1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Magyar szekció

Discussion in 'Magyar szekció' started by The Scorpion, Dec 1, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Hello Dear Hungarian Players

Please use this thread to talk to your friends in your own Hungarian language.

If you can help your friends with information that you learn from other forum areas, we should be grateful if you would share your knowledge.

Thank you

Scorpion

2. Métisz

Métisz Forum-Apprentice

Kedves Magyar játékosok!(chuckle)

Az adventi naptárral kapcsolatos probléma ismert és kivizsgálás alatt áll, a technikai részlegünk jelenleg is dolgozik a megoldáson. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenség miatt.

Szeretnénk megkérni mindenkit, hogy legyen türelmes míg a hiba elhárul.

Megértéseteket köszönjük!

Max6, Pixpix8, 435345 and 5 others like this.
  3. brigi888

brigi888 Advanced

Sziasztok!
    Scorpion azt írta, hogy sajnos az adventi naptár a tavalyi évi, és nem fog működni azok számára, akik tavaly megnyitották az ablakokat. Csak az új játékosok lesznek képesek megnyitni a napi ablakokat.
    Ha az idén kezdtél bele a játékba -avagy tavaly nem adventi naptáraztál -, akkor az állatkerti képernyő bal szélén felül a pénzeszsák mellett van egy kerek ikon. Arra kattintva előjön a naptár, és naponta -sorban - 1-1 ablakot ki lehet nyitni. De tartok tőle, hogy nem erre vonatkozott a kérdésetek : (
    Sajnálom
    Brigi

Pixpix8, Sillu and ibolya5876 like this.
  4. brigi888

brigi888 Advanced

Pedig annyira akartam bizakodni.
    Szerettem ezt a játékot.
    És hogyan lesz vége?
    Egyik nap majd csak simán nem tudok belépni és kész?
    (Az óceánnal én nem is foglalkozok, számomra teljesen kivitelezhetetlen - de még pénzzel is - nagyon sokat kéne rákölteni, hogy esetleg sikerüljön valami)
    Nem tudom, mért vagyunk úgy megsértődve, hiszen tudjuk, hogy ez egy üzlet.
    És nyilván azért csinálták, hogy megszeressük. (Viszont akik esetleg sokat költöttek, azoknak jogos a felháborodásuk, hogy kidobták a játékra költött pénzüket.)

Pixpix8 and ibolya5876 like this.
  5. brigi888

brigi888 Advanced

Kedves Métisz!

De jó, hogy itt vagy!
    Köszönjük, hogy segítesz nekünk a kommunikációban : )

Max6, Pixpix8, Sillu and 3 others like this.
  6. brigi888

brigi888 Advanced

Thank you Scorpion!
    Thank you very much this place!
    Kind regards
    Brigi

ibolya5876, Pixpix8, Sillu and 3 others like this.
  7. MesziManó

MesziManó Forum-Greenhorn

Szia! Csatlakozom! Én is sokat költöttem már erre a játékra. valamelyest tudok angolul is, de nem vagyok hajlandó itt használni!
    Most mondjátok. hogy ez üzlet!! sejthető volt, főleg azóta, hogy a bigpont-ot eladták! Azonban, ha ez üzlet, akkor nem kell ingyenes játékként hirdetni! tivábbá, ha üzlet, akkor oda-vissza kell legyen szolgáltatás! Itt viszont hónapok óta nem történik semmi! vsak mi fizethetünk! ma is kérik a vásárlást Mire? Arra, hogy képtelenek egy használható adventi táblát betenni??? Valóban itt kell hagyni ezt a játékot? Szeretnék már a pénzemért megfelelő szolgáltatást kapni! ..és aki nem tud izetni? csak játszani szeretne??
    Várok egy tisztességes magyar választ!

