1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi Hudy (wave)

Yes, we know it is frustrating having to wait while the animals are delivered to Mount Plushmore, and the fact that after each donation the windows go back to the start is very irritating.

Our Team has asked previously on a number of occasions to see if this can be remedied, but to no avail.

Please do try to help out with some donations if you have any spare in your Inventory. Everyone will appreciate this.

Thank you for playing

Hugs
    Penny (hug)

2. Niki1919

Niki1919 Active Author

Já zase už několik hodin přidávám 2 tisíce papoušků. Je neskutečné, jak to trvá. Odečítají se třeba po dvou, i když dám odečíst 100. Ráda bych je tam dala hned všechny, ale nejde to. Nechápu, proč není systém hry dost rychlý. Chtěla jsem přispět velkým množstvím zvířat, ale také na tohle nemám čas. Vše je pročištěné, každých 5 minut restartuji a čistím, ale to na to nemá vůbec vliv. Psala jsem na podporu, ale ti nejsou schopni přidat zvířata rychleji místo hráče. Jsem poučená, že příště už se takto účastnit nebudu... :/

3. Bertík70

Bertík70 Advanced

Ahoj,chtěla jsem přestavět hlavní zoo,jenomže při každém pokusu se načte,že stránka neodpovídá,děs běs,nechám toho,ono to fakt nejde:confused:

4. Niki1919

Niki1919 Active Author

Pravda, už to zase pro změnu nereaguje vůbec... Toto člověka opravdu znechutí. Už jsem pro horu nakoupila 20 000 zvířat a větší část se mi ještě nepovedlo vložit... Toto nechápu, asi nás chtějí tvůrci hry znechutit. Když se zvířata prodávají ze skladu normálně, funguje to hned, ale tady se musí čekat jako na smilování... :confused::rolleyes:

PS: Už 6 hodin vkládám a vložila jsem necelé 3 tisíce zvířat. Už mě to skutečně irituje...

Last edited: Mar 25, 2019
  5. Jana0104

Jana0104 Living Forum Legend

hudy, máš úplnú pravdu, tiež som sa na to vykašľala. Ale pustila som sa do nákupu papagájov a tých dodávam na plyšovú horu. Určite to má väčší význam, než sa preklikávať v sklade.

Niki, 20 tisíc papagájov?! (angel):D
    Je mi ľúto, že ti to zase takto blbne. Ale asi je teraz pripojených veľa hráčov a hra proste nestíha. Skús ich tam pridávať skoro ráno, alebo neskoro večer. Času máme ešte dosť. A možno by bolo lepšie nakupovať a hneď predávať v menších množstvách. Ja to robím po stovke a väčšinou to ide bez problémov.
    Nenechaj sa odradiť (wave)

6. Niki1919

Niki1919 Active Author

Ano, 20 tisíc papoušků. Chtěla jsem přispět.
    Papoušky mi pomohl nakoupit Scorpion, protože kvůli práci nemám moc času, proto jich mám teď ve skladu tolik. Snad je tam nějak nandám... Je to hrozně pomalé. Po 3-5 pokusech je vložit se odeberou třeba 2 nebo 3, což je hrůza...

PS: Už je volná kosatka, ale já samozřejmě nemám ani ji ani první odměnu... Už se ví, co s tím je?

Last edited: Mar 26, 2019
    Isaboo and listickaID like this.
  7. Jana0104

Ak som to správne pochopila, tak v tejto hre sa už dali niekedy získať kosatky? :)

Raz som dostala úlohu nakŕmiť kosatku a čudovala som sa, že akú kosatku? Bolo dlhšie obdobie - niekoľko rokov, keď som túto hru prestala hrať a chodila som sem len občas, keď boli nejaké akcie. Ale tú s kosatkami som asi "prepásla". :cry:

O to viac sa snažím teraz, tak dúfam, že ich budeme mať všetci (chuckle)xD

Jedna kosatka by už mala byť naša (party)(party)(chuckle)
    ale zatiaľ je stále pripútaná k plyšovej hore, snáď sa to podarí opraviť čo najskôr, ale možno nám odmeny pripíšu až po skončení akcie. Myslím, že už sa to raz stalo.

