1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dotazy a problémy ve hře Zoomumba

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Feb 22, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. vlpik

vlpik Forum-Greenhorn

Thank you for your answear.
    Greetings,
    Vlpik

Jana0104 likes this.
  2. vlpik

vlpik Forum-Greenhorn

Hello,
    thank you again, now it is working.
    Best wishes,
    Vlpik

Jana0104 and PennyPenguin like this.
  3. dipladenia1

dipladenia1 Forum-Greenhorn

Ahoj, mám s plyšovou horou stejné problémy, bohužel neumím anglicky. Je tu prosím pěkně někdo, kdo mi poradí v českém jazyce? Předem moc děkuji:)

Jana0104 likes this.
  4. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Mount Plushmore Two Prize Level.PNG

Klikněte na otevřené visací zámky znázorněné BÍLÝMI KRUHAMI a MODRÝMI ŠIPKAMI

5. dipladenia1

dipladenia1 Forum-Greenhorn

Děkuji, už se podařilo

Isaboo, Jana0104 and PennyPenguin like this.
  6. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

You are very welcome, Dipladenia.

Hugs
    Penny (hug)

Isaboo, Jana0104 and donademene like this.
  7. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Srdečně vás zdravím, koukám, že jen vytáhnu paty na minidovču, tak se musí něco sesypat, ale díky skvělé práci kolegy Penny vše pořešeno, tímto kolegovi moc děkuji :inlove::inlove::inlove: už sem zase zpátky a zase u vás, takže kdyby cokoliv, neváhejte se zeptat

Príma dník Danda

Jana0104, Isaboo and PennyPenguin like this.
  8. danda-vnovis

Zdravím Jívovák,
    můžeš prosím česky upřesnit, co přesně hledáš za zvířátka? Kolega se ti snažil poradit, ale mořského lva (sea lion) opravdu nenašel. :)
    Zkus to napsat česky a dopátráme se, co vlastně hledáš a taky tě prosil, abys upřesnil, kde a jak jsi ho získal.

Díky danda :)

EDIT: jestli hledáš lachtana, tak toho máš a je umístěn ve výběhu jeden kus sameček

Last edited: May 15, 2019
    Jana0104 and Isaboo like this.
  9. Jívovák

Jívovák Forum-Greenhorn

Myslel jsem že je to lachtan ale je to tuleň, ale už si nepamatuju kde jse m ho sebral, ale myslím že v cirkuse.
    třeba v denních úkolech když je třeba : nakrmte tuleně/tereje modronohého tak mi to nefunguje jelikož ty zvířata nemám v Ocean World

Jana0104 and Isaboo like this.
  10. danda-vnovis

Ahoj Jívovák,
    u úkolů je to trochu složitější. Tuleň (pelikán, krab) jsou jak v suchozemské zoo, tak i v OW takže musíš mít toho správného a pokud máš úkol s vlnkou, je to úkol pro OW, pokud je úkol bez vlnky, tak je to úkol ze suchozemské zoo.
    zde ukázka obr.
    ow_zoo.png

Snad ti to pomůže pochopit, který úkol je dobré spustit.

Příjemnou hru
    danda

11. Jívovák

Jívovák Forum-Greenhorn

Dík nevěděl jsem že existují dva druhy

12. danda-vnovis

Nemáš zač, kdykoliv ti nebude něco jasné, klidně se v tomto vlákně můžeš zeptat a s Nezmarkou a ostatními hráči se ti pokusíme pomoci.

Prima hru
    danda

13. panda273

panda273 Someday Author

Zdravím všechny,
    zítra by měla začít "brazilská akce", copak tam lze získat? Za dobu svého hraní jsem tuto akci zřejmě ještě nepotkala. :)
    Stačí mi i odkaz (link), kde informace najdu.
    Děkuji a přeji všem krásné slunečné dny

14. danda-vnovis

Ahoj panda273, zatím bližší info nemáme, ale nezmarka připravuje podklady, tak ti pak dáme link :)
    Díky
    Danda

15. panda273

panda273 Someday Author

Ahoj, už nic nehledejte ... akce běží a vidím, co tam je. Každopádně dík za snahu.

16. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahoj všichni
    připravila jsem českou nápovědu k probíhající akci. Kdyby měl někdo zájem tak >>KUK<<

Přeji plno krásných odměn
    Nezmarka

17. danda-vnovis

Pandí my to můžeme připravit, až když akce běží, podklady dopředu již nemáme.
    Nezmarko díky za přípravu a link. :):inlove:

Prima hru všem Danda

Jana0104, Nezmarka, Jana10 and 2 others like this.
  18. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Ahoj,

ke hře jsem se vrátila po delší době a zjistila jsem, že je zde kino. Bohužel mi nejdou spustit videa.
    Máte někdo podobný problém nebo neví někdo zda se s tím dá něco dělat?

Děkuji za odpověď
    Terka545

Isaboo likes this.
  19. Isaboo

Isaboo All knowing Oracle

Mám takový nejasný pocit, že kino už nefunguje hodně dlouho … asi nejsou sponzoři :rolleyes:

20. panda273

panda273 Someday Author

xD to já vím zcela jasně, že kino přestalo dávat zlaťáky za shlédnutí videa už před hoooodně dlouhou dobou ... spíše to vidím na to, že nikdo ty reklamy neshání, protože při spouštění hry tam reklamy jsou, takže zase až tak nezajímavé to pro inzerenty nebude - možná jsou v naší lokaci nastavené podmínky pro inzerenty nepříliš vhodné a nemají proto o ně zájem (a provozovatel hry taky ne, protože by to snižovalo nákupy, buďme rádi za ten jeden zlaťáček od kapely)

Isaboo likes this.

Share This Page