1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Hókusz-pókusz event

Discussion in 'Magyar szekció' started by 435345, Oct 18, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 Forum Pro

Hát erről nem kaptunk hivatalos értesítést, de elindult egy EVENT!!!!!!!!

2. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Pixpix8, Max6 and 435345 like this.
  3. 435345

435345 Forum Pro

4. pongracz_andrea

pongracz_andrea Forum-Apprentice

Sziasztok,most nagyon nem vagyok megelégedve:cry: a ládák arányával 10 körben csak 4-ben volt sárga>:(

Pixpix8 likes this.
  5. állatbarát

állatbarát Forum-Apprentice

Sok sikert mindenkinek a 2016-os event ismétléséhez! :)

Pixpix8 likes this.
  6. pongracz_andrea

Sziasztok, a vége 69 kör:D és ebből 39-ben volt sárga a ládában

tyuki likes this.
  7. tyuki

tyuki Someday Author

Andi jól olvastam 69 kört mentél ebben az eventben.Hát az óriási

8. pongracz_andrea

Szia tyuki, igen,hátha már van event akkor nyomni kell,úgyis aggódom,ha 2020 megszűnik a flash player,akkor a játék is eltűnik,lehet,hogy ezért nem is csinálnak már semmilyen fejlesztést rajta.Azért ez elég szomorú,hogy nem érdekli őket ez a játék,és a Mi véleményünk,akik szeretik ezt a fajta játékot,nem csak a lövöldözőst,meg a zambist.

anyucika51 and tyuki like this.
  9. tyuki

tyuki Someday Author

Sajnálom én is mer költöttem -rá mostan én 10krt mentem. De Mai világ teljesen átalakult mint a játék is Andrea.Saját zsebekre hajtanak már a fejesek minden hol. Sajnos még ezt a kis játékot is tönkre tették.szia

Share This Page