1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cirkusz

Discussion in 'Magyar szekció' started by 435345, Sep 18, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!

Sikerült egy pók párt beszereznem! (party)

Irtó rondák.... /nekem/ ;) de a kertben, a pókhálós kifutóban szépen mutatnak. xD
    Lehet még kísérletezem a fekete párducért. Ők már a kezdetek kezdetén is hiánycikknek minősültek. (angel)

2. anyabanya71

anyabanya71 Forum-Apprentice

sziasztok, husvétra jön-e cirkusz, vagy valami bónuszról tudtok -e , nagyon örülnék ha a husvéti nyuszi hozna valami meglepit

3. Heïva

Heïva S-Moderator Team Zoomumba

Hi, anyabanya

Each day, look at the announcements and you will know the next circus and other events
    HERE

4. 435345

435345 Forum Pro

Szia anyabanya71!

Heiva ezt írta neked /google-val fordítva/:

Szia, anyabanya
    Minden nap nézd meg a hirdetéseket, és megismerheted a következő cirkuszt és egyéb eseményeket ITT

5. tyuki

tyuki Someday Author

Cirkusz nincsen-de Event már van.

6. pongracz_andrea

pongracz_andrea Forum-Apprentice

Sziasztok,azért borzalmas,hogy állandóan csak ismétlő eventet adnak,előröl hátulról,aztán hátulról előröl,nem is tudom,hogy miért nem szüntetik meg az egészet csak úgy sutyiba,hogy nem is tudnánk mit kezdeni. Nem tudom,miért csinálják,azért vagyunk itt jó páran akik szeretik ezt a játékot és mindig itt vagyunk,hát akkor miért nem érdemeljük meg ,hogy adjanak valami újdonságot is ,évek óta semmilyen fejlesztést sem csináltak,de kérdem miért nem?Hahó van itt még egyáltalán valaki akit érdekel ez a játék sorsa.Az új vezetőség aki annó átvette csak lefelé vezeti a lejtőn a játékot.Gratulálok hozzá,remélem jól alszik,hogy ennyi ember kedvét elveszi. Üdv egy reményvesztett játékos 155 szinten.

anyucika51 likes this.
  7. tyuki

tyuki Someday Author

Én is bent vagyok Andi de sajnos már régóta szajkózom hogy nem foglalkoznak a játékkal a szerkesztő Urak.Gondolják majd csak Lelépünk mint ők is.itten már nem lesz meg váltás. annyi hogy abban kell hagyni más megoldás nincsen már így is sokan leléptek a régiekből

anyucika51 likes this.
  8. anyabanya71

sziasztok egy másik játékból jövök, ott is szép csendben leálltak, aztán szóltak hogy megszünik, aki épp éves bónuszt váltott az vihette másik játékba , vagy ment a levesbe, itt még lelkesen veszek aranyat cirkusz idejére, de már bánom , olyanról még nem hallottam, hogy a játékosok kedvéért változtatnak a stratégián, , lehet ez már elöre el van döntve-lefelé a lejtön. sajnálom én is

anyucika51 likes this.
  9. anyabanya71

nagyon köszönöm a forditást:inlove:

435345 likes this.
  10. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi there dear Hungarian friends (wave)

Your Moderator Team does understand your frustration at having nothing new here in ZooMumba for such a long time.

At least though, our game is still running and we do still have Events, even if they are repeated Events. Some of our players, especially our new friends, still need to collect the prizes we get from these Events. AND we still have the Circuses calling in from time to time.

Good luck with the Event everyone.

