1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Hello to our friends in the Czech Republic.

Unfortunately, we do not have a dedicated area in our forum where you can all talk to each other and ask questions.

However, I have opened up this thread for you BUT please be advised that we do not have a Czech Language Moderator to help you and answer your questions in your own language.

Please help each other as much as you can.

Thank you.

Cheers for now
    Scorpion

2. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek Emperor of the Forum

The Scorpion - thank you very much (chuckle)

3. medvěd-brtník

medvěd-brtník Forum-Greenhorn

skvělé díky The Scorpion :D(party)

4. hudy536

hudy536 Forum-Apprentice

Výborně, moc děkujeme o:))
    Ale koukám, moc nás sem zatím nepíše ....nevymyslíme i tady něco?

Last edited: May 28, 2018
  5. medvěd-brtník

asi by jsme mohli (party)

6. medvěd-brtník

a propós kde najdu surovinu hedvábí? :oops:

7. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek Emperor of the Forum

Musíš recyklovat lněné plátno a stále recyklovat a recyklovat a časem se zadaří ;). Hedvábí je vzácné (podaří se málokdy).

8. pavlenka66

pavlenka66 Advanced

Ahoj :)
    SUPER !!
    Zdravím všechny, kdo ještě krmí ve své české Zoo.....
    (chuckle)(chuckle)(chuckle)

jimilek, čača831, Bertík70 and 4 others like this.
  9. Isaboo

Isaboo All knowing Oracle

pavlenka66 - ahooooj :D, ráda tě vidím (chuckle)

10. lufik.k

lufik.k Forum-Greenhorn

11. dipladenia1

dipladenia1 Forum-Greenhorn

SUPER !!
    Zdravím všechny, kdo ještě krmí ve své české Zoo.....
    (chuckle)(chuckle)(chuckle)[/QUOTE]
    Také zdravím všechny "ztracené" kteří se sem vrací. Je prima tu vidět známá jména (nicky)

jimilek, čača831, Bertík70 and 5 others like this.
  12. hudy536

hudy536 Forum-Apprentice

Takto jsem ráda, že se mé info na českém fóru neminulo účinkem a že se někdo zavítal o))

13. pavlenka66

pavlenka66 Advanced

Jak se máte ??
    Jinak čekám na zázrak, zda se něco nového ve hře objeví.....
    Začala jsem hrát jinou hru.....komunikativní, kde si hráči mohou navzájem pomáhat.
    Moc zdravím Isaboo a Salátka......jak dopadla maturita a která vysoká škola bude mít tu čest ???
    Pavlína***

14. -david10-

-david10- Forum-Greenhorn

zdravím, také sem někdy na forum zavítám, mám radost že jsme i my tady, tak snad se budu něco dít, ahoj

15. Isaboo

pavlenka66: moc tě zdravím (ráda tě vidím). Nového se tu nějak nic moc neděje a asi to už lepší nebude ... :rolleyes:
    Zajímalo by mě, jakou jinou hru jsi "vyčenichala" ... :eek:(já jsem ze zoufalství začala hrát občas znovu Metin2 ... 8)).

Salátek statečně odmaturoval a úspěšně složil přijímačky na vysokou školu (politologie a mezinárodní vztahy). Ještě prý ale není na 100%rozhodnutý, jestli půjde přímo sem. Podal si víc přihlášek a tak to chce zkusit i jinde (každá přihláška se platí a Salátek prohlásil, že když už si to zaplatil .... tak prý si to i užije ...). Tak uvidíme ... zatím je všechno ve hvězdách.
    Je to prostě Salátek - napřed nás celých osm let na gymnáziu prudil (střídavě propadal z matiky, fyziky, z němčiny - samá třídní a ředitelská důtka) a pak rošťák udělal maturu "levou zadní" (neučil se a chyběly mu jen dva bodíky na vyznamenání), no prostě - hlava dutá salátová ... Dám potom vědět ...

16. pavlenka66

pavlenka66 Advanced

Isaboo moc mě potěšilo, že jsi tak rychle odpověděla ;)

Salátkovi gratuluji....ale studovat politologii a mezinárodní vztahy, tak to jsem nečekala :eek: (chuckle)

Začala jsem hrát hru EMPIRE.....kde mám HRAD jen sama pro sebe :D:D:D

Přeji Ti hlavně hodně zdraví !!!! 8)

17. Isaboo

pavlenka66 ... Salátkovi vyřídím tvojí gratulaci (udělá mu to radost). To víš, už to není jako dřív - má jiné zájmy (logicky). Jsem ráda, když si na mě udělá chvilku čas a zajde na pokec (zatím se dá ještě občas podplatit - když mu uvařím nějakou ňamku).
    Přeji ti taky hodně zdraví a vůbec .... ať se ti všechno daří 8)

18. medvěd-brtník

no tak to tam ještě nemám :( asi nízký lvl o_O

už jsem to našla jsem hold slepá 8)xD(angel)díky za radu (chuckle);)

Last edited: Jun 13, 2018
  19. medvěd-brtník

přesně s tebou souhlasím :D přijde mi že hra šla dolů a mrzí mě to :cry: a to že nejdou přidat přátelé mě štve čím dál víc :mad:

20. hudy536

hudy536 Forum-Apprentice

Tak nám spustili zase akci...starou....jenže tady těch zvířat mám z minula plno...tak jedu jen ručně, co bude bude, co nebude nebude :D

Share This Page