1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Jana10

Jana10 Forum-Apprentice

Moc děkuji za dárečky!!!!!!!!!!!!!!!!

2. panda273

panda273 Someday Author

;) ale to je zajímavé, oficiální zprávu jsem neviděla, jen v novinkách to je - opravdu se v chovné stanici rodí 2 mláďata, právě se mi to povedlo u krokodýlů :D

3. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahojky panda273 - jo jo už je to tak, dvojčátková akce tak honem do šlechtící stanice

Hezký den

4. Niki1919

Niki1919 Active Author

Také jsem to vůbec nezaznamenala a promeškala nějaký čas na šlechtění...

5. Nekecej

Nekecej Forum-Greenhorn

Nezmarka , této osůbce bych chtěla moc poděkovat za vložení bonusového kódu. Velice ti děkuji, mám aspoň jednoho mořského koníka.(chuckle)

6. Nezmarka

Jo občas mám i světlou chvilku a něco mi i dojde xD

7. Nekecej

Nekecej Forum-Greenhorn

dotaz: Kde jinde , než recyklací se dají nasbírat hřebíky na výrobu v dílně? Tlačítko mi zešedivělo a nelze dál recyklovat. Hřebíky jsou bohužel snad u všeho..:confused:

8. hudy536

hudy536 Someday Author

Musíš nějaké prodat systému nebo je použít, všude je limit 250 kusů, přes to vlak nejede. Až spadneš pod číslo 250, můžeš zase pokračovat...

Last edited: Aug 23, 2019
  9. Niki1919

Niki1919 Active Author

Ahojky, jak často bývá dvojčecí akce? U mě měla úspěch, konečně jsem pokračovala ve šlechtění vlků, ale teď byla snad poprvé za tu dobu, co hraju...

Jana0104 and Isaboo like this.
  10. panda273

panda273 Someday Author

ahoj, asi moc často nebývá, já si ji taky nepamatuju xD

Jana0104, Niki1919 and Isaboo like this.
  11. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Po mě byste toho holky chtěli moc :D za mě nebyla, tak taky netuším, kdy byla naposledy, ale můžu zkusit sosnout info od kolegů, určitě rádi poradí :inlove:

Isaboo and Jana0104 like this.
  12. hudy536

hudy536 Someday Author

Za mě byla už několikrát, já hraji už hodně dlouho, ale je pravda, že teď měla několikaletou přestávku. Někde už jsem to avizovala, že na ni zapomněli...

13. panda273

panda273 Someday Author

a zase cirkus xD, chybí mi bandikut a svišť, tak něco zkusím, třeba se zadaří ;)

Edit: tak zatím samička bandikuta a samec sviště, ještě něco zkusím ...

Edit2: svišti poslušně naklusali, mám jich plný chlívek, u bandikutů chybí jedna samička, takže cirkus vcelku úspěšný

Last edited: Sep 9, 2019
    Isaboo likes this.
  14. danda-vnovis

Držím prstíky, ať se vám zadaří :) Já toho nemám spoustu, tak můžu zkoušet několik cirkusů :inlove:

Isaboo likes this.
  15. panda273

panda273 Someday Author

ahojky, perly navíc, to je fajn, ještě mám mnoho výběhů k vylepšování :)

najdu prosím někde popis té maďarské akce, která začíná zítra?

Isaboo likes this.
  16. danda-vnovis

Ahojek panda273, naše Nezmarka zase akci připraví, ale jinak mám k dispozici pouze návod na německém fóru, stačil by zatím? :inlove:
    Maďarská akce
    Budeme mít i vlastní český návod, tak kdo by nepochopil, tak může vyčkat :) Ju?
    krásný večer
    Danda

17. panda273

panda273 Someday Author

díky, pochopila jsem, že tuhle akci jsem ještě nedělala, takže nemám žádnou z cen, tedy hurá do Maďarska! xD

Isaboo likes this.
  18. Nezmarka

Ahojky kdyby někdo někdo měl zájem o český návod k akci tak může KUK TADY

Přeji všem co nejvíce paprik a plno odměn

Isaboo and Nekecej like this.
  19. Nekecej

Nekecej Forum-Greenhorn

Děkuji za návod k aktuální akci. Papričky hurá , říkala jasem si hned začnu krmit aby mi padaly. Jenže ono nic. Tak odhlásit a znovu přihlásit. No a zase nic ani jedna paprika. to už mi začalo být podezřelé. Čím to může být ve mě neustále hlodalo. Asi to ještě ne ní pořádně rozběhnutá akce se mi honilo hlavou. No a tadá nakonec, stačí si jen přečíst pravidla. Papriky se načítají až při druhém krmení zvířátek! Tak všem ostatním lovu zdar(wave)

Nezmarka, panda273 and Isaboo like this.
  20. panda273

panda273 Someday Author

papričky, papričky - a už mám první kolečko za sebou xD a jedeme dál xD

Nekecej likes this.

Share This Page