8. brigi888

brigi888 Advanced

Szia!
    Én csak fordítóval "tudok" angolul, úgyhogy örülök, hogy végül megengedték, hogy itt magyarul beszélhessünk egymással. (tulajdonképpen amíg minden rendben ment az állatkert körül, nem is igazán írogattam a fórumba, viszont sokat használtam sok információt kerestem az épületekről, a fejlesztésekről, a kifutókról.... de most nem tudom, hol vannak ezek az infók, illetve ha meg is van, nem értem, ha értem, akkor meg nem tudom, mi lehet az angol elnevezésük, így nem tudok rákeresni : )
    Nem tudom, hogy azokat az oldalakat, mért kellett bezárni - hiszen azok csak tájékoztattak a játék elemeiről, nem beszélgetés folyt ott. Simán olvashatná továbbra is aki érti.
    Most, hogy meg sem mukkanhatunk magyarul, csak most lett fontos, hogy ne korlátozzanak ebben minket, azóta többet írtam a fórumon, mint előtte összesen : )
    Pedig nem csevegésre használnám elsősorban a fórumot. Nekem hiányzik a játékelemekről szóló tájékoztató, és azt már nem kaphatjuk vissza, úgyhogy kicsit sovány vigasz ez a magyar szekció.

Nem hiszem, hogy mostanság bárki is költene erre a játékra. És mivel senki sem költ rá, nem éri meg fejleszteni, törődni vele, időt szánni rá -hiszen üzlet -. Nyilvánvalóan 22-es csapdája. Mivel nem történik semmi, ezért nem költ rá senki, és mivel nem költ rá senki, ezért nem történik semmi.
    Aztán majd csak bezárják és vége. Ennyi volt.
    Valaki írta itt, hogy a Fantasyrama-val is ez történt. Gondolom, már nincs sok hátra a Zoomumbának sem.

Ingyenes. Hiszen működik ingyen bérmentve. Működik a szerencsekerék, a szafari, tenyészthetünk állatokat, felnevelhetjük őket, barkácsolhatunk, teljesíthetjük a napi feladatokat. Lehet gyűjtögetni, bekapcsolhatjuk a hóesést a hóemberrel. Ami rajtunk múlik, az mind működik és mind ingyenes.

Azt hiszem, nem kell itt hagyni a játékot, lassanként a játék hagy majd itt bennünket.
    Úgy játszom már csak vele, hogy búcsúzom. Ajándék, amit még játszhatok vele, és hamarosan vége lesz. Én erre számítok.
    (ez az én személyes érzésem, meglátásom a játékkal kapcsolatban)
    Minden igazgatótársnak jó játékot kívánok, amíg még lehet!

9. brigi888

brigi888 Advanced

Működik az adventi kalendárium!!! (party)

Pixpix8, aninos and ibolya5876 like this.
  10. koalamacko70

koalamacko70 Forum-Greenhorn

Én már tavaly ilyenkor megmondtam,hogy a vége felé tart ez a játék,de biztam benne,hogy rossz a megérzésem. Én sem játszom már,csak begyüjtöm a napi zd-t. Mindenkinek kívánok boldog karácsonyt és mégboldogabb új évet.

11. brigi888

brigi888 Advanced

Ez egy kicsit azért biztató, hogy beüzemelték a kalendáriumot : )
    Én ki szoktam tűzni magamnak kis célokat, pl most szeretnék egy teli kifutó aranypávát tenyészteni. Ha az megvan, akkor vmi mást találok ki. Az egész kertet nincs kedvem végiggondozni eventmentes időkben, úgyhogy én is csak a ZD-t teszem zsebre, meg megpróbálom minden eszközömmel téliesíteni legalább a főkertet.

12. zsuzsa.mama50

zsuzsa.mama50 Forum-Greenhorn

Köszönöm a választ!Én a 144 es szinten vagyok de sajba elment a kedvem a játéktól! Nincs event unalmas csak etetni!Úgy látszik már lassan vége !

13. Métisz

Métisz Forum-Apprentice

Sziasztok :)

Sikerült hivatalos mederbe terelni a magyar részleget.

