1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Temporary Czech and Slovakia Section

Discussion in 'Sekcja Polska' started by *TavernMinx*, Jul 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. #ELIZABETH#

#ELIZABETH# Forum-Apprentice

děkuji krtku jsi nej moderátor!!!!

2. pindrusec

pindrusec Someday Author

smarja za co , ja nic neudelal :D

3. pindrusec

pindrusec Someday Author

tak tu odpoved od mazalky jsem nejak nepochopil :)

#ELIZABETH# likes this.
  4. pindrusec

pindrusec Someday Author

no hele , delete a lubrikovat je rozdil, to druhy willov potrebuje pri lezeni do ,, zkus jinej prekladac :D moc pěkný videa to je fakt drzost tohle publikovat, ted jsem koukal na frantíky, mají tak podobné připomínky a nikdo jim je nemaže

Last edited: Jan 1, 2018
    #ELIZABETH# likes this.
  5. pindrusec

pindrusec Someday Author

jj s BOC jsem mel tu čest při monstru ... byli tam 3 umělci na Pirankách, jedna rána a byl jsmem v pristavu, tak jsem si dal bublinku , svetlo a kdyz jsem dorazil tak tam zbyli prckove a bedynky, ty jsem vyzobal, hodil po nich teleport a nez se vratili odtahl jsem prcky do rohu a sundal.

Tak to máš opět smazaný a já vypadám jak když si tu povídám sám , takjed inýco mnen apadl ojep sátta kab yjít onepo bralpř ekladač

Last edited: Jan 7, 2018
    #ELIZABETH# likes this.
  6. #ELIZABETH#

Ty jo opět mám smazaný příspěvky ? a Chosse opět trest ? to je masakr toto !!!
    a jelikož už Vám nemohu odpovědět v soukromé zprávě píši opět znovu sem !
    Hello WaterWillow,
    I do not know why we still talk the support .. it is about the contributions of the players here on the forum.
    see post: http: //www.bigpoint.com/piratestorm/board/threads/goc-guild-of-crazies.23809/
    this player has posted videos here where he cheats and uses a program or a bug in the game ...
    Watch the videos first of all !!! where it is clear to see when a player retaliates an attack on -IB Island,, Salto is a cheater of game !
    In times when we had our own forum this was reported immediately in the report BP and the post was deleted on the forum and the player punished!
    O dalším případném trestu pro hráče na hru už rozhodovali, pracovníci BP kteří měli na starosti tuto hru .
    Snažím se vám též vysvětlit to že hráč Chosse , pouze upozorňoval a informoval ostatní hráče na tyto příspěvky a další své poznatky ze hry a především pocit beznaděje :-( ale že i nadále bude posílat na podporu hry důkazy o podvodu hráčů ve hře a aby i ostatní hráči schromaždovali důkazy a posílali je na podporu také.
    Forum také mimo jiné sloužilo a mělo by i nadále sloužit k tomu aby infomovala ostatní hráče o dění ve hře aby zde mohl hráč dle pravidel znést dotaz či problém ve hře , nahlásit chybu atd ... a také ke komunikaci mezi ostatními hráči. Ne jen k tomu aby zde našel hráč info o akcích a Faq. !!!
    Tímto Vás tedy žádám o smazání příspěvků které jasně prokazují že daný hráč podvádí a nedodržuje pravidla hry a aby jste tohoto hráče nahlásila svým nadřízeným !! Děkuji S pozdravem Elizabeth

7. #ELIZABETH#

Pindrů asík to tak vypadá :)

8. ☼Reskator☼

☼Reskator☼ Forum-Apprentice

Nechápu proč je ještě tolik hloupých hráčů a podporujete tu bandu podvodníků a zlodějů BP
    BP ve hře nechává podvodníky protože oni jsou úplně stejní vrána k vráně sedá :-D
    To nemluvím ještě o mích investicích které BP nebylo schopno ochránit někdy se hold stane že zainvestujete do špatné firmy :-(

9. pindrusec

pindrusec Someday Author

a spamy nemažou :)

10. #ELIZABETH#

není to čech nebo slovenský hráč tak může :p

pindrusec likes this.
  11. pindrusec

pindrusec Someday Author

Привет, очень приятно, пишите в службу поддержки /support/ , модераторы ничего не могут с этим поделать.

