1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Magyar szekció

Discussion in 'Magyar szekció' started by The Scorpion, Dec 1, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Heïva

Heïva S-Moderator Team Zoomumba

Helló
    Mit mondasz? Mindenki máshoz hasonlóan a naptárban van, és a 12-es számot nyitotta ki. A 13. szám
    a fa tetején jobbra.

2. brigi888

brigi888 Advanced

A moderátorok azt írják, hogy jó a naptárad, csak arra kell figyelned, hogy csakis növekvő sorrendben, egymásután lehet az ablakokat kinyitni (így a mai napot addig nem tudod nyitni, amíg az előzőket sorban nem nézted meg). Elég nehezen láthatóak az ablakokon a számok, de Heiva azt írta, hogy a 13. ablakod következik, amelyik valamelyik fa tetején van jobbra.

Lencsi126, mikkamakka, Sillu and 3 others like this.
  3. pankicsek

pankicsek Forum-Greenhorn

Sziasztok! :) Egyetértek zsuzsa.mama50-nel, hogy már nagyon unalmassá vált ez a játék, mert azon kívül, hogy etetünk, nem történik semmi, minden más megszűnt, nincsenek eventek... Már azon töröm az agyam, hogy ha nem változik semmi, befejezem a játékot. Már így sem nézek be mindennap, mint azelőtt, mert érdektelenné vált. :( Sajnálom, mert szerettem, de értelmét veszítette a játék. És, hát a fórum is, hogy csak angol nyelven lehet kommunikálni, vagy bármit megtud, ha esetleg történik is valamit. Szerettem, de csak szerettem. Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek sok szeretettel. :)

cicus54, Sillu, Max6 and 5 others like this.
  4. Max6

Max6 Forum-Apprentice

Sziasztok!

Nagyon örülök a magyar oldalnak:) A ritka elemekhez én annyit vettem észre, hogyha pont 5 vagy éppen kerek 10 amire növekszik a szám amit gyártok. No olyankor ad ritka elemet a gép. Persze nekem is lassan megy így az építkezés. viszont oceános event-nél bohóc halaztam sok millával no meg órákon át játszottam sok milla z dollárral , így lett pár nagy kifutóm:) Nem tudnám másképpen én sem fejleszteni , hogy minden elférjen benne. A naptáram természetesen nem működik, de szerintem jóvá íródik anélkül is ami benne van.

Maradok tisztelettel csapat tag a Magyarok dicsőségére: Max6

Sillu, Pixpix8, ibolya5876 and 3 others like this.
  5. Gyöngyhörcsög

Gyöngyhörcsög Exceptional Talent

Sziasztok!
    Próbálgatom, hogy este nyolc után indítom az újrahasznosítást, még nem tudok véleményt mondani róla, mert eddig csak háromszor csináltam így, és az is lehet, hogy reggel nem elég korán nézem meg (6 óra után néztem be az állatkertbe ezen a héten). Szóval próbálkozom tovább. De kipróbálom Max6 fenti tapasztalatát is, köszönöm neki is az ötletet!(chuckle)

Lencsi126, mikkamakka, Sillu and 2 others like this.
  6. tyuki

tyuki Someday Author

Azt nem értem ha már így kisemmizek bennünket mit játékosokat. Akkor minek reklámóza nekünk a Hepi hurt mikor nem ad semmit még mindég le akar venni a játékosokat a nagy semiért.Örölök hogy ezt le írhatam mivel játék-se vagy is semmi sincsen

7. Gyöngyhörcsög

Szia tyuki!
    Ne mérgelődj, én is csak úgy játszogatok, nézegetem a helyes rajzokat, kedves mozgásokat. Örüljünk annak, ami van, várjuk türelemmel, ami nincs. Legfeljebb nem költünk a játékra, én például eszem inkább egy süteményt :inlove:

8. Pixpix8

Pixpix8 Forum Duke

Szia pankicsek!

Nem feladni! (hug) Most már van magyar nyelvű szekciónk. :inlove: Tudunk egymással beszélni.

És örülünk, hogy Te, Max6 és tyuki is idetalált! (wave) :inlove:

Lencsi126, mikkamakka, Sillu and 3 others like this.
  9. gemini-21

gemini-21 Forum-Apprentice

Sziasztok! Én is nagyon örülök a magyar szekciónak,nagyon egyedül éreztem magam.Sajnálom,hogy ilyen lett a játék,de én még azért bízok benne,hogy lesz változás!

Lencsi126, mikkamakka, Sillu and 7 others like this.
  10. brigi888

brigi888 Advanced

Én is így gondolom ;)
    Játszunk, amíg és amit lehet 8)
    Nem gondolom, hogy valamelyikünk is költene mostanában pénzt erre, de sok elemét én szeretem eventek nélkül is. Persze azért újdonságokkal az igazi. Viszont mostmár kezd élesbe fordulni a keresztbe szorított ujjal szorítás a karácsonyi eventért... Annyira jó lenne! (angel)
    A magyar szekciót is megkaptuk :D, aminek sokan örülünk.

