1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dotazy a problémy ve hře Zoomumba

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Feb 22, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
 1. danda-vnovis

  danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

  Zdravím všechny,
  pro zachování přehlednosti sekce vám všem zde nabízím položit dotaz nebo nahlásit problém ve hře.

  Děkuji a přeji všem příjemnou hru
  danda-vnovis
   
 2. danda-vnovis

  danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

  Pokud byste zde chtěli mít nějaká vlákna a hrát si, jste vítaní s jakýmikoliv nápady. Aspoň by to pomohlo utužit komunitu a dát lidem prostor se i trochu odreagovat.

  Tak napište
  danda :)
   
  ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
 3. p.vaclav15

  p.vaclav15 Forum-Greenhorn

  Ahoj všem,
  vyskytla se mi zajímavá chyba. Při umisťování zvířat z inventáře do výběhu mi po najetí na výběh vybíhá ikonka medúzy. Zvíře mi potom nejde umístit. Děje se vám to taky?
   
  ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
 4. Nezmarka

  Nezmarka Forum-Apprentice

  Ahoj p.vaclav15 - ano děje se to často. Je třeba pročistit historii prohlížeče a restartovat hru a pak by to mělo být v pořádku.
   
 5. jajabalgova

  jajabalgova Forum-Greenhorn

  prepačte.Neda sa mi pripojiť k hre.Je tam iba hnede okno.Na druhu Zoo mumbu sa da.Dakujem
   
 6. Nezmarka

  Nezmarka Forum-Apprentice

  Ahoj jajabalgova -Někdy stačí v adresním řádku kliknout na zámeček a dát povolit Flash player pokud to nejde tak zkus návod >>klik zde<< .

  Přeji zdárné vyřešení problému
   
 7. danda-vnovis

  danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

  Ahojík, já jen akorát dodám, že nezapomínejte, že potřeba pokaždé tento proces zopakovat, pokud prohlížeč zavřete. Bohužel tohle není rozhodnutí BP, ale rozhodnutí korporací, které distribuují nám uživatelům prohlížeče.

  Díky za pochopení danda :)
   
  Isaboo and Nezmarka like this.
 8. Viktorka3

  Viktorka3 Forum-Greenhorn

  Ahoj, prosím funguje někomu ta nová akce???
   
 9. Skippyna

  Skippyna Forum-Apprentice

  Ahoj,
  mě nefunguje taky. Rád bych to využil, mám 200 milionů stříbrňáků a nejde mi. Dcérka má 3 000 a jí to funguje, takže to zase nemůže využít. Tomu se říká zákon schválnosti.
  xD
   
 10. jankas1501

  jankas1501 Forum-Greenhorn

  Ahoj, mne to tiež nefunguje ????
   
  vlpik likes this.
 11. danda-vnovis

  danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

  Zdravím vás všechny, vývojáři objevili v akci zásadní technickou chybu a museli následně akci deaktivovat a pak znova spustit, má ještě někdo stále problémy nebo už je vše v pořádku?

  Díky za zprávy
  Danda
   
  Jana0104 likes this.
 12. vlpik

  vlpik Forum-Greenhorn

  Stále se špatně načítá
   
 13. kailora

  kailora Forum-Apprentice

  kde mám najít bonusový kod
   
 14. bady2004

  bady2004 Forum-Apprentice

  cirkus je ta akce?
   
 15. danda-vnovis

  danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

  Zdravím vlpik, můžeš upřesnit, co konkrétně se ti špatně načítá?
  Kailora žádný platný bonusový kód není. Byl bonusový kód k valentinu, ale žádný další aktivní není.
  Ano bady2004, cirkus je akce, které se ten zmíněný problém týkal.

