1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. panda273

panda273 Someday Author

ahoj ... o náhradu jsem požádala a dostala zpět to, co jsem použila, chtěla jsem ale vědět, zda už můžu z té sbírky ten booster dostat nebo zda to ještě nefunguje - zkusila jsem to, booster nikde, takže to zřejmě nefunguje a celá sbírka je tedy zbytečná ... nebo se mýlím?

2. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahoj panda273 - zda je booster aktivní a jak dlouho zjistíš kliknutím na šipěčku v horní liště. Po kliknutí se rozbalí. Pokud žádný booster neběží, tak tam žádná šipečka není.

Isaboo likes this.
  3. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hey Panda

We do not know yet, if the Event Drop Booster (Bunny Booster) will ever be fixed for use in the future. But please do not forget that the Easter Collection can also be used to get Crafting Boosters (the Yellow Bottles) which we use to reduce manufacturing times in our Crafting Centres.

Hugs
    Penny (hug)

Isaboo likes this.
  4. PennyPenguin

Thanks for the assist, Nezmarka. This is always very welcome.

Hugs
    Penny (hug)

Isaboo, Nezmarka and danda-vnovis like this.
  5. hudy536

hudy536 Someday Author

Zdá se mi to nebo jsou v cirkuse dvě nová zvířata?

6. PennyPenguin

Hi Hudy (wave)

No, there are no new animals in this Circus :cry:

Hugs
    Penny (hug)

Isaboo and danda-vnovis like this.
  7. panda273

panda273 Someday Author

Ahoj, pro mne nová zvířátka v cirkuse jsou a dokonce jich je hodně - dosud jsem neměla osla (a už mám plný výběh), rajku nádhernou, ksukola, lori ... a když se dívám do sbírek, tak ještě stále to není všechno, časem se určitě dopracuju i k těm dalším zvířátkům, ještě se mám na co těšit ... všem hezké a klidné dny
    :)

danda-vnovis, Isaboo and PennyPenguin like this.
  8. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Ahojda panda273, samozřejmě, pokud si nehrála některé minulé akce, tak samozřejmě stejně jako pro tebe, tak i pro mě tam jsou nová zvířátka, držíme pěstičky, ať si nějaká pěkná ulovíš :)

Príma hru danda

Nezmarka, Isaboo and PennyPenguin like this.
  9. hudy536

hudy536 Someday Author

Tak já mám tedy všechny ;)

Isaboo likes this.
  10. hnedoocko

hnedoocko Forum-Greenhorn

zdravím, po dlhšej dobe som si zapla hru, ktorá mi nešla lebo som musela potvrdiť Flash. Tak som urobila a bola som celá rada, že mi to ide lenže ako sa mi hra začína načitávať automaticky ma to odhlási... neviete čo s tým?

11. Heïva

Heïva S-Moderator Team Zoomumba

12. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Ahoj Hnědoočko, dostaneš se do hry úplně nebo kdy přesně tě to odhlásí? Doplň prosím potřebné informace. Taky bych ti doporučila, aby vyčistila prohlížeč nebo zkusila jiný prohlížeč.
    Poslední verze prohlížeče Firefox totiž způsobuje problémy s přihlášením do hry, což by mohl být tvůj problém.

Díky za doplnění informací
    Danda

13. panda273

panda273 Someday Author

(wave) ahojky, tak to by šlo - vylétává hodně ovoce, takže felsumy mám už plný výběh (což je vlastně nesmysl, protože ten gekon by z výběhu jistě utekl xD) a u kapybary chybí poslední dvojice, klidná, pohodová akce, další dva druhy do mé zoo ...
    užívejte sluníčka venku, ale nespalte se ;)

14. hudy536

hudy536 Someday Author

Tak já mám plné výběhy z minulé akce, ale ráda si zahraju o:).

15. PennyPenguin

Hey Panda (wave)

We are glad that you are enjoying the Event xD.

Don't worry about the Geckos. As long as they are fed, watered, kept clean and are cuddled frequently, they will not try to escape. If they do leave their habitat for a little while it is only because they have gone for a chat with some of their friends xD;).

Big hugs
    Penny (hug)

Nezmarka, danda-vnovis and Isaboo like this.
  16. panda273

panda273 Someday Author

(chuckle) můj úkol splněn, chtěla jsem 2 plné výběhy gekonů a 2 plné výběhy kapybary a mám je, ale bylo to napnuté, dovolená mi sebrala trochu času na hru xD
    a teď koukám, že od čtvrtka je zase cirkus, zlaťáků moc není, uvidím podle nabídky, zda bedny zakoupím ;)

PennyPenguin likes this.
  17. PennyPenguin

Huge congrats on getting all those Geckos and Capybaras, Panda (party). They have settled in nicely in your Zoo and are happily chatting to their new friends xD.

Hugs
    Penny (hug)

18. hudy536

hudy536 Someday Author

Tak tenhle cirkus se mi líbí a mám kupodivu i docela kliku proti jindy, potřebuji kudlanky (získala jsem 3). kunovce (2) a bércouny (1) ze 12 beden...ani pohlaví není úplně nejhorší...možná ještě něco zkusím...hodně mi padaly i agamy, ale těch mám plný výběh...tak všem hodně štěstí! (chuckle)

19. panda273

panda273 Someday Author

tak já mám zatím štěstí jen na toho zvláštního tučňáka a agamy vousaté - naplnila jsem výběhy, zato hrabáče mám jen jedno pohlaví ... kudlanky, kunovce a bércouny mám už z minula ... ještě chybí ptakopysk, ale to by bylo asi moc štěstí naráz :), ještě něco zkusím, třeba se to povede ;)

ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  20. hudy536

hudy536 Someday Author

Tak Adamikusové mi padají také (3), ale těch už mám plný výběh z minule, hrabáč mi padl 1, ale taky jich mám dost...ještě bych potřebovala ty bércouny a kunovce, mám políčené ještě dvě bedny, tak uvidíme...:p
    Jinak kam se všichni ztratili? :eek:

ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.

Share This Page