1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dotazy a problémy ve hře Zoomumba

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Feb 22, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Zdravím všechny,
    pro zachování přehlednosti sekce vám všem zde nabízím položit dotaz nebo nahlásit problém ve hře.

Děkuji a přeji všem příjemnou hru
    danda-vnovis

ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  2. danda-vnovis

Pokud byste zde chtěli mít nějaká vlákna a hrát si, jste vítaní s jakýmikoliv nápady. Aspoň by to pomohlo utužit komunitu a dát lidem prostor se i trochu odreagovat.

Tak napište
    danda :)

3. p.vaclav15

p.vaclav15 Forum-Greenhorn

Ahoj všem,
    vyskytla se mi zajímavá chyba. Při umisťování zvířat z inventáře do výběhu mi po najetí na výběh vybíhá ikonka medúzy. Zvíře mi potom nejde umístit. Děje se vám to taky?

4. Nezmarka

Nezmarka Forum-Greenhorn

Ahoj p.vaclav15 - ano děje se to často. Je třeba pročistit historii prohlížeče a restartovat hru a pak by to mělo být v pořádku.

5. jajabalgova

jajabalgova Forum-Greenhorn

prepačte.Neda sa mi pripojiť k hre.Je tam iba hnede okno.Na druhu Zoo mumbu sa da.Dakujem

6. Nezmarka

Nezmarka Forum-Greenhorn

Ahoj jajabalgova -Někdy stačí v adresním řádku kliknout na zámeček a dát povolit Flash player pokud to nejde tak zkus návod >>klik zde<< .

Přeji zdárné vyřešení problému

7. danda-vnovis

Ahojík, já jen akorát dodám, že nezapomínejte, že potřeba pokaždé tento proces zopakovat, pokud prohlížeč zavřete. Bohužel tohle není rozhodnutí BP, ale rozhodnutí korporací, které distribuují nám uživatelům prohlížeče.

Díky za pochopení danda :)

Isaboo and Nezmarka like this.
  8. Viktorka3

Viktorka3 Forum-Greenhorn

Ahoj, prosím funguje někomu ta nová akce???

9. Skippyna

Skippyna Forum-Apprentice

Ahoj,
    mě nefunguje taky. Rád bych to využil, mám 200 milionů stříbrňáků a nejde mi. Dcérka má 3 000 a jí to funguje, takže to zase nemůže využít. Tomu se říká zákon schválnosti.
    xD

10. jankas1501

jankas1501 Forum-Greenhorn

Ahoj, mne to tiež nefunguje ????

vlpik likes this.
  11. danda-vnovis

Zdravím vás všechny, vývojáři objevili v akci zásadní technickou chybu a museli následně akci deaktivovat a pak znova spustit, má ještě někdo stále problémy nebo už je vše v pořádku?

Díky za zprávy
    Danda

Jana0104 likes this.
  12. vlpik

vlpik Forum-Greenhorn

Stále se špatně načítá

13. kailora

kailora Forum-Apprentice

kde mám najít bonusový kod

14. bady2004

bady2004 Forum-Apprentice

cirkus je ta akce?

15. danda-vnovis

Zdravím vlpik, můžeš upřesnit, co konkrétně se ti špatně načítá?
    Kailora žádný platný bonusový kód není. Byl bonusový kód k valentinu, ale žádný další aktivní není.
    Ano bady2004, cirkus je akce, které se ten zmíněný problém týkal.

Prima hru
    danda

16. panda273

panda273 Forum-Greenhorn

Zdravím všechny ... cirkus má jednu velkou chybu, špatně míchá pohlaví zvířat, vždycky jedno přebývá a druhé chybí xD - ale to tu nevyřešíme, tak ať vám se poštěstí lépe než mě :)

Isaboo likes this.
  17. vlpik

vlpik Forum-Greenhorn

Zdravím, zoo se prostě nenačte, do včera jsem měl ( když se mi podařilo přihlásit ) uprostřed obrazovky odkaz na flash player který nešel odstranit. Dnes už tam sice není ale načítání je stejně problém. Zapnu zoo načte se základní obrazovka a spustí se reklama, po reklamě se objeví stránka kde by se měla začít nahrávat moje stránka ale místo nahrávání se to automaticky přepne na webovky duelovky.cz. Pokud na začátku reklama není tak se zoo spustí ale pokud je tak se vypne. Myslím si že tam je nějaký problém s flash playerem. Tento problém mám jak na mozille tak i exploreru a chrome.

18. danda-vnovis

Zdravím vlpik, problém s flash playerem byl nahlášen a byl vcelku rychle i odstraněn. Opravdu znepříjemňoval hru a nedal se nijak odstranit. Flash player je ve všech prohlížečích v základním nastavení blokován ze strany provozovatelů prohlížečů a po každém spuštění je ho třeba povolit. Pokud k povolení nedojde, pak se hra nenačte. Takže s každým zavřením prohlížeče je třeba neustále opakovat a přes zámeček povolit spuštění a chvíli vyčkat, než se hra načte. To co popisuješ ty je přesměrování a to přesměrování je někde u tebe v počítači nastavené a proto k němu dojde.
    Když se já na tvůj herní účet přihlásím, vše se korektně spustí a hra se bez problémů (po povolení flash playeru) načte. Určitě lze nastavit v prohlížeči a zakázat přesměrování. S tím by ti určitě nějaký IT odborník dobře poradil v místě bydliště, protože řešit takový technický problém na dálku jen na základě zběžného popisu není zrovna ideální.
    Aktivace flash playeru není chybou nebo problémem, ale novou vlastností všech prohlížečů a provozovatel hry za ní odpovědnost nenese, protože ji nemůže ovlivnit ani provozovatelům prohlížečů nařídit. Proto sem Nezmarka dávala český návod, jak flash player pravidelně aktivovat. link zde http://zoomumba.jitunka.cz/hrac-se-nemuze-prihlasit-hnede-drevene-pozadi-id-571
    Zpracovala pro vás návod v češtině, abyste nemuseli překládat návod z anglického odkazu, který je zde na fóru. Nicméně nikdo z hráčů, kteří měli doposud problém, nehlásil žádnou závadu s přesměrováním, která taky může souviset s registrací přes třetí partnera (registrace hry Zoomumba u tebe proběhla přes duelovky.cz?) S čím jsme se už setkali je, že když se hráč odhlašuje ze hry, tak je vrácen zpět na stránky partnera, přes kterého se do hry registroval jako například hry.cz nebo v německu RTL apod.
    Zkus zakázat přesměrování a uvidíš, jinak ti navrhuji konzultovat s někým, kdo přímo může provést zásah u tebe doma.

Příjemnou hru danda

Share This Page