Feedback Wątek zbiorczy: Błędy po Aktualizacji 222

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dемои

    Dемои Forum Pro

    Nie wiem czy to błąd czy poprostu BP już nie wie co robi z grą...
    [​IMG] [​IMG]
    Ta sama promocja na tym samym poziomie
     
  2. hacker09897

    hacker09897 Someday Author

    Cześć na początek Niewiedziałem, gdzie to napisać. Więc jak nie ten dział proszę przenieść go do pt czy tam innego kanału.
    Zgłaszam błąd odnośnie zniknięcia buffa. Byłem w mieście o nazwie cardium, w którym miałem jeszcze z 1h buffa.
    Wbijam do q3 patrze wszystkie buffy zniknęły, w dodatku wyłączyło mi peta oraz kostium który nosiłem zapewne to błąd także proszę o rozeznanie tej sytuacji pozdrawiam.
     
  3. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    hacker09897
    Twój post przeniosłem do błędów. Pozdrawiam.
     
  4. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    vortex0811 - post usuwam, rozumiem, że chcesz wyręczyć moderatorów, ale nie masz prawa pisać w ich imieniu, ani wiedzy, by informować gracza.


    Tak to błąd, i ciągnie się już jakiś czas. Niestety, zbyt duża losowość nie pozwala, na razie, ustalić przyczyny tego błędu. :(
     
  5. Karek

    Karek Forum Apprentice

    Nie wiem co sie dzieje ale jakoś od srody wywala mi gre srednio co godzine czy to nebula czy to jakis error.Usuwalem juz %temp% instalowalem cala gre od poczatku jednak wywalanie gry dalej wystepuje jest na to jakas rada ?
     
    BKGREG likes this.
  6. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Jesli masz to co ja to chyba ze strony bp. Lapie laga i po chwili robi mi reloga... Czyszczenie nie pomoglo, reinsatalcja klienta nie pomogla.
     
    Karek and BKGREG like this.
  7. Majkelix

    Majkelix Junior Expert

    Jest taka potka na tym ściekowym evku (Eliksir szczepienia czy coś takiego), która regeneruje 65% hp i zwiększa odp. na trutkę o 50% na 15s bodajże, a czas oczekiwania na jej ponowne użycie wynosi 60s. Problem w tym, że po jej użyciu trzeba odczekać też te 60s na użycie zwykłej potki do hp, którą powinno dać się wypić co sekundę. Zonk.
     
  8. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Wszystkie eliksiry, które maja czas oczekiwania na ponowne użycie tak działają. Co sekundę można pić tylko te bezczasowe.
     
  9. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Nadeszła aktualizacja 223, ten wątek zamykam.

    Zapraszamy do dyskusji i zgłaszania błędów w tym wątku, jeśli dotyczą błędów powstałych po aktualizacji 223.
     
Thread Status:
Not open for further replies.