12. pindrusec

pindrusec Someday Author

tak koukam ze zrusili ruskou sekci :) jinak to vypada ze konecne zacali v BP resit podvody , to brzo , po roce

13. tachipo

tachipo Forum-Greenhorn

si ulít ne? co vidíš kde za řešení? nastartuju to po třech měsících, kliknu bojiště a ono naskočí.. říkám si super, no neee, že by? .. a tam stojí v rohu fejk, přijede cheater s rychlopalem, sestřílí to (před dokončením si mne klepne) a to je vše přátelé..
    Zkus zas něco takového napsat.. si to za další 3 měsíce čeknu

Last edited: Feb 27, 2018
    Martin-SK=CZ likes this.
  14. #ELIZABETH#

Ahojky Pindrů:) to se ti asi zdál hezký sníček :), páč já ve hře žádnou změnu ( zákrok proti podvodům ve hře ze strany provozovatele hry ) NEVIDÍM !!!! :-:)-( Mimo úpravy PVP žebříčku (což je pouze kosmetická změna , která problémy s podvody vůbec neřeší ) ale co mě mrzí víc a definitivně mě otrávilo hru a chuť hrát je že vidím ,že se mezi podvodníky ve hře objevují i někteří čeští a slovenští hráči . Pro ty mám vzkazík : No fujky !! Stydte se ! Klesli jste na uroveň švába!!!
    Prosím nemazat můj příspěvek , je pravdivý a neporušuje pravidla nemoderované sekce .Děkuji!

Last edited: Feb 27, 2018
    Martin-SK=CZ likes this.
  15. pindrusec

pindrusec Someday Author

ahoj Elí, nn dorazili mi nějaké obrázky z test servru, kde bylo například vidět že frajerovi s 20 palubama to psalo, že má nevhodnou kombinaci setů a nemúže opustit přístav. Bohužel jsem se mylně domníval že se blýská na lepší časy.

z čeho má informace pramení si najděte sami ... viz tohle

Ahoy Pirates,

The development team is working on the bug/glitch with the ship loadout feature. The latest information that we have concerning this issue can be found HERE. Please continue to look at the Announcement section for any new information on this subject. Again, we apologize for the inconvenience.

Happy Sailing!

16. tachipo

tachipo Forum-Greenhorn

Kontrola po 3. měsících :D a co nevidím - ofico oznámení o konci moderování :D :D :D
    V rámci buzerace už zbývá jen banovat zbylé aktivní hráče, kteří nevyužívají cheaty a bugy.
    Dejte sem, pls, někdo vědět, až bude na obzoru mořská náhražka za tuto hru (*EDIT*) - jednou za kvartál sem nakouknu, díky.

17. chosse

chosse Forum-Greenhorn

čauko ve spolek tak jsem tu zase po měsíci :-D
    a co by jste řekli na toto bojiště
    http://prntscr.com/jg7eoi
    krom toho že to ted hraje jen málo hráčů a ti co zbyli nehrají zrovna fér :-D
    a ted otázka trochu soukromá za co dostanu ban ted?
    http://prntscr.com/jg7s7x tak tady bylo vidět že salto a floza rapit podváděj až je to nebe volající

Last edited: May 10, 2018
  18. pindrusec

pindrusec Someday Author

Hoj Chosse no pekny, to se s tou vlajkou teleportovali rovnou do pristavu ne ?

19. frenk05

frenk05 Forum-Greenhorn

Dobrý večer! Je to hnus.... A koho taková hra může ještě bavit??? Jsem malá lodička, http://prntscr.com/jmyuqg . Když se podívám na y..... vůbec se mi nechce hrát........:-(, , opravdu hra jen pro podvodníky.....

20. Durdus.cz

Durdus.cz Forum-Apprentice

Share This Page