1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nowa gra BigPoint

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Tuzinka, Jan 17, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
 1. Tuzinka

  Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

  Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma ekscytującymi wiadomościami na temat zupełnie nowego dodatku do naszej rodziny gier Bigpoint!

  WeFarm, opracowywany przez naszych kolegów z innego zespołu tutaj, w naszym Hamburg Studio, jest zabawną nową grą przygodową, w której będziesz mógł współpracować z przyjaciółmi i innymi rolnikami z całego świata w czasie rzeczywistym, budując swoją farmę i dekorując ją zabawnie. W tej chwili gra jest w fazie testowania, więc jest dostępna tylko dla ograniczonej liczby użytkowników.

  Wkrótce zostanie zakończona strona rejestracji wstępnej, będziecie mogli zarejestrować się z wyprzedzeniem i uzyskać powiadomienia o jej postępach oraz znaleźć mnóstwo innych ciekawych informacji o firmie WeFarm.
   
  Last edited: Jan 17, 2019
  donademene likes this.

Share This Page