1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Yama Bilgisi ve Hızlı Eşsiz Açma

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Migrot, Oct 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Migrot

Migrot Forum-Greenhorn

selamlar oncelikle uzun bi sure yoktum ben simdi geri dondugumde hic bisey eskisi gibi diyildi yani forumlar filan bazi seyler gordum onlar ve .s Ben turkce yamalari bulamiyorum ya meselea 214 hakkinda turkce yama googlede tarcuma uzun cekiyo ya kafam karisiyo belkide vardir burda bulamadim bi o bir yutubda izledim adam nasil yapiyosa essis ve ya normal ve ya sira disi bi seyin ustune basiyo (fazla cantada) fareyi surukluyo hepsi aciliyo nasil o hangi tusu basiyo bi bilgi verirseniz sevinirim iki soru hakkindada onceden tewekkurler :*

2. Beta

Beta Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Migrot,

Yama notlarının çevirilmesi hususunda buradan bilgi edinebilirsiniz.

Toplu şekilde nesne açma konusuna gelecek olursak; bazı oyuncular harici programlar ile bu tür işlemler yapabilmektedir. Sizin gördüğünüz de bu tür bir durum olmalı. Yani, oyun içinde böyle bir komut sistemi bulunmamaktadır. Yalnızca, çok sayıda bulunan bir nesneyi kontrol (ctrl) tuşuna basılı tutup envanterde boş bir yere sürükleyerek bırakıp, ardından da bir sayı belirleyip ayırabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.

.Alfa., Migrot and Menekşe like this.

Share This Page