1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. hudy536

hudy536 Someday Author

Já mám pocit, že to dělám už potřetí...minule jsem měla asi 20 výběhů, dnes mám 24, z toho 2 bez přístupu cesty, nechce se mi OW rozšiřovat za zoodolary. Měla jsem něco nahráno z prvního kola, jinak bych to podruhé nedala a i tak to byli tip-top. Je jasné, že hráči s nízkým levelem nebo s málo výběhy nemají žádnou šanci udělat to během jedné akce. Ale pokud vytrváte jako já, můžete to "nahrabat" postupně, akce se teď pořád opakují, nic nového zatím nevymysleli! :D(angel)

2. Niki1919

Niki1919 Active Author

Já už tam mám tři koníky (samce) z nějaké předchozí hry, takže bych stejně neběžela celé kolo jen pro samici... :D A další výběh se stejným zvířetem mě neláká... To raději investuji čas jinam... :D

3. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahojky - je to opravdu o vytrvalosti. Jak sami píšete někdo má již splněno jiný teprve zápasí, proto já jsem celkem ráda za každou opakovací akci - vím, že nedokončené výběhy mám šanci dokončit. Jinak co se týká celého OW je to o tom se každý den přihlásit a hodit něco do recyklace. OW je na hodně dlouhou trať, ale jde to

samozřejmě abych toto uživila musím hodně vydělávat :D

No prostě krev, pot a slzy xD

A věřím tomu, že mezi námi jsou i hráči, kteří jsou na tom mnohem lépe

Nekecej, Isaboo, PennyPenguin and 5 others like this.
  4. Jara65

Jara65 Forum-Greenhorn

Výběhů mám dost, ale je to fuška pořád je obíhat dokola. Už mám pět plných výběhů s koníčky...... Chtělo by to nová zvířátka.

5. Niki1919

Niki1919 Active Author

Upřímně koukám jako blázen, jak je tohoto někdo schopný... :D Já jsem na to asi málo vytrvalá a také tomu moc nedám... A za další prostě nemám ráda mít více než jeden výběh od jednoho druhu zvířat :D

6. hudy536

hudy536 Someday Author

Taky si myslím, že by mohlo přibýt do OW nové zvířátko, ale ne za zoodolary :D.

7. panda273

panda273 Someday Author

ty hvězdice padají hrozně nerovnoměrně a bylo to tak i minule, nyní mám přes 1500 ks zelených a jenom 175 ks fialových a 43 oranžových :confused:, kdyby to tak šlo vyměnit ...

8. hudy536

hudy536 Someday Author

Panda, to tak máme všichni, bohužel...mě by zajímalo, jestli jde OW rozšířit i jinak než za zoodolary, přiznávám, že se mi nechce hledat, tak kdyby mi Nezmarka odpověděla (vím, že je velmi fundovaná v tomto (chuckle)).
    Díky moc.

9. Nezmarka

Ahojky hudy536 - Nezmarka odpoví ;) OW lze rozšířit pouze za ZD

1 roz. ........60 ZD
    2 roz. ........70 ZD
    3 roz. ........80 ZD
    4 roz. ........90 ZD
    5 roz. ........100 ZD
    6 roz. ........125 ZD
    7 roz. ........150 ZD
    8 roz. ........200 ZD

Hezký den

10. hudy536

hudy536 Someday Author

Díky moc, no tak se holt zvířátka budou ještě chvíli mačkat :D(angel)

11. Niki1919

Niki1919 Active Author

Další důvod, proč se mi nechce OW dělat... :D

12. Isaboo

Isaboo All knowing Oracle

No - tuhle narozeninovou akcičku opravdu vypustím. Minule jsem přišla samým klikáním málem o prstíky :oops:

Jana0104 and ZeleninovýSalátek like this.
  13. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek All knowing Oracle

Taky to nechám být - posledně se mi o "klauniádě" i zdálo :p takže fakt ne :rolleyes:

Jana0104, Isaboo and Jara65 like this.
  14. hudy536

hudy536 Someday Author

Salátek - však nemusíš mít samé klauny, mně to padá úplně ze všeho a docela dobře :p

15. Isaboo

Isaboo All knowing Oracle

Hm … poměr mezi jednotlivými hvězdicemi = zelená 580 kusů, fialová 406 kusů a oranžová 9 kusů - fakt lahůdka :mad:.
    No, je mi líto - ale tohle mě opravdu nebaví. Kašlu na to a všem ostatním odvážlivcům držím palce, aby se jim dařilo.

16. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek All knowing Oracle

hudy536: jéje - tak ti nevím, ale asi hrajeme každý nějakou jinou hru :D:D:D

Jana0104, Jara65 and Isaboo like this.
  17. Jara65

Jara65 Forum-Greenhorn

Můj aktuální poměr je zelená 6186 kusů, fialová 2 640 kusů a oranžová 7 kusů.

18. hnedoocko

hnedoocko Forum-Greenhorn

Ahoj.... no prihlásim sa a ukáže mi safari auto ktoré sa ako vždy načítava a potom už by som mala byť v hre .... lenže to safari auto sa mi nenačíta a rovno ma to vyhodí a ukáže mi že som bola odhlásena :( neviem prečo... hrávala som to vždy na tomto prehliadači a išlo to.... skúšam teda aj na inom a aj tak nejde
    Ďakujem za odpoveď a pomoc :D

Last edited: Aug 17, 2019
  19. Nezmarka

Ahojky máme ve hře Bonus kód happyzoomumba >>KUK<<

• Všichni pomocníci na 48 hodin
    • 100 ks hvězdic od každé barvy
    • 1x Narozeninová dekorace
    Doufám, že jsem to přeložila dobře :oops:

Přeji hezký den

20. panda273

panda273 Someday Author