1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Jana0104

Jana0104 Living Forum Legend

Mláďa zajačica Alica - chov 15 000 - 8 hodín - predaj 10 000 (chuckle)

ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  2. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahojky
    takový malý přehled najdete >>ZDE<< nahoře v záložkách zvolíte Zvířata a podle abecedy vyberete zvíře které potřebujete a rozkliknete - jsou tam vypsané podrobnosti včetně kolik zvíře stojí při prodeji (samec/samice/mládě). Vím, že to není úplně ideální, ale alespoň něco

3. Jana0104

Plyšová hora pomaly ale stále stúpa... (chuckle):D

Tak ako sa vám darí? Dúfam, že množíte ako o život :D

Ja som sa rozhodla, že prihodím ďalšie zvieratká až vtedy, keď ich budem mať aspoň v hodnote pol milióna.
    Už mi k tomu veľa nechýba (chuckle) Množím hlavne Lori a Kynkažu, v intervale 75 minút a 2 hodiny, takže PC je stále zapnutý xDxD
    Dokonca aj chov krakatice mi vyšiel úspešne :D

Už mám nachystané zvieratká za 650 tisíc, tak už to dotiahnem na milión a potom to tam zajtra šupnem :D:D

Last edited: Apr 6, 2019
  4. Isaboo

Isaboo Emperor of the Forum

Jani - jsi úžasná (chuckle). Já se taky snažím (ale - ty jsi asi lepší :inlove:).

5. Niki1919

Niki1919 Active Author

To rozhodně obdivuji a držím palce, já množím zvířata, co jsem vypsala, ale upřímně mi to jako na potvoru moc nevychází... Snad se povede a tuhle horu dotáhneme do konce. :)

6. Jana0104

Mám len šťastie, že mám 3 páriky Lori aj 3 páriky Kynkažu z nejakej akcie zo začiatku hry, inak by som bola v ...keli :oops:

Ja som totižto v nadšení zadala chovy na morské potvory a až potom, keď mi nešlo zadať ďalší chov, som zistila, že som pomíňala všetky peniaze. :rolleyes: Na Lori mi našťastie stačí 800 ZD na 1 pokus :D a vychádzajú mi tak na 50% (chuckle)

Na biele surikaty potrebujem síce 10000 na chov, ale trvá 6 hodín, tak zatiaľ poctivo oklikávam obchodíky a zbieram peniažky
    (čo som už celé roky nerobila). Ale keď zajtra všetko predám na plyšovú horu, budem zas aspoň na chvíľu bohatá xD

Isaboo a Niki, držím palce na dobré chovy :D:D:D a ďakujem za podporu. Som rada, že tu nie som sama a dúfam, že je nás viac

Last edited: Apr 6, 2019
  7. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek Emperor of the Forum

Já se taky snažím - to přece musíme zvládnout (množím se - jak to jen jde … ;):inlove::inlove::inlove:

Isaboo and Jana0104 like this.
  8. Jana0104

9. Niniatko

Niniatko Forum-Greenhorn

Mám 4 páry kynkažu, tak tie poctivo množím, Lori nemám žiadne :( a taktiež všetko, čo sa narodí v oceáne predám, sem tam i keď sa podarí narodiť vydre, tak predám aj vydru, peňazí je zatiaľ niečo cez 30 miliónov, tak sa môžme rozmnožovať a tiež posielam všetko prečo zo safari, lebo veď načo by mi bola antilopa alebo samica bieleho slona, keď môžem mať kopu žiráf, levov, líšok a pávov :D

10. Jana0104

Idem na to! Aktuálny stav na mojom účte je 248.209 zoo-grošov.
    Chystám sa predať zvieratká na Plyšovú horu za 1 milión, tak si aspoň skontrolujem, či som dobre počítala :D

Operácia sa podarila, momentálne mám na účte 1.255.459 a Plyšová hora je o milión vyššia (chuckle) aj keď mám pocit, že sa ani nepohla, ale možno o 1 mm xD;)

Spolu to bolo 37 mláďat Lori + 31 Kynkažu + 20 bielych surikát Dani + 2 zajačice Alice + 1 krakatica :D:D:D

Last edited: Apr 7, 2019
  11. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahoj taky dohazuju co se dá. Vyházela jsem všechna mláďata ze všech výběhů, kde se volně množí a zadala nové chovy. V invu mi zůstala jen zvířata za ZD a do šlechtění se kterými mám ještě další úmysly. Tak tajně doufám, že tu paní "Kosatici" dáme(wave)

12. Niki1919

Niki1919 Active Author

Wow, gratuluji. :) Sama také zrovna dohazuji, co se povedlo odchovat, ale nic moc a na účtě zůstatek 20 tisíc, i když pořád sbírám z obchodů. Měla jsem málo našetřeno...

13. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Thank you everyone, you are all amazing (party)xD.

Mrs Danda and I, and Mr Scorpion and Mrs Tuzinka and Mrs Bagheera, and my bruv Perry are so proud of all of you xD.

Let's keep on going and the Female Orca will be ours (chuckle)(party).

Enormous hugs to you all
    Penny (hug)(hug)

14. Jana0104

Dobré ránko :D

Pracovný týždeň začína, takže musím ísť do práce. Ale aspoň som pozbierala nové mláďatká, čo sa narodili v noci a rodičia sa budú cez deň snažiť o ďalšie potomstvo. Už sa teším na večer (wave)

15. panda273

panda273 Forum-Apprentice

Dobré ráno, povinnosti mě přes víkend neumožnili soustředit se na hru, tak až teď jsem zjistila, že vorvani se moc nesnažili, krakaticím jsem sebrala jedno mládě a povyházela ještě něco ze safari. Musím se pak podívat, kdy Plyšová hora končí, ale teď už práce volá, je třeba vydělávat na živobytí xD

16. -Zuzanaa-

-Zuzanaa- Forum-Greenhorn

Tak nevím, nějak se to nehýbá.

17. Jana0104

Ja množím ostošesť :D(chuckle) - už som od nedele minula 800 tisíc. Množím naraz v 3 výbehoch Lori, v 3 výbehoch Kynkažu, v 6 výbehoch mám zajačicu Alicu a v 9 výbehoch biele surikaty.

Sľubujem, že do konca akcie ešte dodám zvieratká minimálne za ďalší milión :D8)

Len dúfam, že nie som v tom už sama, tiež mám taký pocit, že od včera sa to vôbec nepohlo.
    Ale máme ešte aj celý víkend, tak stále verím, že sa to podarí :D

Last edited: Apr 9, 2019
  18. Isaboo

Isaboo Emperor of the Forum

Taky se snažím - ale je to děs … jde to hodně pomalu :(. Snad to zvládneme (musíme (chuckle)

Last edited: Apr 9, 2019
    Jana0104 and ZeleninovýSalátek like this.
  19. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek Emperor of the Forum

To se musí podařit …. Já se množím - až mám z toho mžitky před očima :inlove::inlove::inlove:. To dáme (party)

Isaboo, dipladenia1 and Jana0104 like this.
  20. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Držím nám pěstičky a taky zkusím něco obrat a podpořit.

Krásný večer Danda

Share This Page