Kérnék mindenkit, hogy a fórumon csak itt ebben a részlegben használja az anyanyelvünket.
    Ha a fórumon más területre is írni kíván, megteheti, nincs ezzel baj, de angol nyelven tegye. :)

Én itt leszek nektek mint segítség az anyanyelvetek szempontjából.
    Mint ahogy már megszoktátok a régi magyar fórumon, hogy napközben kevésbé, de este már jobban elérhető vagyok itt. De nyugodtan írjatok, akár nekem is, minden nap elolvasom itt a hozzászólásokat.(party)

14. donoka

donoka Forum-Greenhorn

Sziasztok!

hol működik a naptár, mert nálam bizony még mindig csak a tavalyi??

Pixpix8 and apuci38 like this.
  15. brigi888

brigi888 Advanced

Szia!

Igen, Scorpion megírta, hogy sajnos nem mindenkinek működik a naptár : (
    Nekem működik - minden nap simán nyitom az ablakokat. (4 napig nekem sem ment, a régi volt kinyitva) Arra már nem emlékszem, hogy tavaly mik voltak az ajándékok - vajon most is ugyanazok -e. Az első ajándéknak nagyon örültem, mert 2 kristályüveget kaptam.
    Talán biztató, hogy van, akinek működik. Ez jelentheti, hogy foglalkoznak a problémával. (sőt, emiatt reménykedek a karácsonyi eventben is egy picit)

Pixpix8 and Sillu like this.
  16. brigi888

brigi888 Advanced

Kedve Métisz!

Nagyon örülök, hogy hivatalosan is visszakaptunk téged :D és lett egy szekciónk.

Abban tudnál segíteni, hogy hol kell keresnem a játékelemek (épületek, fejlesztések, kifutók, ...) leírását? A magyar fórumon szerettem benne keresgélni.

Köszönöm: Brigi

Max6, Pixpix8, Métisz and 1 other person like this.
  17. Sillu

Sillu Someday Author

Sziasztok!(party)
    Alig hittem a szememnek hogy:eek: magyar szekció(chuckle) mikor olvastam(wave) de jó hogy itt vagytok:cry:xD:cry:xD
    nem tudom mi lesz a játék sorsa de most sokkal jobban érzem magam!;)

Az adventi naptár nálam már teljesen nyitva van gondolom mert tavaly kinyitogattam(angel)

18. brigi888

brigi888 Advanced

Szia Sillu!

Én is így voltam vele. Amíg nem volt tilos írni, viszont mindent megtaláltam, addig nem igazán írogattam a fórumra, csak olvastam. Most, hogy kaptunk magyar szekciót, és végre beszélhetünk egymással, így már nem annyira szomorú kivárni, hogy végül mi lesz a Zoomumbával.
    Nagyon remélem, hogy mindenkinek megoldódik a naptárja, és kapunk egy vigasztaló karácsonyi eventet!

Üdv a fórumon (wave), örülök, hogy itt vagy! (most, hogy szólhatunk egymáshoz magyarul, hát kihasználom (chuckle))
    Brigi

19. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztooooooooook!!!!!!! (party)(wave)
    Végre Magyar szó! :inlove: Már azt hittem egyedül vagyok a világban. :confused: Nagyn örülök nektek. xD

Legalább ennyi kedvezményünk lett. Sajnos örök optimistából átmentem kicsit pesszimistába.
    Csatlakozom az elöttem szólókhoz, nem ismétlem mi nincs, de ahogy már sokszor emlegettem: a remény-hal-meg utoljára. ;)
    Szép estét, és várjuk a napkeleti bölcseket, meg az eventet. (angel)

20. brigi888

brigi888 Advanced

Szia!(wave)
    Vége a nagy magányunknak, elszigeteltségünknek. :) Még vagyunk néhányan magyar igazgatók.
    (neked hogy áll az adventi naptárad?)

ibolya5876, pankicsek, Max6 and 4 others like this.

Share This Page