1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek Emperor of the Forum

Je nás tu asi už málo … nevím. Možná ti ostatní jen nemají (tak, jako já) nic zajímavého k napsání :D

danda-vnovis and Isaboo like this.
  2. Nekecej

Nekecej Forum-Greenhorn

Taaak to já mám v bedýnkách kudlanku nábožnou a tučňáka Adamikuse. obojí chlapy. Tenhle druh už ale mám tak zkouším ještě další dvě bedny;)

3. panda273

panda273 Someday Author

... a chlap hrabáč zase není (asi vymřeli xD), ještě jim dám šanci :p

4. hudy536

hudy536 Someday Author

Jupíí, a já mám plný výběh kunovců! Padl ještě dokonce i jeden bércoun, jeden Adamikus a jeden levhart obláčkový, toho jsem úplně přehlédla! Sice nesprávné pohlaví, ale už jich mám aspoň 5 ve výběhu, strašně často mi na ně chodí úkoly a když jsem měl dva, to byla hrůza! :D

5. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Gratulka k úlovkům :)

6. panda273

panda273 Someday Author

... stačilo si postěžovat a hrabáč samec z bedny vykoukl a dokonce i ptakopyskové zaplnili výběh (ale mé zoo-dolarové konto zaplakalo ;)), tak snad další cirkus počká, než zase něco našetřím xD

7. hudy536

hudy536 Someday Author

Já mám z posledních dvou beden geparda (už mám, ale hodí se) a levharta - sice opět špatné pohlaví (potřebuji ženskou :D), ale když bude potřeba do úkolu, hodím ho na plochu a bude to přece jen rychlejší...teď jen doufám, že jsem to nezakřikla a úkoly na něj nepřestanou chodit :p. Taky mi trošku ubylo penízků, holt teď budeme chvíli šetřit...:).
    Všem hezkou hru!

8. danda-vnovis

Srdečně vás všechny zdravím, prototože zase brzy dojde ke změně aktivace flash, zase se bude aktivace provádět trošku jiným způsobem než dosud a pro chod hry a přihlášení to bude nezbytnost, tak budu ráda, když budete kdokoliv mít problém, tak se sem obrátíte o radu a pomoc :)
    Až dostanu Go pokyn, abych vám sem do sekce mohla dát návod v češtině, tak ho sem vložím přímo do sekce, aby jste se měli kde inspirovat a v češtině.

Krásný večer Danda :)

9. panda273

panda273 Someday Author

Tak dlouho si budou s tím Flash Playerem hrát, až to nebude fungovat vůbec, dost lidí to prostě zabalí, když se jim nepodaří přihlásit se známým způsobem a ten, kdo by chtěl začít hrát, tak třeba ani nezačne. Frekvence různých nákupních akcí jasně signalizuje, že pokyn zní vytřískat z toho pro majitele co nejvíce a potom? Převede hru na jinou platformu? Zruší ji úplně? V každém případě pro mne je to signál, abych nic nekupovala a vyčkala.
    ;)

Isaboo and ZeleninovýSalátek like this.
  10. danda-vnovis

Ahojek pandíku, nejhorší je, že s flash player si hrají provozovatelé prohlížečů a nejradši by ho okamžitě zakázali úplně, ale to by jim lidi utekly, tak se snaží to přehnaně komplikovat.
    Připravuji pro vás jednoduché a lidu-přátelské návody, abyste se mohli zorientovat v českém jazyce a nedělal vám flash problémy. Modík Pezt mi pro vás pomohl vytvořit gif animace k návodům :)

Príma hru a nenechte se otrávit
    Danda

11. panda273

panda273 Someday Author

No jo, v paralelní hře to taky připravil ;), zatím problémy nemám, povedlo se mi to nastavit tak, že si to notas pamatuje

12. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahojky - kdo by chtěl návod k probíhající akci tak může >>KUK<<

Přeji co nejvíce hvězdic ;)

13. panda273

panda273 Someday Author

díky za čeký popis, škoda jen, že většinu odměn už mám z minula, ale proč ne, do skladu se toho vejde hodně :p

14. bady2004

bady2004 Forum-Apprentice

V infu. je terej za odměnu pouze koník. Nemám proč hrát mám dva výběhy. Takže akce nic moc na oslavu narozenin.(party)(party)(party)

15. hudy536

hudy536 Someday Author

Ach jo, koníky jsem minule zvládla všechny, mnohem víc bych potřeboval mantu, mám jen jednu, ještě jsem neměla tolik výběhů tenkrát...

16. kailora

kailora Forum-Apprentice

poradí mi někdo kde najdu bonusový kod¨

17. bady2004

bady2004 Forum-Apprentice

Bonus kod žádný není a jastli vůbec bude když je stará akce.

18. Niki1919

Niki1919 Active Author

Za mě je narozeninová akce v OW pro většinu hráčů neuhratelná.
    Sama mám v OW mizerný počet výběhů a zvířat v nich (a ty co mám, ty raději pro vysoké ceny vůbec nekrmím)... :D Nemluvě o hráčích s malým levlem, kteří třeba OW ani nemají nebo nemají zrecyklované výběhy... ;) Takže není vůbec šance oběhnout byť jedno kolo hry... Akce v klasické zoo jsou lepší. I stávajících zvířat je hodně a jistě je nemá každý...

19. danda-vnovis

Ahojek, Niki napsalas to zcela přesně, vystihla si tak problémy těch, kteří to otevřeli stejně jako já, tzn. jsou nízký level.
    a potvrzuju, je to bez šance.
    Danda :)

20. Niki1919

Niki1919 Active Author

Já už nemám level 20, ale i tak je recyklace a dělání výběhů na hodně dlouho. Krmení a čištění vodních zvířat je hodně nákladné, takže kdo nemá zásobu obchodů, tak ho to brzy zrujnuje. Navíc je vodních zvířat málo, tudíž ani nemám motivaci si jich pořizovat více, aby byla taková obíhačka hratelná. Jako pracující obejdu svých 5 výběhů maximálně 1x za den 3x v týdnu. Z toho vychází, že bych byla ráda za první odměnu, což se mi za ty výdaje za filtry vůbec nevyplatí. :D
    Když jsou narozeniny, očekávala bych pořádnou akci pro všechny hráče, tedy pro běžnou zoo a s novými zvířaty. Přes rok už je pak lepší třeba cirkus nebo recyklovaná obíhačka třeba se dvěma druhy starších zvířat. Je jich hodně, co mi chybí a chtěla bych je.
    To je jen za mě :)

Share This Page