Lencsi126, mikkamakka, Sillu and 6 others like this.
  11. brigi888

brigi888 Advanced

Szia!
    Kértél segítséget a moderátoroktól?
    http://www.bigpoint.com/zoomumba/board/threads/2017-advent-calendar.7745/
    Szerintem magától nem íródnak jóvá az ajándékok, de ha írsz nekik, beállítják a naptáradat.
    (nem tudom, miért nem lehet automatikusan mindenkiét megcsinálni:confused: olyan, mint egy népszámlálás, hogy vajon hányan kérik a kalendárium beállítását...)

Sillu, Max6, Pixpix8 and 3 others like this.
  12. Heïva

Heïva S-Moderator Team Zoomumba

Google trad : Max, a naptárat javítani kell, megnyithatod.

Sillu, Max6, Pixpix8 and 3 others like this.
  13. tyuki

tyuki Someday Author

Lényegében igazad is van de ez csak az álatkertben van. Van egy másik játékban ottan van event. Csak íten nincsen semmi Kellemes ünepeket kivánok minden volt játékosnak és neked is. Nagyon ki semmiztek minket mint magyarokat. Én is sokat költöttem-rá de minek Üdv. .

14. koalamacko70

koalamacko70 Forum-Greenhorn

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek,akinek még van türelme játszani a zoo-val. Én befejeztem.

Pixpix8 likes this.
  15. tyuki

tyuki Someday Author

Csak az bosszant hogy csináltam 35 kifutót de minek ás fele a raktárban van.minden fajta van már 3,-ra gondolok.Kellemes űnepeket mindenkinek. Még egy darabig fel veszem a dolcsit utána még azt-se.minek ha nincsen játék.

Pixpix8 likes this.
  16. Gyöngyhörcsög

Szia koalamacko70, szia tyuki!
    Ne adjátok azért még fel! Néha én is lassítok, de azért van még mit csinálni: például a flamingótenyésztést még csak mostanában sikerült teljesen befejezni, tele az összes flamingókifutó! Most a pingvinekkel és a tukánokkal szórakozom...
    Ti is találtok biztos magatoknak valami célt, vagy csak úgy a szórakozást... :)

17. Pixpix8

Pixpix8 Forum Duke

Sziasztok!

Amiben én reménykedem: a flash alapnak változnia kell. Remélem, ezért van szünet. 8)

De arra kérnék mindenkit, amíg van játék, addig ne adjuk fel!(hug):inlove:(wave) Inkább gyertek ide. Van közösségünk végre ahol örüljünk, morgolódjunk, drukkoljunk, szomorkodjunk, bizakodjunk ...

Kellemes ünnepeket, vidámságot, kitartást kívánok Mindenkinek!

Tudom, hogy karácsony van mégis ez a vers motoszkál a gondolataimban:

Nagy László

Ki viszi át a Szerelmet

Létem ha végleg lemerűlt
    ki imád tücsök-hegedűt?
    Lángot ki lehel deres ágra?
    Ki feszül föl a szivárványra?
    Lágy hantu mezővé a szikla-
    csípőket ki öleli sírva?
    Ki becéz falban megeredt
    hajakat, verőereket?
    S dúlt hiteknek kicsoda állít
    káromkodásból katedrálist?
    Létem ha végleg lemerűlt,
    ki rettenti a keselyűt!
    S ki viszi át fogában tartva
    a Szerelmet a túlsó partra!

Last edited: Dec 22, 2017
  18. Max6

Max6 Forum-Apprentice

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget a naptárhoz Heiva! Már meg nyílik, bár én nem kértem segítséget, szüli napos voltam tegnap és pár napja meg névnapos. Szóval sok sok naptáron kívüli ünneplésem van a hónapban, egyikből a másikba. Pixpix8 a versed ide nagyon jól jött.
    Nagyon örülök a kis csapatunknak. Imádom amikor lehet itt csevegni.
    Próbálok egy kicsit hangulatba jönni és én is Boldog békességben telő szép ünnepet kívánok mindenkinek itt! Mákos és diós bejglire fel.
    Ti magatok vagytok a fény és rajtatok múlik mennyire akartok a sötétségben világosságot adni! Én köszönöm nektek a kis közösséget:)
    Szép reggelt mindenkinek! Irány a gondozás:)

Lencsi126, mikkamakka, Sillu and 4 others like this.
  19. brigi888

brigi888 Advanced

Micsoda reggeli lelkesedés!:D
    Jó volt olvasni (wave) Már megyek is és gyorsan gondozok kicsit ;)

Max6, Lencsi126, mikkamakka and 3 others like this.
  20. brigi888

brigi888 Advanced

Köszönjük a verset. Én is írok egy nem karácsonyosoat (wave)

Reményik Sándor: Béke

Valami furcsa összehangolódás,
    Valami ritka rend –
    Széthúzó erők erős egyensúlya,
    Mély belső bizonyosság idebent –
    Bizonyosság arról, hogy élni jó,
    Szenvedni elkerülhetetlen,
    Szeretni tisztán: megistenülés,
    Meghalni szép –
    S a Kifejezést meglelni mindezekhez,
    Megtalálni a felséges Igét:
    Az Igét mindezekhez:
    A Béke ez.
    Orkán ordíthat aztán odakünt,
    Robbanhat ezer bomba: kárbament,
    De kárt nem okozott.
    Bent:
    Csend.
    A Béke itt kezdődik.
    Bent:
    Csend.
    Isten hozott.

Max6, Lencsi126, mikkamakka and 5 others like this.

Share This Page