1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dotazy a problémy ve hře Zoomumba

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Feb 22, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Můžu se zeptat jaký jeden zlaťáček od kapely? :D Jediné zlaťáky které od hry získávám jsou za ukončení levelu :D
    Jinak jsem tady v angličtině četla že kino nejde i hráči z Argentiny nebo odkud takže to třeba nebude problém jen u nás, ale nevím :D

ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  2. panda273

panda273 Someday Author

Je to už dávno, co jsem kapelu získala, tak snad to nepopletu - při splnění všech zadání z "Vyznamenání" je za odměnu dekorace Zoo_kapela (nebo tak nějak se jmenuje) a ta dává každých 24 h jeden zlaťáček, tedy pokud se přihlásíš do hry, nečeká tam na nás, pokud se nepřihlásíš a nesebereš ho, tak propadne.
    Úkoly pro Vyznamenání najdeš tam, kde jsou denní úkoly, tj. klikni na svitek papíru (vedle měšce) dole, objeví se 3 panely - Denní úkoly, Vyznamenání a Sbírky.

3. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Páni to jsem nevěděla. Děkuji moc za tuto radu. :) Mohu se ještě zeptat zda je zde nějaký efektivní způsob vydělávání zoogrošů? Obchodů mám celkem dost, ale skoro většinu peněz utratím za jídlo a vodu, takže ve výsledku skoro nic neušetřím. :/

4. panda273

panda273 Someday Author

zoogroše získáš ještě z denních úkolů a taky za sesbírání těch vyskakujících "předmětů" při krmení a napájení, ale já mám nyní už vše nastavené tak, že to obchůdky zvládají - zpočátku jsem taky měla konto skoro pořád na nule

5. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Na denni ukoly jsem zapomnela. Jinak dekuju za rady :)

6. Isaboo

Isaboo All knowing Oracle

Když jsem začínala hrát a zoogrošů bylo málo, tak jsem si nakoupila stánky s krmivem (jeden stojí jen 150 zoogrošů) - rozestavěla jsem je všude, kde se dalo. Nedávají sice nějak moc zoogrošů, ale každopádně se vybírají už po půl hodině. Tenhle šílený systém mi pomohl před "bankrotem" … hru jsem zapínala každou půl hodinu a vybírala a vybírala …

Z každého stánku to bylo tuším jen 100 zoogrošů - ale když jich je hodně a poctivě vybíráš :inlove:

ZeleninovýSalátek likes this.
  7. ZeleninovýSalátek

ZeleninovýSalátek Emperor of the Forum

Jo, to jsem dělal taky :D, ale byl to horor - měl jsem takhle i padesát stánků (jsem se něco naklikal - ale pomohlo to).

dipladenia1 and Isaboo like this.
  8. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Já jsem si na zoo na pobřeží místo výběhů postavila jen obchody jinak bych měla pořád nedostatek zoogrošů :D

9. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahojky pro mě byl do jisté doby nejefektivnější Americký bar (17 lvl.) 210 Gr / 3 hodiny - nemuselo se sbírat tak často
    Nyní mám na jedné ploše pouze stánky - OW je hodně "nenajedený":oops:

ZeleninovýSalátek and panda273 like this.
  10. gufogufo

gufogufo Forum-Greenhorn

ahoj,
    pro movité a ze začátku trpělivé hráče od 85. lvl doporučuji INDICKÉ BISTRO - vstupní náklady vysoké - 50.000 zoogrošů
    po 4,5 hodině dává 1.000
    mám jich přes 50 na ploše a nějaké ve skladu, grošíků tolik, že je neutratím a přispět spoluhráčům žel nejde ...
    začátky samozřejmě PRODEJ KRMIVA, AMERICKÝ BAR, PERNÍKOVÝ OBCHOD (musel být za groše - mám jich 62) umístěné na celých plochách
    gufogufo

Last edited: Jul 27, 2019
  11. bady2004

bady2004 Forum-Apprentice

A co narozeniny bude nějaká akce?