Isaboo likes this.
  8. Niki1919

Niki1919 Active Author

Snad to opraví, docela mě štve, že se tu snažím a nakonec ani odměnu nemám... :/

9. Jana10

Jana10 Forum-Apprentice

Tak jsem se těšila na kosatku a nechce se jí ke mě.Snad to brzy spraví.....Ach jo

10. PennyPenguin

Please continue to be patient and I am sure we will get some good news soon.

Hugs Penny (hug)

11. Niki1919

Niki1919 Active Author

Konečně si mi povedlo vpravit do hory všechna pořízená zvířata. Za mě tedy v tuto chvíli dodáno 20 000 zvířat a nějaké drobné.
    Prozatím končím, snad bude mezitím hra opravena a já se dočkám té vydřené kosatky... (angel)

12. hudy536

hudy536 Someday Author

Takže je to pořád stejné...jen na 2 pokusy a na začátek, kosatce se ke mně taky nechce.

Jana0104 and Isaboo like this.
  13. Isaboo

Isaboo All knowing Oracle

Bohužel, máš pravdu - je to pořád stejné. Psali, že je to opraveno - no, přestává mě to bavit … :cry:

Jana0104 and ZeleninovýSalátek like this.
  14. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek All knowing Oracle

Tak jsem se sem řítil a těšil jsem se na kosatku a ono … to … ani Ň.
    Všechno jsem pročistil (i paměť …) a je to pořád na nic .. :eek: - >:( - :wuerg:

15. xKatka

xKatka Forum-Greenhorn

Ahojky všem snaživým hráčům, také se snažím dodávat, ale je to děs. Všichni čistíme počítače a nic se neděje. Zádrhel bude asi ve hře, jinak by jsme neměli problém všichni. Oprava je v nedohlednu. Hlavně, že RT naskakují penízky. Tomu, že bychom se kosatek dočkali už moc nevěřím. Hraji už 8let, ale tolik problémů jsem za celou dobu nezažila, jako nyní Přeji nám všem dobrý konec u plyšové hory.

16. -Zuzanaa-

-Zuzanaa- Forum-Greenhorn

Myslím, že už by nám někdo měl vysvětlit, kdy už budou odměny z hory dostupné. A nejlépe v češtině, když jsme česká sekce.

17. Niki1919

Niki1919 Active Author

Nevím jakým zázrakem, ale najednou se mi povedlo odemčené odměny z hory vyloudit, tak snad na tom pracují a brzy je dostanou i další! :) Držím palce. Já si po tom velkém dodávání chvíli oddechnu a nechám to také na jiných... :D Já už bych se snad spokojila alespoň s tím výběhem, protože do levelu 80 (nebo kdy se dá ten velký výběh udělat) mám ještě sakra daleko a na expení není čas.... :)
    Jinak je pravda, že když jsem začala hrát, bylo akcí více a problémy nebyly. Teď je akce jednou za čas, čeká se na ni jako na smilování a na vrchol ještě stále něco nefunguje. Myslím, že mají admini dost času, aby to připravili pořádně, než to spustí... :confused:

18. PennyPenguin

Hi Everyone

I am very sorry about the confusion with getting the prizes from Mount Plushmore.

The Tech Team managed to do a fix for us, but for some players we need to do a little extra to free up your prizes.

If you still cannot release the first two prizes - the 5 x Ornament and the Male Orca Whale, please let us know.

Please be sure to quote your User ID# as well, as this helps us to get things done quicker.

Hugs
    Penny

19. Jana0104

Voľný preklad: Bola urobená oprava, ale nestačilo to pre všetkých.
    Komu nejde ešte stále vyzdvihnúť prvé 2 výhry, napíšte svoje meno a ID
    U mňa to tiež ešte stále nefunguje.

Jana0104 ID 2826682

PennyPenguin and Isaboo like this.
  20. Isaboo

Isaboo All knowing Oracle

Jani - já zatím taky pořád nic.

Jo, ale Salátek už je v poho (ne, že bych mu to nepřála - ale teda fakt mě rozčiluje - študent jeden :D)

EDIT: Paráda - kosatka už se šplouchá ve vodě (ale je jí tam smutno, takže jdu kupovat papoušky :inlove:)

Last edited: Mar 27, 2019
    Jana0104 likes this.

Share This Page