1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ban na czat

Discussion in 'Sekcja Polska' started by whiliams, Feb 4, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. whiliams

whiliams Forum-Greenhorn

Witam , dostałem bana na czat dzis za nic , tylko ze napisałem do kolegi ze cos zepsulem (w innej formie) i dostalem do listopada blokade ??? czy to nie przegięcie, nikogo nie uraziłem a myslalem ze na szepcie moge pisac co chce, z gory przepraszam pozdrawiam

2. whiliams

whiliams Forum-Greenhorn

witam jeszcze raz , forum umarlo czy co , zero odpowiedzi ???? wystarczyłoby napisać nie bo nie i tyle . lub nie jest to miejsce dla takich postów. A nie lubię być zbywany ... . pozdro

3. BARBOSSA-IS-BACK

BARBOSSA-IS-BACK Forum-Apprentice

Witam, tak forum jest ruina, gra rownie :')

4. asasin112

asasin112 Forum-Greenhorn

na czacie nie można przeklinać , pisać erotycznych rzeczy , nie można też propagować jakiejś Religi , nie można być rasistą itd

5. haunted415

haunted415 Active Author

ta część forum nie jest moderowana z jakiegoś powodu nie możesz napisać cokolwiek inapropate na czacie lub dostaniesz zakaz. jeśli wystąpił błąd, wysłano zgłoszenie do pomocy technicznej i powinno to zostać rozwiązane. używam tłumacza, więc przepraszam.

6. senkacz

senkacz Forum-Greenhorn

dostałem bana na czat nie wiem za co kto mi to zdejmie

7. Straflos1985

Straflos1985 Forum-Greenhorn

teraz czat jest nie przydatny bo i tak nie ma z kim pogadać :D

Share This Page