1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Forum Freak

Niby ulepszanie wybiegów ma podnosić liczbę XP lecz tak się nie dzieje.
    Postawiłem łąkę na 1 poziomie a obok na 5 poziomie. XP powinno wzrosnąć o 20% lecz po kupieniu na te wybiegi takiej samej ilości głodnych papug dały one tyle samo XP.

2. Lunari1

Lunari1 Junior Expert

może xp dają zwierzęta z młodymi ja mam problem bo od roku próbuje zdobyć antylopy samice dla moich samczyków :eek:

3. Najlepszy1590

Podobno w tym obszarze można znaleźć king konga. Może to ktoś potwierdzić? Chcę mieć pewność że dobrze szukam.

hokeista1998 likes this.
  4. hokeista1998

hokeista1998 Forum General

Obstawiam tak na 90 % ten obszar, udało mi się GO trafić - ale było to jakiś czas temu i głowy nie daję.

Najlepszy1590 likes this.
  5. OliwkaOlek04

OliwkaOlek04 Forum-Apprentice

chodzi o dekoracje?
    Ja juz mam wszystko z safari wiec nie robie od kilku miesiecy wiec byłaby motywacja zeby cos tam w nim robic.
    Troche wstyd, ze przez tyle lat nie dodano nic w safari skoro sa nieodkryte kontynenty.

6. hokeista1998

hokeista1998 Forum General

Tak chodzi o dekorację :) , możesz zobaczyć jak wygląda w sklepie.

OliwkaOlek04 likes this.
  7. Lunari1

Lunari1 Junior Expert

ja tam nie wiem szukam antylopy samiczki w afryce

8. krasnoludek10

krasnoludek10 Forum Overlooker

9. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Bo więcej jest takich osób, które ewentualnie zerkną na forum ale żeby popisać to po co... :(

krasnoludek10 likes this.
  10. Najlepszy1590

Ja zawsze jestem chętny do pisania :D

krasnoludek10 likes this.
  11. Lunari1

Lunari1 Junior Expert

Share This Page