1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Magyar szekció

Discussion in 'Magyar szekció' started by The Scorpion, Dec 1, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. apuci38

apuci38 Forum-Apprentice

Sziasztok!
    Jó, hogy magyarul lehet beszélgetni.
    Nekem sem működik a naptár.

2. Métisz

Métisz Forum-Apprentice

Itt vagyok hivatalosan is már :)

Épületeket itt találod: http://www.bigpoint.com/zoomumba/board/threads/zoomumba-stores-stands.7076/
    A többiről nem találtam leírást.

3. brigi888

brigi888 Advanced

Köszönöm, ez is több, mint a semmi :).
    Volt egy olyan hely, ahol az volt összefoglalva, hogy melyik kifutóból mit lehet összegyűjteni.
    És olyan is volt, hogy azokra a holmikra milyen barkácsolásoknál van szükség.
    Ha esetleg tudna valaki ilyet, az mondja meg nekem légyszi, hol van.

Pixpix8 likes this.
  4. brigi888

brigi888 Advanced

Sziasztok!

Ezen a fórumon :
    http://www.bigpoint.com/zoomumba/board/threads/2017-advent-calendar.7745/page-2

Azt írja Scorpion, hogy jó lenne tudni, hogy kinek működik és kinek nem működik a naptár.
    Várják a visszajelzéseket felhasználónévvel és azonosítóval.
    Ha jól értem, akinek nem működik, és jelzi és megadja az adatait, annak segítenek és a következő belépés után működni fog a kalendárium.

"Hi again everyone
    It would be helpful to know which of you have a working Calendar and who does not.
    So please let us know here either
    Yes, works for me :D
    or
    No, it still doesn't work :cry:
    and please quote your Username and User ID# as this helps us to locate you more quickly.
    Thank you and
    Cheers for now
    Scorpion"

5. 435345

435345 Forum Pro

Sziasztok!

Nekem sem működik a kalendárumom. :( Köszi az infót, megpróbálom jelezni, ennyit talán lefordít a google, hogy meg lehessen érteni.

Pixpix8, Sillu and brigi888 like this.
  6. bibe83

bibe83 Forum-Greenhorn

Sziasztok! Végre egy hely, ahol szót lehet érteni! Mivel csak magyarul tudok Így nekem Szenvedés a Fórum. Sajnos nekem sincs kalendáriumom! Hogy kell??

7. 435345

435345 Forum Pro

Szia!

Talán jó helyre írtad, de gyorsan dobd be a googe fordítóba, mert így törölni fogják.

Pixpix8 likes this.
  8. Métisz

Métisz Forum-Apprentice

Ja értem már mire gondolsz, ilyen volt a magyar fórumon. :)

Sajnos itt nincs.
    Tudod a fórumok lehettek eltérőek egymástól, de ez mint a csapaton múlott, hogy mennyi szabadidővel rendelkezik, és különb féle ismertetőket készítsen a játékosoknak. De ez nem volt elvárás, mindenki eldönthette készít-e ilyeneket vagy sem. Úgy látom itt olyan sok ismertető mint nálunk volt nem készült.

9. olivér1954

olivér1954 Forum-Apprentice

Szia Métisz44! Melyik a Google fordító!

Pixpix8 likes this.
  10. 435345

435345 Forum Pro

Szia!

https://translate.google.hu/

A baloldali négyzetbe beírod Magyarul, a jobbololdali négyzetben átállítod a nyelvet angolra. Az eredményt bemásolod az angol felületre.

Hogy mit szokott fordítani nem tudom, de ha visszafelé alkalmazom igen vicces eredmények jönnek ki. :)

11. bibe83

bibe83 Forum-Greenhorn

Sziasztok! Köszönöm, Sikerült Kinyílt a kalendáriumom!

12. 435345

435345 Forum Pro

Sikerült! Működik! Köszönöm. (wave)

13. állatbarát

állatbarát Forum-Apprentice

Sziasztok!
    Örülök,hogy végre megszántak minket és lett saját nyelvű részlegünk. Én a kezdetektől játszom, de valahogy nem tudom elhinni, hogy egyszer vége lesz. Persze mostanában ritkán nyitom meg,mert csak a napi arany volt vonzó. :(
    Üdvözöllek Métisz, jó hogy itt vagy velünk !
    Mindenkinek Békés,boldog Karácsonyt kívánok!
    Üdv:Andi

14. brigi888

brigi888 Advanced

De sajnálom!
    Pedig az biztos megvan valahol. Csak nem került kukába. Sok munka volt benne. Nem lehet előkeresni és mondjuk az archivum egy jelentéktelen zugában olvashatóvá tenni?

Gyöngyhörcsög, Pixpix8 and Sillu like this.
  15. Métisz

Métisz Forum-Apprentice

Sziasztok

Egy kis tájékoztatás;):)

Tegnap éjjel 23 óra magasságában volt egy váratlan központi leállás. Ez minden játékot, és a hozzájuk tartozó fórumot is érintette.

A szerverek újra indítva, de még előfordulhatnak fennakadások.
    Emiatt nem kell a Supportra írjatok, tudunk róla, hogy vannak még betöltési gondok.

Reméljük a mai napon minden realizálódik.:)(chuckle)

Pixpix8, 435345 and Sillu like this.
  16. Métisz

Métisz Forum-Apprentice

Mivel a fórum megszűnt, így ami ott volt az minden kuka. Semmi nem elérhető még nekünk sem.

Pixpix8 likes this.
  17. Sillu

Sillu Someday Author

Szia Brigi,:) köszi nagyon hogy figyeled az angol fórumot és szólsz nekünk(chuckle) így már rendben az Adventi naptár lehet újra nyitogatni, tényleg már csak egy jó kis karácsonyi event hiányzik(party)

brigi888 and Pixpix8 like this.
  18. zsuzsa.mama50

zsuzsa.mama50 Forum-Greenhorn

Szia! Igen 8 -dikán ki lehetet nyitni de azóta sem lehet kinyitni! Nem tudom mi lehet az oka! köszike

Pixpix8 likes this.
  19. Sillu

Sillu Someday Author

Szia:), ha 8-án ki tudtad nyitni akkor lehet hogy csak az a gond hogy utána nem a 9-est próbáltad kinyitni mert csak sorrendbe lehet.
    Nálam az összes ablak már eleve nyitva volt dec 1-től kezdve.

brigi888 and Pixpix8 like this.
  20. Martin0802

Martin0802 Forum-Greenhorn

Nincs igazán semmi mozgás a játékban. Egyre kevesebb az event, nem tesznek be új állatokat. Én attól félek meg fog szűnni a játék. Remélem csak én gondolom így!

ibolya5876, brigi888 and Pixpix8 like this.

Share This Page