1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Óceáni esemény

Discussion in 'Magyar szekció' started by 435345, Jul 31, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 Forum Pro

Helló állatkert-igazgatók

Örömmel jelentjük be, hogy az óceán világ rendezvénye a játékunk új évfordulójának a megünneplésére /

Az esemény augusztus 1-jén, csütörtökön 12 órakor kezdődik, a csepp augusztus 26-án, hétfőn a CEST déli 12 óráig érkezik, és további 24 óra áll fenn, augusztus 27-én , kedden, CEST 12.00 óráig, hogy a csereket díjakra cseréljék.

Ha bármilyen visszajelzése van nekünk, kérjük, használja a Játékbeszélgetések és Visszajelzés szakasz szálat.

Jó szórakozást búvárkodás a mély vizekben, és élvezze a díjakat.

Nagyon kedves üdvözlettel
    látom a ZooMumba csapatát

Pixpix8, Sillu, Max6 and 2 others like this.
  2. tyuki

tyuki Junior Expert

Sziasztok. Régi Eventböl Annyi csillagom maradt meg az az igazság hogy csináltam is mert gondoltan hogy egy-szer Vissza térül. 6Db Kifutó jöt csak úgy.Csak annyi a baj hogy új állat nincsen a Játékba.De a Régebbi munkám meg térúlt csak Üresek már a kifutók.De legalább nem kell gyártani semmit hozzá.Hajrá igazgatók.Szép napot.

ibolya5876, Sillu, Pixpix8 and 2 others like this.
  3. Sillu

Sillu Someday Author

Sziasztok(wave) jó ez az óceános event, csak a narancssárga tengeri csillag kevés, jöhetne egy bónuszkód;)

Pixpix8, Max6, Sanya62 and 1 other person like this.
  4. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hi Sillu :confused:

Mr Scorpion has asked for a Bonus Code for us, with extra Starfish Drops. But we will just have to wait to see if anything is forthcoming.

Hugs
    Penny (hug)

Pixpix8, Max6, 435345 and 1 other person like this.
  5. Sillu

Sillu Someday Author

Dear Penny, thank you very much, we are waiting patiently:)

Max6 and 435345 like this.
  6. anyabanya71

anyabanya71 Forum-Apprentice

sziasztok, épp panaszkodni akartam, a csillagok miatt, Sillu megelözött, szóval aránytalanul kevés a csillag , miközben a másik kettöböl 200 db is van, tudom hoztunk át az elözö gyüjtögetésböl, de igy is eltolódtak az arányok, sajnos nem tudok angolul , igy nem értem mit válaszolt Penny a kérdésre , köszönöm ha valaki leforditja(hug)

Pixpix8, Max6 and Sillu like this.
  7. Sanya62

Sanya62 Forum-Apprentice

New
    Sziasztok(wave) jó ez az óceános event, csak a narancssárga tengeri csillag kevés, jöhetne egy bónuszkód;)

Szia Sillu ! - és sziasztok !

Az event valóban jó. de biztosan jobb lett volna végre egy új, meglepetésekkel teli, IGAZI SZÜLINAPI EVENT !

A narancssárga csillag tényleg aránytalanul kevés a zöldhöz és a lilához képest .
    A Bónuszkód - nak , akár az esőnek tényleg lóg már a lába ( puszta megérzés ) , ezért én is minden nap benézek ide .(party)

8. tyuki

tyuki Junior Expert

Sziasztok.Nekem nagyon sok az üres kifutó.csak mostani játékban már 10 db van.Nagyon sopg csilagom maradt a régebi evetről.De nem ér az egész semmit mert már nincsen mit bele tenni Jó lett volna valami uk állat a vizes event-b e föleg hogy Szüli napos Event.Habár már meg szokgaruk már tőbb mint egy éve hogy csak az ismétlés nyomasák mivel mást tudnak csinálni.Még jól jártam a utólsó Cirkuszal Rá áldoztam 200 dolcsit és kaptam 6db Ködfoltos Párducot. Azért nem is sajnáltam a Dolcsit mert igy máűr minden álatom meg van.Jó volna ha Vizes event.be Új álatokat rendeznének ha már Be inditoták az eventet

9. Sillu

Sillu Someday Author

Szia(wave), azt írja hogy Scorpion már kérelmezte nekünk a Bónuszkódot tengeri csillagokkal de még nem tudjuk kapunk-e.

Pixpix8, Sanya62, fruzska2004 and 2 others like this.
  10. anyabanya71

anyabanya71 Forum-Apprentice

köszönöm szépen a forditást is ,,,,, reméljük a bónuszt(angel):inlove:

Pixpix8, Sanya62, fruzska2004 and 2 others like this.
  11. fruzska2004

fruzska2004 Forum-Greenhorn

Hát nem löki a Sárgát Zöld 3156 Lila 1235 Sárga 0

Pixpix8 likes this.
  12. Sillu

Sillu Someday Author

(wave)Köszönjük szépen a Bónuszkódot a tengeri csillagokkal:D(chuckle)(party)(party)(party)

happyzoomumba
    • Mindhárom 100 tengeri csillagcsepp
    • Mind a 11 szárazföldi állatkert és óceánvilági asszisztens 48 órája
    • 1 Születésnapi dekoráció
    A Bonus Code augusztus 19-én, CEST 00.01-től augusztus 26-án, hétfőn 23.59 CEST-ig használható .

Last edited: Aug 20, 2019
    Pixpix8 likes this.

Share This Page