1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Magyar szekció

Discussion in 'Magyar szekció' started by The Scorpion, Dec 1, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 Forum Pro

Boldog új esztendőt kívánok mindenkinek! (party)(party)

2. *Vadaspark*

*Vadaspark* Advanced

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Kedves brigi888!

Köszönöm szépen a válaszod! 3 területen nincsenek úttól elzárt kenelek és különbözőek az állatok. Próbálok minél több dekorelemet is kitenni. Mostanában pedig a kukák számát növelgetem. A vonzerőt így is csak 36000-ig tudom megemelni. Itt megáll. Így sem sikerül mosolygóssá tenni a "macifejet" (nem tudom mi a pontos elnevezése) és csak bánatosan néz rám. -.-

Sillu likes this.
  3. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Hi there Vadaspark

You should still be able to increase the attaction value of your Zoo by making sure you clear up all the trash left on your pathways as well as emptying your bins.

When you have fed, watered, cleaned and cuddled all your little animals and cleared up all the trash you will see the 'Happy' face and know that everyone is pleased with how things are going in your Zoos.

Cheers for now
    Scorpion

*Vadaspark* and Sillu like this.
  4. Sillu

Sillu Forum-Apprentice

Szia(wave), ha minden állatodat ( az óceániakat is) megetetted megitattad megsimogattad kitakarítottad, adtál orvosságot ha szükséges és felszedted az összes szemetet az utakról és a kukákat is kiürítetted akkor.... xD

Szubudaj and *Vadaspark* like this.
  5. olivér1954

olivér1954 Forum-Apprentice

Sziasztok! Én azt értem. hogy vége az eventnek. de a TÉL még mindig tombol nálunk!! Miért válltott tavaszra?

6. tyuki

tyuki Someday Author

Olivér. Sajnos ez a Játék már Több mint 1 éve mellőzik Sajnos Ez van

7. bibe83

bibe83 Forum-Greenhorn

Köszönöm a választ tyuki!

8. olivér1954

olivér1954 Forum-Apprentice

Bár már előttem megköszönték, azért Én is köszönöm!

9. *Vadaspark*

*Vadaspark* Advanced

Hi Scorpion,

Thank you very much your advice!
    I rearranged a little bit some of my zoo territories and bought 30 or more trash cans and some new decorations. (It was a very, very time consuming activity .:oops:)
    Thus I could reach 51000 attraction points (smiling face :)) for some minutes.

Thank you very much and best regards,
    *Vadaspark*

Kedves Sillu!

Neked is köszönöm szépen a tanácsot!
    Átrendeztem az állatkert néhány részét, sok szemetest, meg dekorációt vettem. Így is csak a zöld csík induló részét sikerült előhoznom pár percre. Legalább már egy kis ideig mosolygott a macifej. :)

Köszönöm a segítséget!

Nem tudom hogyan kell összevonni 2 választ, ezért csak így tudtam megoldani.

Üdv,
    *Vadaspark*

Last edited: Jan 12, 2019 at 6:47 PM
  10. Szubudaj

Szubudaj Forum-Greenhorn

Már fentebb is írták, hogy akkor megy maxra a vonzerő, hogyha az összes állatodat gondoztad, és felszedted a szemetet. Ha folyamatosan gondozod őket akkor maxon is marad. (Mondjuk ez kivitelezhetetlen, mert gondolom mást is szoktál csinálni, mint játszani). Inkább függ ettől a vonzerő, mint a dekorációs elemektől és az elrendezéstől. Valamennyit az is számít, de lehet bármennyi dekorációd, ha az állatok éhesek, szomjasak, koszosak stb., akkor csak síró macifejed lesz :)

11. *Vadaspark*

*Vadaspark* Advanced

Kedves Szubudaj,

Köszönöm szépen a válaszod!
    Eddig is végigetettem, gondoztam a teljes állatkertet és ennek ellenére nem sikerült túllépnem a sírós macifejen, azért írtam eredetileg, hogy mit tegyek még?
    A többiek tanácsát meghallgatva az állatkert minőségére is kezdtem fókuszálni. Ne legyen elzárt kenel, tiszta legyen és legyenek egyéb látnivalók is, ne csak állatok.
    Úgy tűnik ez segít valamennyit. De nagyon magas pontszámra van téve a mosolygós macifej, így beletörődöm abba, hogy többnyire sírni fog. :cry:

Köszönöm szépen a tanácsodat!

*Vadaspark*

szerzsó likes this.

Share This Page