1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cirkusz

Discussion in 'Magyar szekció' started by 435345, Sep 18, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 Forum Pro

Hello Zoo Directorek

Örömmel jelentjük be, hogy az Utazó Cirkusz újabb látogatást tesz.

A Circus szeptember 20-án, csütörtökön délután 12.00 órától CEST-ig lesz, szeptember 25-én, kedden 12.00 óráig .

Mint mindig, lesz néhány aranyos és őrült rajzoló, aki elhagyja, hogy találkozzon veled, és barátaival álljon az Állatkertjeivel.

Szerencsét és szerencsét a Circusban.

Köszönöm
    a ZooMumba csapatát

Sillu, ibolya5876 and The Scorpion like this.
  2. pongracz_andrea

pongracz_andrea Forum-Apprentice

Sziasztok,egy kis segítséget szeretnék kérni,nem tudom mi történt,de nem tudok belépni,úgy látom megváltozott a google,de hogy emiatt-e,csak a barna hátterem van,valami ötlet?

Max6 likes this.
  3. bibe83

bibe83 Forum-Greenhorn

Sziasztok! Sajnos Én sem tudok belépni! Nagy barna folt!!

Max6 likes this.
  4. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

donademene likes this.
  5. Max6

Max6 Forum-Apprentice

Sziasztok!! Be tettem a fordítóba amit Scorpion linkelt és itt közzé teszem akinek segítség kell:)

Üdvözöljük az Állatkert igazgatóit

Többször is beszámoltak a fórumban szereplő játékosokról és a Jegyek támogatásáról is, tájékoztatva arról, hogy a játékuk nem töltődik be, és hogy csak a baráti vagy fa hátteret látják a bejelentkezési oldalon.

Ennek a szokásos oka, hogy a Flash Player nem engedélyezett a használni kívánt böngészőben.

Nem! Nem tettél semmi rosszat - ez történik.

Néha azért van, mert egy üzenet érkezett a képernyőn, mondván, hogy "egy plugin leállt", és megadja a választást a plugin leállításáról vagy a "várakozásról". ÉS véletlenül rákattant a "Plugin leállítása" opcióra. Ez a plugin a Flash Player plugin, amelyet be kell töltenünk a játékhoz.

Vagy az

Ön böngészője - és úgy tűnik, hogy saját magukra gondol - csak úgy dönt, hogy letiltja a plugint.

Ne aggódjon.

Az Fllash Player bővítmény újbóli bekapcsolása egyszerű folyamat - de attól függően, hogy milyen böngészőt használ, kicsit eltérhet - a leggyakoribbak a Google Chrome, a Mozilla Firefox és a Microsoft Edge.

Próbálja meg engedélyezni a Flash Player bővítményt böngészőjében - és lehet, hogy le kell zárnia böngészőjét, és újra be kell nyitnia az engedélyezés érvénybe lépéséhez.

De ha még mindig segítségre van szüksége - Hé! itt vagyunk, hogy segítsünk. Csak erősítse meg, hogy PC-t használ, jó mennyiségű rendelkezésre álló memóriával, és hogy az Adobe Flash Player beépülő modulja letöltött a számítógépre. Mondja el nekünk, hogy melyik böngészőt használja.

Több, mint valószínű, fel fogunk szerezni, futni és játszani.

Hiába, most.

Scorpion
    az
    Ön ZooMumba csapata számára

The Scorpion likes this.
  6. The Scorpion

Köszönöm, Max

Üdvözlettel
    Scorpion

brigi888, mikkamakka and Max6 like this.
  7. 435345

435345 Forum Pro

Köszönöm Max6 a segítséget /a fordítást/.

És informatikust hívtam, mert nem értek a géphez még alap szinten sem. :( Megcsinálta a lépéseket, a Google Chrome-ban, de a gép nem jegyzi meg az engedélyezést, és minden bekapcsolás után végig kell csinálnom. Lehet, hogy én vagyok ilyen béna, /vagy a gépem/ de egy kicsit azért bosszant. Most álandóan be hagyom kapcsolva, remélem nem megy azért tönkre. :( :)

Max6 likes this.
  8. DNIL

DNIL Forum-Greenhorn

Sajnos az Én gépem sem jegyzi meg. így minden belépéskor végig kell játszanom! Valaki tud valamit javasolni?

anyucika51 and Max6 like this.
  9. Max6

Max6 Forum-Apprentice

Sziasztok! Nálam is minden belépésnél újból engedélyezni kell A Flash-nek ez valami hibája ,amit mire orvosolnak már frissíti ismét és illesztési hiba vagy mi.Valószínűleg ez már így is marad egy jó darabig.

