1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Magyar szekció

Discussion in 'Magyar szekció' started by The Scorpion, Dec 1, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Heïva

Heïva S-Moderator Team Zoomumba

Hi, Agyenge

Why didn't you come earlier to ask for help ?
    Please, read that : http://www.bigpoint.com/zoomumba/bo...to-game-using-the-google-chrome-browser.7963/

Google fordítás
    Szia, Agyenge
    Miért nem jöttél előbb segítséget kérni?
    Kérjük, olvassa el: http://www.bigpoint.com/zoomumba/bo...to-game-using-the-google-chrome-browser.7963/

Max6 likes this.
  2. DarwinZoo

DarwinZoo Forum-Apprentice

A játékod működik, csak nincs engedélyezve a flash. Ha ezt beállítod, megint lesz játékod! (Ahol beírod, hogy zoomumba.com... ott mellette nekem egy lakat jelenik meg - arra kattintok, beállítások és a Flash-t kell engedélyezni. Minden belépés előtt rákattintok és beenged!) Ahogy látom, egy moderátor is reagált. Remélem be tudsz lépni!

Max6, anyucika51 and PennyPenguin like this.
  3. apuci38

apuci38 Forum-Apprentice

Sziasztok!
    Hiába a belépés, mert olyan lassú, hogy elég kivárni mire bármit is csinál, vagy éppen lefagy. És teljesen mindegy melyik böngészőt használom. :(

4. ZuluZoo

ZuluZoo Forum-Greenhorn

Sziasztok! Újra megtaláltam a játékot, és lenne egy kérdésem. A mozit már nem kapjuk soha vissza? Illetve nincs más mód Zoodollár szerzésére csak ha kemény forintokért megveszem?

Max6 likes this.
  5. Pixpix8

Pixpix8 Forum Duke

Szia!
    Mozizni már régóta nem voltam. A zenekar ad naponta egy zoodollárt. Most megnéztem: a szerezz ingyen sem működik. Akkor marad a valós pénz. (hug)

DarwinZoo and Sillu like this.
  6. ma-jom-ka

ma-jom-ka Forum-Greenhorn

Én engedélyezem minden alkalommal a flesh-t mégis szinte el lehet aludni mellette.

Pixpix8 likes this.
  7. Sanya62

Sanya62 Forum-Apprentice

Sziasztok Igazgató kollégák !
    Jó a hír nekünk, de online fordítóval csak így sikerült.
    Mindenkinek sok-sok gyöngyöt, jó gyűjtögetést kívánok !

Hello Állatkert Igazgató
    Vagyunk örül bejelenteni az nekünk van egy Gyöngy Bónusz Mini Eset
    -ból 12.00 dél Ceston Szerda 2nd Október ameddig 12.00 dél CEST szerdán 9th Október.
    Alatt ez alkalommal fogunk kap rendkívüli Gyöngy amikor felügyelünk Óceán Világunk Állat.
    Szórakozik a játékben.
    Nagyon szívélyes üdvözlet
    Zoomumba Csapatod

Pixpix8, danda-vnovis and 435345 like this.
  8. 435345

435345 Forum Pro

Szia Sanya62!

Köszönjük, az én google-m is hasonló stílusban fordít. ;)

Pixpix8 likes this.
  9. Szubudaj

Szubudaj Forum-Apprentice

Ti eladjátok a raktárból a felesleges állatokat, vagy tartogatjátok, mint én? Jó lenne egy piac, ahol el lehetne adni vagy cserélni más játékosokkal :)

Pixpix8 likes this.
  10. DarwinZoo

DarwinZoo Forum-Apprentice

Szia. Én tartogatom. Mikor plüss-hegy játék van, akkor szoktam beadni belőle. Amúgy "elvannak" a raktárban. 8)

11. tyuki

tyuki Junior Expert

Sziasztok.Holnapjön a cirkusz. levannak irva az áűléatok neve Csak sajnos Én nem tudok nyelvet el olvasni. hátha valamék igazgató el tudja olvasni és Le írja. köszi.

Pixpix8 and anyucika51 like this.

Share This Page