1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

atak 1 strzałem

Discussion in 'Sekcja Polska' started by plutoaaa, Jan 18, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. plutoaaa

plutoaaa Forum-Greenhorn

dlaczego administratorzy nic z tym nie zrobia gra traci sens bylem okolo 2 miesiace temu gralem statkiem duza fregata 13000 zycia topiono mnie 1 strzałem (głównie rosjanie) teraz mam prawie 30000 zycia i dalej dostaje topki 1 strzałem grałem w seafight i tam moznaa było powalczyć wygrać nawet z silniejszym od siebie ale sytuacja kiedy 1 strzał zalatwia mi dno zniecheca do grania SAMA NAZWA MÓWI TO MA BYĆ GRA

2. Straflos1985

Straflos1985 Forum-Greenhorn

tak jest na każdym serwerze wiec luz -na kodach grają a firma nic z tym nie robi:D

3. .-=CERBER=-.

.-=CERBER=-. Forum-Apprentice

Wystarczy poszukać na popularnej stronie, gdzie ludzie publikują różne filmiki, teledyski itd. Broddick, to nie jest normalne.
    Grałam w to 4 lata z górką, byłam CM a potem SCM. I przestałam, bo to bez sensu.
    Gra w piratów zamieniła się w grę w cziterów.

4. *****Tatra*****

*****Tatra***** Forum-Greenhorn

CERBER masz racje , jak zaczynałem grę to było super , pełno ludzi na mapach , na czacie , a teraz nie ma praktycznie nikogo , wsumie jest tylko jedno Polskie bractwo które się trzyma , oczywiście jestem w tym bractwie. BP ma tak na prawdę gdzieś że tak się dzieje na grze że ludzie mają zbugowane konta i wszystko mają na strzała , to nie ma sensu , nic nie można zdobyć , a BP nie potrafi sobie z tym poradzić , moim zdaniem już tak zostanie , choć niby CM piszą że robią wszystko co w ich mocy by pozbyć sie bugów , ale jak efektów nie ma , bugi trwają już spory czas i jeżeli tego nie naprawią to sami będą siedziec na tej grze , może zostaną tylko Ci którzy mają zbugowane konta , dla mnie jeżeli nie potrafią tego naprawić to powinni pozamyka servery i dziękuję , koniec z grą bo taka gra gdzie nie można nic zdobyć , żadnych medali na polach wsumie to nawet pól nie daje tak samo jak aren nic kompletnie to jest jakiś koszmar , ludzie mają nawet po 100 k HP to raczej też nie jest normalne. Dla tego dla mnie jeżeli nie potrafią tego naprawić to powinni pozamykać wszystkie servery. I dziekuje za 4 lotnią grę

5. .-=CERBER=-.

Nie łudziłabym się, że coś zrobią. Gdyby mieli, to już by to zrobili. Olali nas i tyle. Przestali na nas zarabiać. Szkoda marnować czasu na to.

6. plutoaaa

plutoaaa Forum-Greenhorn

jak graja na bugach to jak maja zarabiac traca tylko kase bo my przestajemy grac bo nas zniecheca taka gra a oni graja na kodach i nie daja im kasy wiedz powinni sie zastanowic

7. .-=CERBER=-.

To takie zamknięte koło, nie inwestują, bo coraz mniej osób gra, a to dlatego, bo gra się nie rozwija. Znam wiele osób, które doszły do pewnego pułapu i nie miały co dalej robić. Więc skończyły grę.
    Nie ma się co czarować, z tego już nic nie będzie.

Share This Page