1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Gratulka Hudy :inlove::D

2. Niki1919

Niki1919 Active Author

Ahoj lidičky, to koukám, že nám také přidělili nějaký prostor... :)
    Kdo budu hrát plyšovou horu? :)

Jana0104 and ZeleninovýSalátek like this.
  3. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek All knowing Oracle

Již se na to řítím …. hihihi :music:(plyšovou horu mám rád :inlove:)

Isaboo and Jana0104 like this.
  4. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hey there my friends (wave)

Yes, we have the Mount Plushmore Community Event going from today until Monday 15th April. So there is lots of time for us to deposit our spare animals and get those prizes (party).

Enjoy! xD

Hugs
    Penny (hug)

5. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Milí ředitelé zoo, vypadá to, že v akci je nějaký technický problém a zvířátka nejde dodávat. O problému se ví a kolega ho nahlásí dál. Akce bude jistě velmi brzy funkční.
    Děkujeme za pochopení

danda

PS: problém se týkal jen pár hráčů a byl vyřešen :) príma hru D.

Last edited: Mar 23, 2019
  6. Jana0104

Jana0104 Living Forum Legend

Zobrazuje sa to tak všelijak, ale podarilo sa mi na viackrát dodať 96 papagájov. :D

Mám jednu otázku: Myslím, že pri poslednej plyšovej hore, ktorú sa nepodarilo dokončiť, som sa dozvedela, že v nej ide iba o počet zvierat, nie o ich hodnotu. Ja som dovtedy nakupovala drahé zvieratá a dávala som ich do hry.
    Takže otázka je: Môžete mi potvrdiť, že aj v tejto plyšovej hore ide iba o počet zvierat a je teda zbytočné, aby niektorí hráči do nej pridávali vzácne a ťažko získané zvieratá, ako som to tu občas čítavala?

;);)

Veľká arktická plytčina a 2 kosatky (na vrchu je názov kostaka :confused:) by nás všetkých potešili (wave) Idem nakupovať papagáje...

Vyskúšala som dať ďalšie zvieratká zo skladu a funguje to tak, ako predtým. Zvieratká sa po dodaní stále zobrazujú na stave, ale po dodaní ďalších, sa tie predošlé už nezobrazujú, takže trošku komplikované, ale ide to.

Dúfam, že sa nám to tentokrát všetkým spoločne podarí (chuckle)(chuckle)

ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  7. Niki1919

Niki1919 Active Author

Ano, také jsem slyšela, že jde o počet, tak jsem hned včera dodala něco přes 200 papoušků a přebytky ze skladu. Zajímalo by mě, kolik zvířat je potřeba na celou horu, protože po 200 zvířatech se to ani nehne... :D

8. Jana0104

Tak ten celkový počet by nás všetkých zaujímal, ale to nám nikdy neprezradia, lebo veľa hráčov by to odradilo. Určite nejde o stovky, ani tisícky, ani desaťtisícky... :)

9. Sphaeramia

Sphaeramia Forum-Greenhorn

Ten počet by mě taky zajímal, možná by nás to ale vážně odradilo. Mně by stačily aspoň procenta. Dnes nakoupeno zatím 200 papoušků, včera 500. Kromě toho jsem pročistila sklad a zbavila se i spousty vzácných zvířat. Tahle hora se musí podařit, ty kosatky nutně potřebuju!! :D:inlove: A věřím, že nejsem sama. Takže jdu nakupovat. Všichni za jednoho... (chuckle);)

10. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahojky všichni - v minulých plyšový horách šlo o počet dodaných zvířat, tak předpokládám, že nyní to nebude jiné. Jelikož jde o globální hru tak počet dodaných zvířat bude určitě vysoký a tak se pár stovek zvířat neprojeví. Také předpokládám, že k aktualizaci dodaných zvířat nedochází každou minutu a proto animace "zaplnění" plyšové hory se neprojeví ihned, ale se zpožděním.

Přeji rychlé zaplnění hory

PS: taky tam běžím něco naházet. Kosatky nutně potřebuju :inlove:

11. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi everyone (chuckle)

I am sure Mrs Danda will translate this for us when she has a spare moment.

Yes, there can be delay when we donate our animals to Mount Plushmore.

This is especially true if we have lots of animals in our Inventory Depot and we are donating lots of animals at the same time.

When we sell our animals for the Community Event, they go to a Wildlife Park where they are looked after and kept happy. The Zoo Penguins have to do the paperwork for this making sure they have the animals' correct cellphone numbers and email addresses so that their friends can always keep in touch with them. This can cause delays if there are lots of animals to be listed.

But thank you for your patience xD

Big hugs
    Penny (hug)(hug)

12. Jana0104

Prvá odmena je odomknutá (party)(hug)(wave)

Ďalšia bude kosatka, tak sa musíme snažiť ešte viac :D

13. Niki1919

Niki1919 Active Author

Já jsem nepřišla na to, kdy se ta odměna dostane? To teprve, až se celá hora naplní? Protože po kliknutí to nic nedělá a do skladu se nic nepřipsalo... o_O

14. Jana0104

Je tam chyba, zatiaľ sa nedá odmena vybrať, ale už sa o tom vie.

15. Niki1919

Niki1919 Active Author

Děkuji za info. :) Škoda, že není možné zvířata kupovat nějak rychleji než po jednom... :/

16. Jana0104

Niki, používaš pri nákupe a vkladaní do výbehu aj tlačítko CTRL?

Tiež pri ukladaní výbehov zo skladu na plochu sa dá urýchliť tento proces pomocou podržania CTRL.

O iných fintách neviem.

17. Niki1919

Niki1919 Active Author

O tom nevím, jak se to používá, prosím? :)

Už jsem na to přišla, to je tedy mnohem rychlejší. Děkuji moc za typ ♥

18. Jana0104

Som rada, že som mohla pomôcť :inlove:

Tiež som sa to dozvedela náhodou na fóre až po dlhej dobe hrania tejto hry

Isaboo likes this.
  19. Niki1919

Niki1919 Active Author

Ještě mohu dotaz? Nakoupila jsem něco přes 2000 papoušků a nějak se jim do hory nechce, už jsem je tam zkusila poslat vícekrát a i jsem čekala, jestli se odepíší po delší době a nic... :D Jak na ně?

Isaboo and Jana0104 like this.
  20. Jana0104

Skús ich vkladať v menších množstvách, skús stovku ;)

Isaboo likes this.

Share This Page