Big hugs to you all
    Penny and your ZooMumba Team (hug)(hug)

Pixpix8 likes this.
  11. 435345

435345 Forum Pro

Penny ezt írta goggle-val fordítva:

Szia, kedves magyar barátok (hullám)
    A moderátor csapata megérti a frusztrációt, hogy a ZooMumba-ban ilyen sokáig nincs újdonsága.
    Legalábbis mégis, a játékunk még mindig fut, és még mindig vannak Események, még akkor is, ha azok ismétlődnek. Néhány játékosunknak, különösen az új barátainknak, meg kell gyűjtenünk az ezen eseményekből kapott díjakat. És még mindig vannak a cirkuszok, amelyek időről időre szólnak.
    Sok szerencsét az eseményhez.
    Nagy ölelés mindenkinek
    Penny és a ZooMumba csapata (ölelés)

PennyPenguin and Pixpix8 like this.
  12. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!
    Új cirkusz jön! (party) /google-val fordítva/

Hello Zoo igazgatók

Örömmel tanácsoljuk, hogy van egy másik utazó cirkuszunk.

A Cirkusz velünk van, 12.00 órától CEST-től május 23-án, csütörtökön 12.00 óráig, kedden, május 28-án.

Szórakozzon a Cirkuszban, és reméljük, hogy mindannyian kapjuk meg azokat az aranyos és cuddly crittereket, amelyeket vártunk.

Élvezd a játékot.

Nagyon kedves
    a ZooMumba csapata

Max6 and The Scorpion like this.
  13. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!
    Új cirkusz jön! (party) /google-val fordítva ;) /

Hello Zoo Director

Örömmel tanácsoljuk, hogy az utazó Crcus ismét meglátogat minket. Július 11-én, csütörtökön 12.00 órakor

érkezik meg, és július 16-án, kedden, 12.00 órakor, CEST-en indul.

Élvezze a Cirkuszt, és mondjon kedvesen néhány aranyosabb és kedvesebb kagylónak.

Nagyon kedves
    a ZooMumba csapata

14. Hipotatánus

Hipotatánus Forum-Greenhorn

Hello, Sziasztok!
    Ami a mai napon (2019. 07.11.) kezdödőt Utatazó Cirkuszban milyen állatokat lehet 5 zoo dollárért vásárólni?
    Üdvözlettel: Takaró Patrik

15. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi there Patrick (chuckle)

You pay 5 Zoo Dollars for each Circus Crate you buy. There is no guarantee as to which of the 10 animals each crate will contain or which gender it will be.

Best of luck (chuckle) and enjoy the Circus xD

Hugs
    Penny (hug)

Pixpix8 likes this.
  16. 435345

435345 Forum Pro

Szia Patrik! Penny ezt írta neked /google-val fordítva/ :

Helló Patrick
    Minden egyes vásárolt cirkusz ládaért 5 állatkert dollárt fizet. Nincs garancia arra, hogy a 10 állat közül melyik tartalmazza az egyes ládákat, vagy melyik nem lesz.
    A szerencse a legjobb (kacagás) és élvezze a cirkusz xD-t
    ölelések
    Penny (ölelés)

Pixpix8 likes this.
  17. tyuki

tyuki Someday Author

Sziasztok. Végre Meg jött a Cirkusz ez egy igazi Cirkusz jött.vettem is 20Ládát és még mindég kellet venni 20-at mert ködfoltos Párduc nem volt az első 20-ba utána kaptam hála 6 db Ködfoltos párducot őszesen 10db imádkozó sáskát. 4 db kis erszényest meg két kis pingvinit.Ez a négy fajta álatka Hiányosak voltak a kifutóban. Még kaptam mást is de nekem ezu kellet Most már meg van minden állatom.meg érte a 200dolcsit

18. tyuki

tyuki Someday Author

Mi van igazgatók nem kell senkinek Kódfoltos Párduc. Vagy már mindenkinek meg van.Hajrá......

Pixpix8, Max6 and 435345 like this.
  19. 435345

435345 Forum Pro

De jó kedve van valakinek........ ;)xD
    Nekem nincs ilyen szerencsém, eddig nem jött elő egy párduc sem. :oops: A "bogarak" viszont igen. :confused: De nem adom fel, van még egy kis idő a játék végéig. :inlove:

Pixpix8 likes this.
  20. tyuki

tyuki Someday Author

Penny Üdv Örök hála ezét a Cirkuszért. Össze jött minden Hála.Az Istennek m,ert Nagyon Vártam a ködfoltos párducot 40 láda és 6db

Pixpix8 likes this.

Share This Page