1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Magyar szekció

Discussion in 'Magyar szekció' started by The Scorpion, Dec 1, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

OW Bonus Hungary.PNG

Cheers
    Scorpion

Pixpix8, brigi888, donademene and 2 others like this.
  2. olivér1954

olivér1954 Forum-Apprentice

Sziasztok! Van egy kis problémám. nem lehet belépni a játékba! Tudtok valami változásról?

3. The Scorpion

Pixpix8 and brigi888 like this.
  4. fruzska2004

fruzska2004 Forum-Greenhorn

Szeretném kérgezni aki csak Magyarul tud felejtse el a játékot 142 szintnél tartók Köszönettel: várok valami választ

5. pongracz_andrea

pongracz_andrea Forum-Apprentice

Szia,nekem megoldodott,elolvasta a google fordítóval, a www.zomumba bal oldalán van egy kis lakat,arra menjél rá és ott engedélyezd a flash playert

6. pongracz_andrea

7. olivér1954

olivér1954 Forum-Apprentice

Szia! Köszönöm a segítséget sikerűlt belépnem!

8. pongracz_andrea

Tisztelt játékosok,

Szeretnénk tájékoztatni Önt arról, hogy november 21-től a Zoomumbát csak angol és német nyelven kínálják.

Ennek oka az, hogy nagyon alacsony a játékosok száma, akik aktívan kapcsolatba lépnek a Támogatás más nyelveken.

A fent említett dátumtól kezdve minden támogatási kérelemnek angolul vagy németül kell lennie.

Ugyanakkor a fórum nemzetközi szakaszát hamarosan csak egy részre változtatjuk, ahol minden országban játékosok írhatnak bejegyzéseket az angolul kívül. A jelenlegi különálló nyelvek szekciói csak egy szakaszba lesznek összeolva.

Köszönöm a megértésed.
    Igen,kevesen vagyunk,na de miért,mert direkt leépítik a játékot,semmi újdonságot nem csinálnak,egyre többen kilépnek az unott játékból,és így meg is van az indíték,hát alig játszanak,miért is kellene foglalkozni a játékosokkal.GRATULÁLOK

435345, DarwinZoo and ibolya5876 like this.
  9. DarwinZoo

DarwinZoo Forum-Greenhorn

Én "naivan" reménykedtem abban, hogy újjáélesztik. Nincs benne haszon, akkor vége... szomorú, hogy ez van. :cry: Nemsokára így tesznek az egész játékkal... itt a vége, fuss el véle.... :confused: Én sajnálom nagyon.

ibolya5876 likes this.
  10. 435345

435345 Forum Pro

Köszi az infót, de sajnos nem lettem tőle boldog. :cry:
    Ha belegondolok, hogy milyen nehéz volt ki könyörögni ezt a pici Magyar területet........ :confused:

brigi888 likes this.
  11. tyuki

tyuki Someday Author

Sajnos. Ők erre játszanak.Jól levettek bennünket Zsé-vel. uj játék semmi.már több mint egy éve csak is métlések vannak.teljesen el üldözték a játékosok kedvét De még Van-B..... a P....-on Mindég reklámozni a Dolcsit ehhez már p..Kell.Sajnos Ezt kapjuk ők meg mást kapjanak. B....Részemről ennyi Ne haragudjatok Játékosok De 5 év után már ki jön az emberből a feszült-ség.Szép napot Mindenkinek.Üdv

12. JaniJozsefne

JaniJozsefne Forum-Greenhorn

Sziasztok ! Szeretném megtudni miért köteleznek engem minden belépés után egy reklám végignézésére. Régen még csak lehetet, igaz néha-néha, de dollárért végignézni egyet-egyet, de ezt teljesen megszüntették. Miért nem lehet ezeket a mostani reklámokat dollárért megnézni, aki akarja.

Köszönöm, Üdv. Mindenkinek !

13. brigi888

brigi888 Advanced

Tavaly, ha jól emlékszem, nem volt téli dekor. Küzdöttem minél több havas út legyártásával, meg minél több havas kifutó kihelyezésével, meg a hóemberrel, hogy legyen valami kis téli hangulat. Nekem tetszenek a baglyocskák, a táj, a zene, és örülök, hogy hosszú az event, így van esélyem néhány körre. Gondolom a naptárat is meg fogják javítani, annak aki jelzi. Nagyon profi, figyelmes, segítőkész moderátorcsapat támogatja a játékosokat, igyekeznek kompenzálni a játék hiányosságait, megrekedtségét, és nem restek a kedvünkért használni a fordítót. Lehet, hogy nincs magyar modi, de mindig rácsodálkozok, hogy rögtön, kérés nélkül is figyelnek ránk, és nagyon hálás vagyok nekik, mégha elmondani nem is tudom, csak magyarul. A hosszú eventszünet -amikor azt hittem, teljesen vége a játéknak- után már minden kis újdonságnak örülök. Remélem sokan mások is meg tudják még látni a lehetőségekhez képest ennek a kedves játéknak a jó oldalát.(chuckle)És nagy köszönet a Moderátoroknak! (jó lenne a fejlesztőket is el nem fogyó hálával üldözni : )(angel)

14. The Scorpion

Hi Brigi

Koszonom a kedves szavakat

Scorpion

Max6, Pixpix8, 435345 and 2 others like this.
  15. szerzsó

szerzsó Forum-Greenhorn

Sziasztok! Tudna nekem valaki linkelni egy fórumot, ahol le van írva, hogy melyik kifutóban hogyan érzik magukat az állatok?

Pixpix8 likes this.
  16. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi there Szerzsó

sorry but there are no glossary lists telling you which habitats the animals like.

But if you click on the information (i) icon on an animal either in the Zoo Shop or your inventory Depot, you can scroll through the habitats to see which ones the animal likes, finds strange or is neutral.

Good luck

Hugs
    Penny (hug)

Pixpix8 and szerzsó like this.
  17. szerzsó

szerzsó Forum-Greenhorn

Köszönöm a választ!

Pixpix8 likes this.
  18. cicus54

cicus54 Forum-Greenhorn

még mindig nem működik a kalendárium. segítsetek

PennyPenguin likes this.
  19. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hey there Cicus (wave)

Your Advent Calendar is working (chuckle).

Please remember that you have to open the windows in strict numerical order starting with #1, #2. #3.......and so on.

Enjoy those gifts (party).

Hugs
    Penny (hug)

Pixpix8 likes this.
  20. DarwinZoo

DarwinZoo Forum-Greenhorn

Az enyém sem működik. (My calendar is not working. Please, help!) :)

Share This Page