1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Salut tuturor!

Discussion in 'Secțiunea limbii române' started by DamarèRo, Sep 26, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. DamarèRo

DamarèRo Junior Expert

De cand sa inchis forumul romanesc, dupa o lunga pauza avem si noi aici pe forumul englez o sectiune doar a noastra, deci daca sunteti vorbitori de limba romana nu ezitati sa postati problemele intalnite, sfaturi, nelamuriri sau sa cereti chiar ajutor, sa facem cunostinta si multe altele.
    Moderatorii de pe forumul nostru nu cred ca avem aici, suntem singura sectiune unde nu sa postat nimic iar daca o tinem tot asa o sa fim desfintati mai mult ca sigur. Va doresc spor la joc!

2. Kel657

Kel657 Forum-Apprentice

Salut
    Nu stiam ca avem si noi o sectiune aici
    Sper sa ne adunam cat mai multi

O zi frumoasa la toti si spor la drop

3. ItsBritney

ItsBritney Forum-Greenhorn

Salut
    Cand s-a creat sectiunea asta ?(sectiunea limbii romana)

4. DamarèRo

DamarèRo Junior Expert

nu de foarte mult timp de curand sa fie cam 3saptamanii, sau mai inchis multe forumuri mari si de atunci sa creat si o zona internationala ca sa zic, deci totusi ma mira faptul ca ne-au inclus si pe noi :)

La fel si tie spor la joc! :)

5. MENTOL

MENTOL Living Forum Legend

Buna ziua romanilor!
    Am fost la Constanța o dată foarte lung! :)

6. DamarèRo

DamarèRo Junior Expert

Ospatar ce ai facut acolo asa mult ? :))
    Noroc!

7. MENTOL

MENTOL Living Forum Legend

?

Mă relaxam pe plajă lângă Marea Neagră. :)

8. DamarèRo

DamarèRo Junior Expert

Foarte bine atunci, ma bucur pentru tine! :p

MENTOL likes this.
  9. fistvanka2005

fistvanka2005 Forum-Greenhorn

Salutare, daca vinzi ceva din gresala, se mai poate recupera?

10. DamarèRo

DamarèRo Junior Expert

Da din cate stiu eu, trimiti tichet la suport cu ce ai vandut din greseala si trebuie sa sti data adica ziua in care ai vandut acel obiect, si daca nu ai mai fost ajutat de suport cu un alt obiect in ultimele 6 luni de zile. Apropo daca ai topit acel obiect si nu l-ai vândut nu te vor ajuta. Succes.

11. bankai24a

bankai24a Forum-Greenhorn

Salutare tuturor.. Ce se mai intampla cu acest joc ca nu am mai jucat de 4-5 ani..Vad ca nici forumul nostru nu o duce bine

12. Senpapi

Senpapi Forum-Greenhorn

Ii bine sa stiu ca mai exista si romani prin jur :>>> Si totusi apreciez ca au deschis un forum pentru noi si chiar nu as vrea sa moara pentru ca...ii oricum destul de greu sa gasesti romani pe joc..

Share This Page