  Prima hru
  danda
   
  ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
 16. panda273

  panda273 Someday Author

  Zdravím všechny ... cirkus má jednu velkou chybu, špatně míchá pohlaví zvířat, vždycky jedno přebývá a druhé chybí xD - ale to tu nevyřešíme, tak ať vám se poštěstí lépe než mě :)
   
  Jana0104 and Isaboo like this.
 17. vlpik

  vlpik Forum-Greenhorn

  Zdravím, zoo se prostě nenačte, do včera jsem měl ( když se mi podařilo přihlásit ) uprostřed obrazovky odkaz na flash player který nešel odstranit. Dnes už tam sice není ale načítání je stejně problém. Zapnu zoo načte se základní obrazovka a spustí se reklama, po reklamě se objeví stránka kde by se měla začít nahrávat moje stránka ale místo nahrávání se to automaticky přepne na webovky duelovky.cz. Pokud na začátku reklama není tak se zoo spustí ale pokud je tak se vypne. Myslím si že tam je nějaký problém s flash playerem. Tento problém mám jak na mozille tak i exploreru a chrome.
   
 18. danda-vnovis

  danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

  Zdravím vlpik, problém s flash playerem byl nahlášen a byl vcelku rychle i odstraněn. Opravdu znepříjemňoval hru a nedal se nijak odstranit. Flash player je ve všech prohlížečích v základním nastavení blokován ze strany provozovatelů prohlížečů a po každém spuštění je ho třeba povolit. Pokud k povolení nedojde, pak se hra nenačte. Takže s každým zavřením prohlížeče je třeba neustále opakovat a přes zámeček povolit spuštění a chvíli vyčkat, než se hra načte. To co popisuješ ty je přesměrování a to přesměrování je někde u tebe v počítači nastavené a proto k němu dojde.
  Když se já na tvůj herní účet přihlásím, vše se korektně spustí a hra se bez problémů (po povolení flash playeru) načte. Určitě lze nastavit v prohlížeči a zakázat přesměrování. S tím by ti určitě nějaký IT odborník dobře poradil v místě bydliště, protože řešit takový technický problém na dálku jen na základě zběžného popisu není zrovna ideální.
  Aktivace flash playeru není chybou nebo problémem, ale novou vlastností všech prohlížečů a provozovatel hry za ní odpovědnost nenese, protože ji nemůže ovlivnit ani provozovatelům prohlížečů nařídit. Proto sem Nezmarka dávala český návod, jak flash player pravidelně aktivovat. link zde http://zoomumba.jitunka.cz/hrac-se-nemuze-prihlasit-hnede-drevene-pozadi-id-571
  Zpracovala pro vás návod v češtině, abyste nemuseli překládat návod z anglického odkazu, který je zde na fóru. Nicméně nikdo z hráčů, kteří měli doposud problém, nehlásil žádnou závadu s přesměrováním, která taky může souviset s registrací přes třetí partnera (registrace hry Zoomumba u tebe proběhla přes duelovky.cz?) S čím jsme se už setkali je, že když se hráč odhlašuje ze hry, tak je vrácen zpět na stránky partnera, přes kterého se do hry registroval jako například hry.cz nebo v německu RTL apod.
  Zkus zakázat přesměrování a uvidíš, jinak ti navrhuji konzultovat s někým, kdo přímo může provést zásah u tebe doma.

  Příjemnou hru danda
   
 19. vlpik

  vlpik Forum-Greenhorn

  Zdravím, plyšová hora je sice super ale musela by fungovat. ZOO už hraju pěkných pár let ale teď každou chvílku něco nefunguje. Plyšovou horu už jsem hrál párkrát a vždy byla černobílá a postupně se zbarvovala jako i teď. Černobílý bonus je zamčený a jakmile se zbarví tak se zámek odemkne a po kliknutí na zámek se objeví zelená fajfka a bonus je přesunut do inventáře ( teda tak by to mělo fungovat ). Ale mě jakmile se obrázek zabarví tak se tam ukáže zelená fajfka hned a žádný bonus to NEDÁ. Bohužel kosatka se ani nedá koupit takže jsem asi o ni přišel ( asi mám smůlu ).
   
  Jana0104, Isaboo and jimilek like this.
 20. PennyPenguin

  PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

  Hi Vipik

  We are aware that there is aproblem with Mount Plushmore with the prizes not being received, but we are hoping from some good news about this from the Hamburg Team soon.

  Please be patient with us.

  Hugs
  Penny (hug)
   
  Jana0104, donademene, jimilek and 2 others like this.

Share This Page