1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Sphaeramia

Sphaeramia Forum-Greenhorn

elen44 -To je mi líto :oops:, já mám windows 10 a normálně mi to frčí na chromu i expl., hodně čistím... Asi to bude chtít nový noťas...

Isaboo - Když tahle akce byla minule, byla jsem na dovči, tak to teď doháním. Ale i s 26 výběhy to jde teda pěkně ztuha... :inlove::confused:

Last edited: Feb 7, 2019
  2. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Elen44 zkus ten chrome a zkus kliknutím na zámek povolit flash (zámeček u url adresy) to musí jít.
    Ve starém noťasu s XP nejsou aktualizované prohlížeče, proto tam není problém s aktivací flash.
    Proto tam to jde a na novém ne. Prohlížeče všechny do jednoho od určitých updatů blokují flash v defaultním nastavení (už jsou tak nastavené na blokování) a flash je třeba pokaždé spustit.
    Nestačí, aby bylo nastaveno "zeptat se", musí být nastaveno opravdu povoleno, jinak se hra nenačte.
    Bohužel tohle je důsledek provozovatelů prohlížečů, aby hráči přestali flash používat.

danda

3. Nezmarka

Nezmarka Forum-Greenhorn

Zdravím všechny ředitelky a ředitelé Zoo. K nyní je k dispozici bonus kód info v českém jazyce ZDE

Užijte si dárečky;) Nezmarka

4. TATIANA613

TATIANA613 Forum-Greenhorn

ahoj, vie mi niekto poradiť ako sa dostanem na morské safari?

5. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek Emperor of the Forum

TATIANA613:
    Na mořské safari se nemůžeš dostat - není spuštěno (a v dohledné době asi ani spuštěno nebude … :cry:)

Jana0104 and Isaboo like this.
  6. TATIANA613

TATIANA613 Forum-Greenhorn

Ďakujem za informáciu

Jana0104 likes this.
  7. gufogufo

gufogufo Forum-Greenhorn

světe, zboř se! bonus kód - SUPER, ale objevit s ním i české fórum, tomu říkám terno!
    všechny zdravím
    gufogufo

Jana0104, danda-vnovis and Isaboo like this.
  8. danda-vnovis

Když budete hodný a nebudete zlobit :D tak se možná dočkáme celé vlastní sekce. Ale nic neslibuju, jen jsme hezky a mile požádali a hlavní dík patří zdejšímu TL, který tou myšlenkou je naprosto nadšen :)

Tak uvidíme
    Danda

TATIANA613, Jana10, Jana0104 and 4 others like this.
  9. hudy536

hudy536 Forum-Apprentice

Důležité ovšem bude, aby tam bylo živo o)) - jinak bonus super, ještěže jsem sem mrkla, slibuji, že budu mrkat častěji xD

10. danda-vnovis

Srdečně vás všechny vítám v novém domečku - naší vlastní sekci :) Odteď budeme mít svůj vlastní prostor a budu vám moct dávat i informace a překlady, které jinde dávám běžně.
    Buďte tu jako doma :inlove:

11. Nezmarka

Nezmarka Forum-Greenhorn

Ahojky
    díky všem, kteří dokázali zařídit tuto naší vlastní sekci:inlove:

12. hudy536

hudy536 Forum-Apprentice

A jsme tady! Díky o)))

13. danda-vnovis

Tak sem tu zase :) největší poděkování patří tímto Team Leaderovi anglického fóra The Scorpion, díky kterému hlavně tuto sekci máme a že se o ní pral s nejvyššími a pomohl nám k vlastní sekci. Je to zlatíčko a moc mu tímto všichni děkujeme :inlove::inlove::inlove:

thank_you.png

TATIANA613, Jana10, Nezmarka and 5 others like this.
  14. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Srdečně vás tu přátelé z České a Slovenské republiky vítám. Ale velké poděkování k založení vlastní jazykové sekce také náleží vašemu moderátorovi, mojí milé kolegyni Dandě.

Díky všem
    Scorpion

15. panda273

panda273 Forum-Greenhorn

Ahoj všem, po delší době jsem zavítala na fórum a ejhle - česká sekce. Když jsem se na ni kdysi dávno ptala, tak to nešlo, že prý je nás málo. Asi jsme se mezitím rozmnožili xD. A díky těm vytrvalcům, co to nevzdali.
    V každém případě sem budu nakukovat častěji.

16. Jara65

Jara65 Forum-Greenhorn

Díky

Jana0104 and danda-vnovis like this.
  17. Nekecej

Nekecej Forum-Greenhorn

událost Pearl Bonus
    od 12.00 hodin ve středu CET dne 7. března do 12.00 hod. CET v úterý 12. března.
    Během této doby dostaneme extra perly, když budeme mít v Ocean World zvířátka.(chuckle)

Jana0104, panda273 and Isaboo like this.
  18. hudy536

hudy536 Forum-Apprentice

Tak já lovím spíš v cirkusu, nutně potřebuju Velkou stopu, chybí mi 1! a co už sem musela vyplácat zlaťáků a kde nic tu nic...tak mi držte palečky, zkusím ještě dvě bedýnky o))....

danda-vnovis, Jana0104 and Isaboo like this.
  19. Sphaeramia

Sphaeramia Forum-Greenhorn

Já lovila v cirkusu kotula, bohužel ze 115 beden pouze 2 samečkové, takže už to vzdávám... :rolleyes: Ale získala jsem celý výběh anakondy a dinga (ty jsem ještě vůbec neměla) a potěšil mě druhý výběh pantera :inlove:.

Last edited: Mar 10, 2019
    Isaboo and Jana0104 like this.
  20. hudy536

hudy536 Forum-Apprentice

A mám ji! Dokonce i správné pohlaví, můžu najet na mláďátko. Nakonec ta potřeba beden nebyla tak strašná, asi jen 30. Navíc potěšili 2 panteři, akorát že mám teď dohromady 8 samců!!! A samičku ani jednu...a taky 2 lvíci zlatí se šikli, takže já jsem po dlouhé době mimořádně s cirkusem spokojená :D.

Share This Page