1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Hello from Danda :)

Discussion in 'Who is Who - The Team' started by danda-vnovis, Nov 27, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Greetings for all board users, I am danda-vnovis from EN/CZ/SK team, global team leader for Farmerama and support for EN/CZ/SK users and new moderator on English board. I will be here to support you in your daily questions and to give you help hand by solving your troubles. Some of you maybe know me from other games too, especially Farmerama, where I work long time as board admin, now GTL. Do not hesitate to ask, I am here for you.
    danda-vnovis :)

Zdravím srdečně všechny uživatele fóra, jsem danda-vnovis z EN/CZ/SK teamu, gtl pro hru Farmerama a podpora pro EN/CZ/SK uživatele a nový moderátor anglického fóra. Jsem zde především proto, aby vám pomohla s vašimi dotazy a podala pomocnou ruku při řešení vašich problémů. Někteří mě již znáte z jiných her, především však z fóra Farmeramy, kde jsem již opravdu dlouhou dobu administátorem, nyní GTL. A proto neváhejte se zeptat, jsem tu pro vás.
    danda-vnovis :)

čača831, donademene, Heïva and 5 others like this.
  2. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Hi Danda

Welcome aboard.

I am pleased to have you here in the ZooMumba Team. Your help will be very much appreciated.

Cheers
    Scorpion

3. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi there Mrs Danda

It is nice that you have come into our Team.

Big hugs
    Penny (hug)

4. PerryPenguin

PerryPenguin Moderator Team Zoomumba

Hello from me too , Mrs Danda (wave)

It is good that you have joined our Team.

Lots of hugs (hug)(hug)
    Perry

5. danda-vnovis

Thank you for warm invitation :inlove:(hug)

6. Nezmarka

Nezmarka Forum-Greenhorn

Vítej dando na fóru Zoomumba, jsme rádi, že máme vlastního modíka. Přeji ti hodně štěstí a radost ředitelům zoo :inlove:

Welcome danda to our Zoomumba board, we are happy to have our own mod. I wish you good luck and happy Zoo Directors:inlove:

7. danda-vnovis

Ahojík Nezmarko, moc děkuji za krásné uvítání. Udělám pro vás maximum, abyste se tu cítili jako doma.

Hello Nezmarka, big thank you for nice welcome post. I will do maximum for your you to make you feel like at home :)
    :inlove:

Share This Page