1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Boldog születésnapot!

Discussion in 'Magyar szekció' started by 435345, Aug 20, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 Forum Pro

Helló állatkert-igazgatók

! Kérjük, jelentse be, hogy ikrek rendezvényén ünnepeljük a ZooMumba évfordulóját.

Az ikrek rendezvénye augusztus 19-én, hétfőn, CEST 12.00-kor kezdődik, és augusztus 26-án, hétfőn, CEST 12.00-kor ér véget.

Tehát itt az ideje, hogy újra elindítsa ezt a speciális tenyésztést, és a Double Trouble lesz.

Van egy bónuszkód is az Ön számára.

A Bónuszkód beviteli mezőjébe írja be a

happyzoomumba pontot

, pontosan úgy, ahogy fent - tehát minden kisbetűt és szóközt

nem kap:
    • Mindhárom 100 tengeri csillagcsepp
    • Mind a 11 szárazföldi állatkert és óceánvilági asszisztens 48 órája
    • 1 Születésnapi dekoráció
    Az i Bonus Code augusztus 19-én, CEST 00.01-től augusztus 26-án, hétfőn 23.59 CEST-ig használható .

Jó szórakozást és élvezze a születésnapi ünnepséget.

Nagyon kedves üdvözlettel
    látom a ZooMumba csapatát

2. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!

Google-val fordítottam, de azért érthető. ;)
    Jó játékot! (party)

3. Pixpix8

Pixpix8 Forum Duke

Köszönöm. Jó játékot! (wave)

4. szuzy888

szuzy888 Forum-Greenhorn

sziasztok, nagyon köszönjük, nekem azért van egy pici problémám, óceánosban szeretném beváltani a csillagot, rá is kattintok szépen lenullázza , aztán nem töltődik az ajándék mezö, , késöbb ujra kiirja a csillag alatt hogy mennyi van belöle, szóval nem veszik el , csak épp nem engedi hogy megkapjam a csillagért járó ajándékot

Pixpix8 and Sanya62 like this.
  5. Sillu

Sillu Someday Author

(wave)Köszi hogy hoztad a jó hírt(chuckle)
    A Szülinapi parti nevű dekoráció amit kaptunk nagyon cuki;)(party)(party)(party)

6. szuzy888

szuzy888 Forum-Greenhorn

problémám megoldódott, (hug):inlove:

Pixpix8 and Sillu like this.
  7. anyabanya71

anyabanya71 Forum-Apprentice

sziasztok, én nem találom az ajándék dekorációt:confused::confused::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

8. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Keressen három kis pingvint a szárazföldi állatkert leltárában.

Pixpix8 and anyabanya71 like this.
  9. Sanya62

Sanya62 Forum-Apprentice

Sziasztok !
    Sajnos én is minden egyes táblás játék alatt ugyanígy járok . :oops:
    A supportra is többször írtam már ennek kapcsán, de a probléma csak egy-két órára oldódik meg, és csak hosszú várakozási idő után !
    Aztán ismét kezdődik minden elölről ...:( sajnos.

Az igazi gond mindig a táblás játékok végén van, amikor is a játékos a végső hajrában egy-két hiányzó (esetünkben) csillagot már nem
    tud megszerezni az oly annyira áhított elem megszerzéséhez, mert így zoodolláros "kipótlással / kiváltással" sem tudja azt megtenni ! :cry:

Az ezt megelőző óceáni event alkalmával utolsó lépésként 3, azaz három darab csillag hiányzott pont a legutolsó lépésként a

lány csikóhalhoz (!) Ezért így nem lett teljes a csikóhal akváriumom !:mad: Hát nem bosszantó ?!?

Ezért az a meglátásom Kedves Játékos társaim , hogy akinek ugyanez a problémája mint nekünk, az itt írja meg a játékos nevének és ID számának a megadásával .

Hátha így felfigyelnek erre az illetékesek és így segítenek nekünk a probléma megoldásában . ;)

További jó játékot és gyűjtögetést kívánva üdv mindenkinek !

Sanya62 ID 14810848

Last edited: Aug 21, 2019
    ibolya5876 and 435345 like this.
  10. Hipotatánus

Hipotatánus Forum-Greenhorn

Üdv Minden Igazgatónak!
    Én örültem ennek az Eventnek, mert kaptam egy új állatot a csikóhalat, és 2db új kifutót egy közepeset és egy nagyot. Amikbe kitehetem a raktárból a Nagy ámbráscetet, és a Kék marlint.

Share This Page