Feedback Wątek zbiorczy: Błędy po Aktualizacji 222

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Bohaterowie Dracanii!

    Jutro wprowadzona zostanie Aktualizacja 222.

    Harmonogram: 11.09.2019
    08:30 - Rozpoczęcie odliczania
    09:00 - Przestój serwerów
    ~10:30 - Planowane zakończenie prac



    Zawartość aktualizacji w języku angielskim dostępna jest tutaj.

    Do dyskusji zapraszamy w tym wątku.

    O zgłaszanie ewentualnych błędów prosimy tutaj.


    Pozdrawiamy,
    Wasza ekipa DSO
     
  2. vortex0811

    vortex0811 Padavan

  3. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Przeniesiony ;) tu mu będzie lepiej.

    Co do osiągnięcia - Heredur musi być ulepszony do II stopnia (czyli poziom niebieski, magiczny), wtedy wartość redukcji będzie wynosić tyle, ile wynosiła przed wprowadzeniem zmienionych wzrostników, a osiągnięcie Mały Książe zostanie zaliczone :)
     
  4. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Czyli ci co o tym nie wiedzieli moga to osiagniecie spisac na straty? Jesli mozesz przeslij to do gory bo mam na max ulepszonego a "odulepszyc" sie nie da :D
     
  5. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Masz legendarnego i nie dał Ci osiągnięcia?
     
  6. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Tak
     
  7. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Czy udoskonalałeś towarzysza ostatnio?
    Poproszę zrzuty, trochę dziwne, gdyż przechodząc etap upgradu powinno zaliczyć Ci go do osiągnięć.
     
  8. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Udoskonalilem go w pierwszym cyrku tego roku.
    http://prntscr.com/pbuftb
     
  9. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online


    Jak sądzimy problem polega na tym, że udoskonaliłeś go i odpaliłeś od razu legendarnego. Prawdopodobnie powinieneś "po drodze" odpalić niebieskiego. Zgłaszam błąd.
     
    vortex0811 likes this.
  10. Karek

    Karek Forum Apprentice

    Mam pytanie często na arenie spotykam ludzi co daja atak i odrazu ruch do tylu i tak w kółko i moje pytanie brzmi czy to normalne że ekran sie przy tym zacina. Poniewaz gdy ja próbuje wykonać dana czynność ścina mnie do tego stopnia ze nie mogę tego wykonywac. Zmienialem grafikę wyłączałem wszystko w tle sprawdzałem internet próbowałem o rożnych godzinach jednak nadal ów zacinanie występuje jest jakaś rada na to ? Nie wiem czy w dobry miejscu to wstawielm
     
  11. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Szanowny Graczu,

    Post przeniosłam do tematu związanego z błędami - poprzedni tyczył się stricte dyskusji o arenie i balansie PvP. Co do Twojego problemu - czy występuje on również na PvE i czy dotyczy konkretnego skilla? Czy FPSy widoczne spadają (można sprawdzić ich wartości programem zewnętrznym, np. FPS Monitor)?
     
  12. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    Hejo, napisałam do PT w sprawie utraconego bufka. Odpisali, pomimo niedzieli, że problem jest im znany ale nie dostali wytycznych co do udzielania rekompensat. No cóż pozostaje mi " podziękować" za szybka odpowiedź.:(:(:(:(:(:(:(
     
  13. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Twój post przeniosłem do Błędów. Niestety problem jest faktycznie złożony i znany, ale jeszcze nie odkryto jego istoty. Pojawia się bardzo rzadko ale potrafi być irytujący, delikatnie mówiąc.
    Pozdrawiam.
     
  14. Karek

    Karek Forum Apprentice

    Na pve rowniez wystepuje .Dotyczy wszystkich skili .Fps nie spadaja utrzymuja sie na stalych 120
     
  15. Dominico

    Dominico Forum Baron

    1. Ze skrzyni w Kanałach pod zamkiem leci tylko po dwie drogi zagłady i po jednym drakenowym rdzeniu na poziomie zagłada III.
    2. W kanałach pod zamkiem nie działa efekt grupowy Krwawej Rzezi. Czasem ktoś musi umrzeć, żeby zaczęło go leczyć. A czasem w ogóle nie leczy. :(
     
    Last edited: Sep 30, 2019
    Akatriel likes this.
  16. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Praktycznie na początku eventu pisałem o błędzie z efektami grupowymi pod zamkiem i dalej tego nie naprawili. Tam chyba wszystkie efekty grupowe nie działają.
     
  17. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Efekt grupowy wybuchu działa, z tego co widzę.
     
  18. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Ja wyłapałem na początku rzeź rycerza i cooldown krasia, a znajomy coś mówił o grupowych maga, ale nie pamiętam jakie to były.
     
  19. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Fix dotyczył istotniejszych problemów, błąd zgłosiłam, niestety inne ekipy nie potwierdziły tego problemu lub go nie wyłapały. Muszę zebrać więcej danych, pomożecie proszę? :)

    Błąd jest znany i zgłoszony.
     
  20. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    U maga efekt grupowy regenerujacy mane dziala co do innych nie jestem pewien :)
     
    BA_Bastet likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.