ZeleninovýSalátek and panda273 like this.
  12. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Ahoj, dnes mi v novinkách vyskočila halloweenská desková hra ''Hokus pokus'' , kde se tato hra dá hrát? (a není to nějaký omyl? Halloween je až za 3 měsíce o_O) a potom ještě jedna hra, kde se píše ''Je čas na nějaké opičárny! Opičky vyběhly ven, aby surikátam natropily nějaké lumpárny. Pomoz jim při hraní v naší nové deskové hře. Skvělé odměny čekají!'' tato hra se hraje kde? o_O

Děkuji za odpověď :)

13. hudy536

hudy536 Someday Author

Já tedy v novinkách vůbec nic takového nemám....

14. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Já bohužel taky né, asi jim tam možná vlítla drobná chybka a hned to stáhli. I to je možnost.

:)
    Danda

15. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Já to tam mám pořád :D
    přidala bych sem i screen novinek, ale bohužel nevím jak se sem vkládají obrázky :D

Last edited: Jul 30, 2019
  16. panda273

panda273 Someday Author

jj, je to tam, na záložce I. je oznámení, že je více perel po omezenou dobu (to je asi nové), pod II je halloween, ale myslím, že je tam trvale, pod III jsou ty opice, taky myslím, že je to tam trvale

17. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Tak dobrý. Ale ty hry se dají nebo nedají hrát?:D

18. Terka545

Terka545 Forum-Greenhorn

Jak psala panda273 ''zoogroše získáš ještě z denních úkolů a taky za sesbírání těch vyskakujících "předmětů" ...'' , tak jsem to pochopila až teď, že když dokončím sbírku dostanu za to peníze nebo BZ a u výběhu BZ nebo nějakou věc. Jsou k něčemu?o_O Myslím třeba leknín u vodního výběhu nebo kostka ledu u ledního, nějaká maska u savany apod. Nehledě na to, že se mi tyto itemy nezobrazí ani v inventáři i přesto, že mi to napíše ''Do svého inventáře si zakoupil následující předmět: '' o_O a když jsem u sbírek, co vedle toho trezoru znamená ten tučňák s bublinkou ve které je ''?!'' nejde mi na něj ještě kliknout.Taky by mě zajímalo co znamená ta trofej (v dolním řádku jak je ten lev, papoušek a tučňák) a kdy tuto funkci budu moci používat? K čemu slouží bonusové kódy? Co jsem pochopila asi jsou jen při nějaké akci jako je Valentýn apod. a kde během těchto akcí mohu bonusový kód sehnat? A když už mám tolik otázek zeptám se ještě na poslední. K čemu slouží mít ve hře přátele? Přináší to nějaké výhody nebo je to pouze na psaní s ostatními hráči? (Jinak mi nelze posílat žádosti, založila jsem si na zkoušku další profil abych zjistila zda to nefunguje jen mě, ale ani na jednom účtu mi žádost nejde poslat. Napíši jméno hráče, dám vyhledat odkliknu, který hráč to je, ale žádost se nepošle) Doufám, že nevadí, že mám tolik otázek. :eek:
    Hru jsem začala hrát před několika lety a vrátila jsem se po delší době, tak vůbec nemám ponětí co je zde nové a co a jak funguje:confused:

Děkuji předem za zodpovězení otázek.(chuckle)
    Terka545

19. panda273

panda273 Someday Author

nyní se hrát nedají, až budou aktivní tak to určitě poznáš, vpravo nahoře ve hře bude zvláštní ikonka

k dalším dotazům - ty "věci" jako je leknín, kostka ledu apod. jsou potřeba na výrobu např. dekorací, tématických cest, stánků atd. v dílně ve městě, takže občas seberu BZ občas onu věcičku, k výrobě je potřeba také to, co ve městě zrecykluješ z odpadu (hřebík, kámen, plast aj.)
    ta ikonka se lvem a tučňákem je vlastně jen dekorativní, protože drtivá většina funkcí nepracuje, takže na ni klidně hoď bobek a neztrácej s ní čas, bonusové kódy jsou velmi zřídka, popravdě řečeno ani si nepamatuju kdy byl naposled

20. Nezmarka

Nezmarka Forum-Apprentice

Ahojky Terka545 - funkce přátel není aktivní již nějakou delší dobu a myslím, že to zatím nikdo neopraví (bohužel jsou jiné důležitější věci na opravu) Jinak skromný český návod ke hře najdeš >>KLIK<<

Share This Page