe?
     
    couda22 likes this.
  18. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    sem to nejak ted nepochopil pises ze mam malej kritickej dmg a chtel by si to do ozdoby jendo ocarko a pak odelat z prstenu jedno ocarku a vymenit za hp tak to na tom budes stejne ne stim kri.dmg?

    ozdoba 2k+ (5x900) a 144% ocarka je 15860 jen ozdoba + 2k +2k za prsteny a mas 19860 a tohle cele jeste vynasobis znalostva ja mam 24% + 5x runa v plasti je dalsi 20% takze 44% 28 598

    a ted to stejne ale o ocarko min a s 5x piramidama je
    13 520 ozdoba
    a celkove 30 000

    snad sem to spocital spravne:D no a nezapocital sem plast jestli budes mit nejakej novej utocnej je to tak 4k mozna 4,5k navic a jeste ti to vynasobi znalosti a runy


    ja osobne planuju ozdobu 2+2 :)

    a s 10 piramidkama na onyx by si teoreticky mohl mit ozdobu 4x kriticke dmg a k tomu jeste plast utocnej a mel by si okolo 29k h.k. Zasahu
     
    Last edited: Dec 17, 2019
  19. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ahoj
    Mam 29k kritik 400krit.dmg s 21body ve znalostech, to je rezerva v hodnote kritiku/krit.dmg co mam a nemam ji kam jinam aktualne pouzit nez do hrdost popravciho, kdybych pridal klenot s kritikem a dal dalsi body do hrdost popravciho uz se dostavam pod 400%krit.dmg s prstenem 3xkrit 1xhp, takze cely muj prispevek byl o trojuhelnikovem obchodu klenoty za krit.dmg v ozdobe a krit.dmg za hp v prstenu, ze bych zustal na 29k 400% i s 2/2 prstenem
    V ozdobe mam 2k+5x900x138ocarko, 2x 2k prsteny
    Nosim karu, kostku a v khalys plasti mam 3x4% a 1x5% vanocni runy
    Hodim sem obrazek, az prijdu vecer z prace
     
  20. setoneto

    setoneto Forum Pro