Pixpix8 likes this.
  10. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!

Egy újabb cirkusz érkezik! :)

Hello Zoo Directorek

Örömmel jelentjük be, hogy az Utazó Cirkusz újabb látogatást tesz.

A Circus október 12-én, csütörtökön délelőtt 12.00 órától CEST-ig lesz velünk, október 16-án, kedden .

Mint mindig, olyan aranyos és őrült kutyákkal várjuk, akik jönnek és csatlakoznak hozzánk és az állatokkal.

Sok szerencsét és élvezd a Cirkuszt.

Köszönöm
    a ZooMumba csapatát

Max6 and The Scorpion like this.
  11. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok! Új cirkusz érkezik!

Új
    Hello Zoo Directorek

Örömmel jelentjük be, hogy az Utazó Cirkusz újra meglátogat minket.

A Circus november 22-én, csütörtökön, 12.00 órától CET-ig lesz velünk, november 27-én, kedden 12.00 óráig .

Mint mindig, olyan aranyos és őrült kutyákkal várjuk, akik jönnek és csatlakoznak hozzánk és az állatokkal.

Sok szerencsét és élvezd a Cirkuszt.

Köszönöm
    a ZooMumba csapatát​

12. pongracz_andrea

pongracz_andrea Forum-Apprentice

Sziasztok,végre van új állat8),és sikerült is szereznem:D

435345, Max6, tyuki and 1 other person like this.
  13. The Scorpion

Gratulálok barátom. Nagyon jól játszik (party)

Üdvözlettel
    Scorpion

brigi888, Max6 and pongracz_andrea like this.
  14. tyuki

tyuki Junior Expert

Gratullálok andrea.nekem nem jött össze nem is rizikozok mert egyért nincsen értelme

pongracz_andrea likes this.
  15. tyuki

tyuki Junior Expert

Meg jelent a Karácsonyi Event

16. 435345

435345 Forum Pro

Gratulálok!

Nekem nem sikerült az új állat, de itt a karácsonyi event, és nagyoooooon hosszúúúú. (wave) Lehet ezt-azt begzsebelni.

Jó játékot mindenkinek. :D

brigi888 likes this.
  17. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!

Újra van utazó cirkuszunk, de eddig még nincs értesítés, hogy meddig. (party)

Megérkezett az értesítés. xD

Hello Zoo igazgatók

Örömmel tanácsoljuk Önt, hogy az utazó cirkusz ismét velünk van.

A Circus velünk a CET január 12-én délután 12 órától délután 12.00 óráig CET kedden lesz .

Mint mindig, van néhány aranyos és cuddly kritikusunk, akik szeretnének találkozni veled és az állatokkal.

A szerencse a legjobb és élvezze a cirkuszt.

Üdvözlettel
    a ZooMumba csapata

Last edited: Jan 17, 2019
    Max6, Pixpix8 and The Scorpion like this.
  18. The Scorpion

Köszönöm, 435345

Üdvözlettel
    Scorpion

19. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!

Újra van utazó cirkuszunk, de eddig még nincs értesítés, hogy meddig. (party)

Viszont van benne két olyan állatka ami nekem hiányzik. ;) Gyorsan vettem is néhány ládát hátha........(angel)

Szerencsés nyitogatást mindenkinek.(wave)

20. 435345

435345 Forum Pro

Megérkezett a bejelentés! :D

Hello Zoo Director

Örömmel tanácsoljuk, hogy van egy másik utazó cirkuszunk.

A Circus ma már 16.15 CET, csütörtök, március 7. és 16.15 óra között van kedden, március 12-én, kedden

Szórakozzon a Cirkuszban, és reméljük, hogy mindannyian olyan aranyos és cuddly crittereket kapunk, amelyeket vártunk.

Élvezd a játékot.

Nagyon kedves
    a ZooMumba csapata

Max6 and pongracz_andrea like this.

Share This Page