1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Niki1919

Niki1919 Active Author

Sama nejsi, také množím, jak se dá, ale limituje mě stálý nedostatek financí... Teď jsem přidala něco za cca 100 tisíc...

2. panda273

panda273 Someday Author

zoogroše mi zatím nechybí - zoo vydělává dost, ještě mám na kontě přes 31 miliónů, ale ta zvěř nevděčná se nechce množit xD, takže teď jen 1 malá krakatice, 2x potomek vorvaňů, 3x kynkažu ... večer to zase prolítnu a uvidíme, ale ten vršek hory přibývá hrozně pomalu, minule to bylo stejně, do konce se to nezabarvilo ...

3. Jana0104

Jana0104 Living Forum Legend

Výška môjho účtu klesla na 5 tisíc :cry::cry::cry:

Ale pozitívne je, že v chove mláďat sa mi darilo, aj keď 3 dni som mala čas len ráno a večer tak do polnoci...
    Takže plním už teraz svoj sľub a idem pridávať na horu:
    26 x Lori, 18x Kynkažu, 31x biele surikaty a 26x biele zajačice a mal by to byť ten sľúbený ďalší milión xD(chuckle)

Zvieratká sú už na Plyšovej hore a nové chovy už bežia...

Keď by sa táto hora nepodarila naplniť, už sa nikdy viac takejto akcie nezúčastním. Ale ja verím, že sa to tentokrát podarí :D:D

Nemám už taký orlí zrak ako kedysi, ale zdá sa mi, že ten zobák, ktorý trčí už len kúsok od vrchu, sa zafarbil na modro. Aj vy to tam vidíte? ;)

Last edited: Apr 10, 2019
  4. Niki1919

Niki1919 Active Author

Ty zvířata jsou opravdu nevděčníci, z 10 zadaných chovů jen jediné mládě, mám to ale smůlu. :D
    Jinak jsem koukala, že zobák je už skutečně barevný a malinký kousíček nad ním také :) , ale jde to pomalu. Jestli se to nepodaří, opravdu už příště také nic přidávat nebudu.

5. xKatka

xKatka Forum-Greenhorn

Ahojky všem pilným chovatelům a dodavatelům do hory. Bylo by vážně škoda ten kousek nedojet, ale ví někdo kdy akce končí,kolik máme ještě času? Snažila jsem se to najít, ale moc mi to nejde.

6. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi Katka

The Community Event ends on Monday (15th) at 14.00 CEST.

You should always check out the Official Announcements here in the forum and the Calendar, as the timings are entered there for us.

Hugs
    Penny (hug)

7. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

8. Jana0104

Hlavička už žltne (chuckle)(chuckle)(chuckle) Už len kúštik (chuckle)(chuckle) Kosatka bude naša (chuckle):D

Moju radosť vystriedalo zdesenie, zo skladu mi zmizli všetky zvieratá :confused::cry::cry: okrem tých pár, čo som teraz pozbierala z chovu. Máte to aj ostatní tak? Idem skúsiť prečistiť, čo sa dá a dúfam, že sa mi vrátia.

Last edited: Apr 11, 2019
    ZeleninovýSalátek, kiras and Isaboo like this.
  9. PennyPenguin

Hey Jana (wave)

Mr Scorpion said that your animals are back in your Inventory Depot again now.

Hugs
    Penny (hug)

10. Jana0104

Už sú naspäť. Ďakujem. Som taká šťastná :D(hug)(hug)

Idem hneď pridávať ďalšie zvieratká na Plyšovú horu. Nech sa nám to čo najskôr podarí dokončiť :D
    Podarilo sa mi pridať ďalších 500 000 xD

Aj druhá kosatka je naša !!!!!! (chuckle)(chuckle)(chuckle)

(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)(party)

11. PennyPenguin

Huge congrats to all of us xD. We have reached the top of Mount Plushmore and all the prizes are ours (party).

Well done everyone - such wonderful community spirit shown by everyone in working so hard and donating all those animals xD.

Big hugs to all of you
    Penny (hug)(hug)

12. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek All knowing Oracle

Jupííííííí …. (party)(party)(party)(party)(party)(party) paráda (chuckle) … jo, množení - to je moje :inlove::inlove::inlove:

(ale myslím si, že největší zásluhy má asi Jana0104 … už jen za to, jak nás dovedla krásně vyburcovat k aktivitě - díky moc)

13. Jana0104

Som šťastná, že sme vyliezli až na vrchol Plyšovej hory :D:D:D

Ďakujem všetkým, ktorí to tentokrát nevzdávali a množili a množili a množili :inlove:(chuckle)

A prepáčte, že tie predošlé 2 som sa nezúčastnila, už sa to nestane (hug)(hug)

Dnes ráno sa mi ešte narodila kopa nových mláďat, takže už mám základ na budúcu Plyšovú horu (chuckle):D
    Rozhodla som sa, že odteraz budem priebežne množiť a keď príde ďalšia hora, šupnem to tam a hneď bude aspoň 1 odmena otvorená (wave):D

14. Niki1919

Niki1919 Active Author

Moc gratuluji všem a rovněž děkuji těm, kdo makali až do konce. :)

15. panda273

panda273 Someday Author

;) a je to doma ... gratulace všem nám (party)

16. Sphaeramia

Sphaeramia Forum-Greenhorn

Taky děkuji vám všem... Je to bomba, že jsme to společně dokázali!! (party) Už se strašně moc večer těším na kosatčí mláďátko (prostě se musí podařit :inlove:)
    Jana0104 fakt si nás skvěle nakopávala a taky jdu průběžně množit. Skvělý nápad!! (chuckle)

17. bady2004

bady2004 Forum-Apprentice

Paráda budu šlechtit do zásoby,příště to dáme zas.:D8)(party)

18. xKatka

xKatka Forum-Greenhorn

danda-vnovis moc děkuji za info, ale jsem bohužel totalitní dítě a cizí jazyky nám byly odepřeny a němčinu ovládám jen to jen základ a tak se v těch cizích sekcích moc neorientuji. Ale povedlo se nám udolat horu a to je fajn. Hezkou hru všem chovatelům(party)(chuckle)

19. Nekecej

Nekecej Forum-Greenhorn

hurááá mám páreček kosatek , já jsem tak šťastná!:inlove:(party) Ostatní máte ještě šanci do pondělí(chuckle)

20. bady2004

bady2004 Forum-Apprentice

Maličká kosatka na první pokus.(chuckle):inlove::D

Share This Page