Testserver Test Server

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 1, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Pro strelce mozna bude schudne hrat ve skupce s 60k HP, ale co DK? Odhaduju, ze DK se bude moct dostat tak na 100k HP a co s tim? S tim si na Inf3/4 asi moc DK nezahraje. Jinak ten efekt zabiti hrace je 0.5% pri kazdem zabiti mobky.

    Jinak se stal zazrak a v R223 je konecne opravena chyba nefunkcniho skupinoveho efektu (na hornatych mapach) kterym DK leci skupinu. Ani jsem nedoufal, ze to BP nekdy opravi (pritom to byla otazka zmeny jedne hodnoty v DB).
     
  2. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Podle toho výpočtu pokud budu mít relativní HP nad 250%, tak mi HP stoupne. To sedí? Nebo je to ořezaný tak, že budu v nejlepším případě na nule?
     
  3. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ten vzorec je v poradku, ale z pohledu logiky je napsan obracene (takze ne moc dobre). Prepisu ho do lepsi podoby a uvedu 5 prikladu pro relativni HP 100%, 150%, 175%, 250% a 260%.

    S 0 stacky Q6 efektu bude HP:
    75000 + 75000 * (1.00 - 0.00) = 150_000
    75000 + 75000 * (1.50 - 0.00) = 187_500
    75000 + 75000 * (1.75 - 0.00) = 206_250
    75000 + 75000 * (2.50 - 0.00) = 262_500
    75000 + 75000 * (2.60 - 0.00) = 270_000

    S 50 stacky Q6 efektu bude HP:
    75000 + 75000 * (1.00 - 2.50) = -37_500 (teoreticka hodnota, k nastackovani na 50 nedojde, hrac umre jakmile se dostane s HP na/pod 0)
    75000 + 75000 * (1.50 - 2.50) = 0 (hrac asi umre)
    75000 + 75000 * (1.75 - 2.50) = 18_750
    75000 + 75000 * (2.50 - 2.50) = 75_000
    75000 + 75000 * (2.60 - 2.50) = 82_500
     
    Last edited: Sep 27, 2019
    Geredis, Gauthor and ValkonGo like this.
  4. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Díky. :)
    Takže je to takovej sebevražednej set. :D Mohl by se jmenovat "nastackuj si svou smrt".
    Když vidím, jak je na i4 u červů 300k HP zoufale málo, tak to asi nebude nic pro mně.

    Mohl by jsi prosím ještě do těch výpočtů zahrnout, jak se projeví tinktura a medicína na HP. Popřípadě obojí dohromady?
     
  5. Ares

    Ares Advanced

    Minimálne HP, na ktorom sa to zastaví, je 1 HP. To znamená že ak vaša relatívna hodnota presiahne -100%, vaše HP bude 1. :D

    Teraz som niekde čítal, že odstránili kritiku z gwenfarinho štítu.
     
    couda22 likes this.
  6. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    No jo, ja na ty minimalni/maximalni limity zapomnel. Dik za upozorneni.
     
  7. Gauthor

    Gauthor Count Count

    S 1HP by člověk dokázal spáchat harakiri i na těch slavnejch pastvinách. :D:D:D I když vlastně přirozená regenerace by ty potvory přeprala.....
     
  8. Ares

    Ares Advanced

    Budú odstránené slzy stvoriteľky, takže ich použite pred releasom. Potom sa efekty budú na zbraň získavať tak, že s daným skinom budete musieť zabiť 999 minibossov a bossov.
    Pridali do dropu zušlachťovače vybavenia.
     
    michal4346464 likes this.
  9. michal4346464

    michal4346464 Forum Apprentice

    Konečně tu blbost dají pryč :)
     
  10. Ares

    Ares Advanced

    Ahojte, čo si myslíte o mortisovom sete? Za mňa pre rytiera nepoužiteľný, avšak pre mága a rangera pri 1h builde veľmi pekný. Spravil som pár rýchlych výpočtov aby som zistil aký potenciál ten set má:

    Mág
    • Škody: 85 000 - 93 000
    • Rýchlosť útoku: 3,340
    • Body života: 84 000
    • Mana: 209
    • Zbroj: okolo 75%
    • Hodnota blokovania: 80%
    • Redukcia: 60%
    • Hodnota kritických zásahov: 80%
    • Kritické škody: x4,50
    • Odolnosti: okolo 70%
    • Rýchlosť pohybu: 70%
    Ako hovorím, je to len potenciál. Teda vybudovať takúto postavu bude chcieť modré kamene a platinové očarovania:). Mne osobne sa lúbi že by sa s týmto setom dalo ísť do jednoručnej postavy.
     
  11. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Ja osobne bych se nejak nad timto setem nevzrusoval. Je jasne, podle toho s jakou ,,vervou,, davaji do hry nove sety, ktere jsou sice MOMENTALNE k prdu, ale ukazuji jak by asi mohly v budoucnu vypadat novy sety, a to na stacky, ze maximalne do pul roku budem vsichni preponkovavat valnou vetsinu veci, ne-li vsechno, a nosit uplne jiny sety. Nicmene to me nijak mrzet nemusi, vzdy jsem vsem rikal, a stale jsem toho nazoru, ze 3 platinky ve vecech uplne bohate staci a hnat se za 4ma platinkama luxus, ktery je az moc drahy na goldy, cas, nervy, a rozdil mezi 3mi a 4mi platinkama je v praxi tak mizivy, ze to opravdu za to nestoji. A navic, je to jen ocarovani, ktere vzdy oproti kamenum a runam, jsou mnohem kratkodobejsi prave kvuli castemu preponkovavani. 3 platinky ma clovek ,,za chvilku, a bez vetsich ztrat jak na zdravem rozumu tak goldu,, :) Ale abych se vratil k tomu Q6 setu, myslim si ze to je velmi zajimavy kousek setu, ke teremu ale pribude casem este jiny set/sety a nebo treba pridaji runy, ktere tento set nakopnou na tu spravnou hratelnou uroven. Nehlede na to ze maji pridat ty dalsi plaste, ktere si zase budou hrat s dalsimi schopnostmi. A tak bych proste vyckal, neni kam spechat :) uvidime co si pro nas vyvojari pripravuji.
     
  12. avalon31

    avalon31 Someday Author

    @couda22 Kuknes sa prosim ci nehybali s HP capom pre bossov? Bolo to 100 mil pred R223. Je to tak aj teraz?
     
  13. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ahoj, v R223_4 je HP limit stale 100M.
     
    avalon31 likes this.
  14. Ares

    Ares Advanced

    Nový bonuskód na TS: NOFRAGSNOLIFE (9999 sférických fragmentov)
     
  15. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Byl jsem se ted podivat na test serveru - pokud si nekdo myslel, ze farmit vstupy na kanalovy event byl opruz, tak to jsem zvedav, co bude rikat u helloween eventu. Rad bych se pletl, ale co jsem zkousel, tak to je des bes. Esence asi problem nebude, ale nafarmit vstupy na 2hou mapu (cestiska v temnem lese) bude asi neskutecny grind. Kdo uvazujete o eventove atire za penize, tak doporucuju nejdrive vyzkouset co a jak, protoze to vypada, ze budete trpet nedostatkem vstupu na 2hou mapu (ty se daji koupit jen za temne).

    Postup do hlavniho eventu ze zamku na smrtici - boss: 125, prasatka 5x10=50, neco malo pada z mobek, takze cca 200 za kolo.

    EDIT - s poctem prasatek si nejsem jist a ted se mi to overovat neceche
     
  16. anti.

    anti. Regular

    já bych to tak černě neviděl, 200 za kolo na smrti vypadá dobře, když nebude progres lišta na 20k :D
     
  17. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ctvrta progress lista ma cca 82k. Do zamku se da koupit port za 25 sferickych fragmentu, ale na vsechny monstra v zamku potrebujes specialni esenci, kterou nejvice nafarmis na 2he mape, na kterou ale potrebujes vstup, ktery se da koupit budto za temne (cca 300) nebo opakovatelnym ukolem, kdy na 1 vstup musis nafarmit 50 kosti z urcitych monster na 1ni mape (na te taky pada esence, ale v hodne malych stecich). Podstatne je, ze nafarmit vstup na 1ni mapu bude mnohem vetsi grindovacka, nez bylo farmeni klicu na kanalovy event.
     
  18. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Predpokladam, ze v nabidce je zase plast. Tohle me uz fakt neba. Uz nyni mam problem se dokopat delat Poraz neporazitelne, protoze plneni list je jak pres kopirak.
     
  19. anti.

    anti. Regular

    nějaké vstupy a essence mám z minulých eventů, avšak 82k není málo, i když eventy jsou podle mě vždy splnitelné, letos jsem nesplnil pouze velikonoční, na ten je třeba tm na nákup buffů, opět avšak mizející buff na 4lístky člověka odradí od dělání tohoto eventu, a pokud se ukáže, že slavnost duchů bude obdobně náročný event, tak jednoduše udělám něco málo co se vyplatí a prostě to utnu...
     
  20. Cecilka

    Cecilka Forum Greenhorn

    Nový bonus code na TS: IHEARTWENDIGO (999 drakenů)